ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Для інвалідів .Platform.Фото.Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 53 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфти для інвалідів Електронна адреса

           Сходи - постійний атрибут нашого повсякденного життя. Проте цей спосіб пересування зовсім не підходить для маломобільних громадян, більшість з яких є в язнями у власних квартирах, адже в ліфти старої конструкції інвалідні візки не входять. Як не може без сторонньої допомоги потрапити до магазинів, лікарень, закладів культури, підприємств та ін.

 

             На  сьогоднішній  день  у  сприятливих  конкурентних  обставинах,  як  вирішення  даної  проблеми,  можемо  запропонувати  ряд  транспортних  засобів  різних заводів-виробників  України  та  зарубіжжя  для  вертикального  пересування  інвалідів  на  візках:

 

 

-Підйомна платформа:

 

використовується  для  транспортування  інвалідів  на  інвалідних  кріслах-колясках без  сторонньої  допомоги  вздовж  сходових  кліток  (по прямій траекторії) або вертикально з одного рівня на інший. 


Підйомник може встановлюватися в спорудах  різного  типу і повністю вписуватися в інтер”єр і  конструкцію будівлі. Направляючі платформи можуть кріпитися до стіни, сходів (на опорах) або до  підлоги.

Платформа приводиться в робоче положення і складається вручну, при цьому утримується в потрібному  положенні компенсаційними пружинами.

При натисканні  кнопки руху захисний бар”єр підлоги платформи автоматично підіймається, а шлагбауми опускаються. Платформа рухається тільки при постійно  натиснутій кнопці пуску. Якщо кнопку відпустити - платформа зупиняється, і при повторному натисканні  починає  рух  в  протилежному  напрямку.  Після  прибуття  на  задану  зупинку  користувач  підіймає  шлагбаум вручну. 

 

 

-Платформа-ліфт (гідравлічний підіймач),   що  може  бути встановлений як всередині будівлі (споруди) так і ззовні,  і   складається  з :

-основи;

-комплекту несучих колон та ведучої колони з гідравлічним циліндром;

-системи підйому із системою коліс та підйомних тяг;                

-транспортної платформи;

-системи електрогідравлічного приводу та системи керування.

 

 

Підйомні вагонетки розміщені всередині колон та переміщаються в них вверх-вниз за допомогою коліс по спеціальних доріжках в колонах, підіймаються та опускаються за допомогою гідравлічно-тросового механізму. Керування підйом та опускання системи разом із платформою здійснюється із панелі керування (на боковій стіні транспортної платформи), або може здійснюватися за допомогою зовнішніх кнопок вверх-вниз. Під час опускання подається звуковий сигнал.


          

Задля особистої безпеки інвалідів ліфти обладнані запобіжниками, а саме:

-клапан безпеки у випадку перевантаження; 

-індукційні датчики наближення натяжки тросів;  

-крайні вимикачі закриття дверцят (перегородок на платформі);  

-клапан безпеки, що захищає у випадку тріщин у гідравлічному проводі, по якому олива подається до сервомотора;  

еханізм електричного блокування безпечного опускання;  

еханізм механічного блокування механізму підіймання;  

-клапан переливу.  

        

У випадку появи будь-якої перешкоди під час опускання платформи, платформа автоматично зупиняється (спрацьовує механічно-електричне блокування безпечного опускання). 

 

 

-Підйомник для транспортування  пасажирів  в  кріслі-колясці  без  супроводу.

 

Використовується, як правило, в  підїздах споруд  з  ціллю  транспортування  інвалідв  в  кріслах-колясках  з  рівня  тротуару  до першого  поверху,  що  обслуговується  пасажирським  ліфтом.

 

Переваги:

-огородження   платформи шахтою;

-автоматичне утримання платформи  на рівні зупинки;

-безпечність та надійність;

-простота  у  використанні;

-захист  від  вандалізму;

-має  огородження  металічною  шахтою.

 

 

 

-Пасажирський ліфт для транспортування  пасажирів  в  кріслі-колясці.

 

Пасажирський  ліфт  призначений для  встановлення  в  житлових  і адміністративних  будівлях з метою  транспортування  пасажирів, в т.ч. пасажирів на інвалідних колясках. Особливою  відмінністю  даної  конструкції  ліфта  є  встановлення  поста  керування на рівні висоти  коляски. 

 

                                              Фотографії ліфтів та підйомників для інвалідів

 

 

 

 

 

Підйомник для інвалідів Izamet 

 

 
windy Polska Izamet