ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ескалатори,траволаториUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 86 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ескалатори, траволатори Електронна адреса

 

 ЕСКАЛАТОРИ IZAMET

 

         В звязку з тим, що більшість виробників ескалаторів та траволаторів навіть світових брендів власне виробництво їх винесло в Китай, що значно погіршило якість продукції, при  збереженні високих цін - ми віддаємо перевагу ескалаторам виробництва "Izamet" (Болгарія).

        Навіть рама ескалатора та більшість комплектуючих виготовляється на європейському заводі по європейських стандартах, що дозволяє тримати високу планку якості Та надіності ескалатора.

       Також в базову комплектацію входять всі  додаткові опції, за які більшість виробників беруть додаткові кошти, та без яких експлуатація ескалатора не є комфортною та економічно вигідною.

 

        Детальніше про ЕСКАЛАТОРИ IZAMET ...

 

 

 

 

 ЕСКАЛАТОРИ ОТІС. 

 

           Історія  ескалатора  почалася  з 1988р.  з винаходу Отіса.

           На сьогоднішній день заводи-виробники продовжують постійно вдосконалювати сам механізм ескалатора шляхом постійних інновацій.  

         Якість   пересування зумовлена  новими  приводними системами, що  дозволяють  значно  знизити  вібрацію  і шум.  Кореляція швидкості  поручня  зі швидкістю  сходинок забезпечує подальше покращення  якості руху. Ретельне тестування  рівня шуму і вібрації гарантує плавне і безшумне  пересування.

       Перевага ескалаторів  Отіс - модульний принцип конструкції. Стандартні варіанти виконання поєднуються з можливістю виконання замовлень по індивідуальних специфікаціях. Така гнучкість ро-бить ескалатор ідеально придатним для установки в торгових центрах, центрах проведення дозвілля, адміністративних будівлях та інш. 
           ОТІS 506 NCE  характеризується  цілим  рядом  особливостей, завдяки яким він є, ймовірно, самим безпечним ескалатором в світі.

           Багато з цих елементів безпеки були уперше розроблені ОТІС, наприклад, фартух GUARDIAN, що став еталонним для ескалаторної галузі.  Крім того, передбачені спеціальні дефлектори, перешкоджаючі попаданню предметів в гирлі поручня. Міцність рівнів забезпечується тим, що вони виконуються цільними і виготовляються з алюмінію, що ллється. ОТІS 506 NCE слідує стандартам, що перевищують міжнародні стандарти безпеки.


Експлуатаційні характеристики

          Ескалатор, призначений для транспортування великої кількості пасажирів, повинен відповідати певним критеріям. Він повинен бути економічним, характеризуватися малим рівнем шуму при роботі, і плавністю ходу, тобто володіти якостями, що мають неоціниме значення при експлуатації ескалатора в будь-яких типах будівель.

 

 

Акцент на елегантний дизайн

         Різноманітність варіантів дизайну забезпечує індивідуальність кожному ескалатору ОТІS 506 NCE. Це означає, що він вільно вписується в будь-який інтер'єр. Поверхні поручня можуть бути будь-якого кольору.

           Для балюстрад використовується прозоре скло, в якості інших опцій пропонуються балюстради з димчастого, бронзового чи зеленого скла. Ферма ескалатора може бути покрита матовою неіржавіючою сталлю, сталлю, полірованою під дзеркало або готовою під фарбування.

          Пропонується постійне або переривисте підсвічування фартух, це ж стосується підсвічування рівнів. Унікальна подовжена форма балюстради додає ескалатору елегантніший вигляд, підвищує його безпеку.

         Саме таке поєднання елегантного дизайну і функціональності реалізували розробники конструкції ОТІS 506 NCE. 

           Ви можете скачати керівництво по монтажу ескалаторів ОТIS.

 

1Частина

2Частина

 

          На жаль, виробництво ескалаторів ОТIS зараз здійснюється тільки на китайському заводі,що зовсім не позитивно вплинуло на його якість, хоч висновки робити покупцям...

 

           ЕСКАЛАТОРИ ОТІС

 

          ЕСКАЛАТОРИ IZAMET

 

ЕСКАЛАТОРИ ШИНДЛЕР 

 

     ЕСКАЛАТОРИ ТІСЕН

 

     ТАКОЖ Є БЕЗЛІЧ ВАРІАНТІВ ЕСКАЛАТОРІВ КИТАЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА 

      

  Замовити пропозицію по ескалаторам можете заповнивши дані он-лайн замовлення, або написавши на електрону почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Також можете зателефонувати по тел. 050-585-39-28; 063-024-65-92

 

 

ТРАВОЛАТОРИ


           Словом „траволатор” Отіс став називати рухомі пішохідні доріжки, коли такий вид транспортування людей з’явився за попитом ринку у 80-их роках минулого століття. Траволатори  забезпечують  безпеку, надійність  та ефективність пересування, попонується замовникам для різного призначення, характеризуються високою безпекою, надійністю та ефективністю.

 

 

     ТРАВОЛАТОРИ ШИНДЛЕР

 

   

 
windy Polska Izamet