ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти ОТІС (lift, elevator OTIS)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 372 гостей на сайті

 

Словник

 

Модернізація (ліфт) - внесення змін у конструкцію ліфтів чи підйомників, які підвищують їх безпечність, технічний рівень і поліпшують економічні характе-ристики шляхом заміни окремих складових частин на більш сучасні, у тому числі заміна системи керування, за умови збереження основних технічних характеристик ліфта чи підйомника.  

 

Направляючі кабіни (проти-ваги) — пристрій, що визначає положення кабіни (противаги) у шахті.  

 

Зовнішнє керування - вид керування, при якому команда керування на пуск ліфта подається тільки з поверхових площадок.  

 

Одиночне керування - система керування роботою одного ліфта.  

 

Ліфти Отіс Електронна адреса

Історія компанії-виробника ліфтів Otis. Ліфти Отіс в Україні

            

         У 1852 році з'явився перший в світі безпечний ліфт - винахід американця Э.Г. Отіса. Створення спеціальних пристроїв - уловлювачів - запобігало падінню ліфта, підйомника при обриві тросів. З цього моменту технологічні удосконалення ліфтів та інших піднімальних механізмів не припинялися. Однак саме безпечний ліфт Отіса допоміг мегаполісам стрімко вирости нагору. Почалася ера хмарочосів та розвиток ліфтів Отіс.

          Сьогодні оборот компанії ОТІС перевищує шість мільярдів доларів. Щорічно вона дає життя 70 тисячам ліфтів і ескалаторів більш ніж у 200 країнах, а число машин, що обслуговуються, наближається до півтора мільйонів.

         Протягом півторастолітньої історії революційні інновації компанії давали поштовх до подальшого розвитку архітектури і будівництва. Так, без похилих ліфтів ОТІС не було б можливим будівництво Ейфелевої вежі.

          Представлений компанією в 1900 році перший у світі ескалатор дав архітекторам додаткові можливості в проектуванні будинків. У 1903 році ОТІС розробив модель, що стала кістяком ліфтової галузі: безредукторний електричний ліфт, здатний пережити саму будівлю. Такі машини згодом були встановлені в найвищих будинках планети: відомому хмарочосі Эмпайр Стейт Білдінг, на телевізійній вежі в Торонто і вежах Петронас у Куала-Лумпуре.
         Серед революційних технологій ОТІС були перший панорамний ліфт, ліфт із двома к
ліфт отісабінами, високошвидкісний ліфт, системи ліфтів, здатних переміщатися не тільки по вертикалі, але і по горизонталі. 

         На  сьогоднішній  день  заводи-виробники  пропонують  високоякісні  електричні ліфти світового  класу  високого  рівня  комфорту, надійності  та  безпеки. Застосування в ліфтах сучасних компонентів забезпечує плавний рух кабіни, скорочення кількості відмов і безшумну роботу ліфтів, а  зносостійкість матеріалів гарантує надійність і довговічність служби всіх механізмів. 
         Виробництво ліфтів
OTIS 2000 здійснюється на заводі Отіса в Києві. Завод оснащений найсучаснішим обладнанням і випускає продукцію найвищого рівня якості.

ліфт отіс    Про це свідчить той факт, що Oтіс – перший в Україні виробник ліфтів, що має міжнародний сертифікат стандарту якості ISO 9001. Сучасне обладнання і технології, професіоналізм співробітників і контроль якості на всіх етапах – це гарантія того, що виготовлений в Україні ліфт буде так само надійний, як і ліфти цієї марки в усьому світі. 

    Перевагою ліфтів серії OTIS 2000 є їхня повна відповідність Європейським ліфтовим нормам, а також Правилам будови та безпечної експлуатації ліфтів. Виготовлення ліфта на українській базі та використання новітніх європейських технологій дозволяє запропонувати замовникам цілком доступні ціни. 
   
Особливою рисою моделі OTIS 2000 є оптимальна комбінація елегантного дизайну кабіни та підвищеної стійкості до проявів вандалізму, що є важливим чинником в українських умовах. У ліфті OTIS 2000 передбачено три основні типи оздоблення кабіни – "Комфорт", "Стиль" і "Люкс". 
        Для кожного типу існує безліч варіантів дизайнерських рішень. Це дає можливість створювати ексклюзивне оздоблення, здатне прикрасити інтер'єр будь-якого будинку. Ліфти серії OTIS 2000 виготовляються вантажопідйомністю 400-1000 кг та швидкістю 1,0-1,6 м/с.
 

    ліфт отіс     Крім того, ОТІС розвивав і інші види підйомно-транспортного устаткування, відкриваючи в прямому і переносному значенні нові обрії для дизайнерів і будівельників. У першу чергу це доріжки, що рухаються, і міні-потяги Шаттл, що дозволили збільшувати будинки не тільки вгору, але і вширину.

 

          У 2000 році ОТІС представив світові технології нового тисячоріччя - ліфт без машинного примі-щення Gen2 (від англійського "друге покоління"), що дав архітекторам і будівельникам додаткові можливості. Крім того, Gen2 - перший у світі екологічно чистий ліфт, тому що для нього не потрібні олії і змащення.

          ОТІС щорічно інвестує в НІОКР порядку ста мільйонів доларів, що дозволяє компанії знаходити-ся на висоті науково-технічного прогресу. А пропоноване замовникам різноманітне підйомно-транспортне устаткування дозволяє втілити в життя найфантастичніші  та найсміливіші  будівельні й архітектурні проекти.

 

           Підтримуючи репутацію новатора і дотримуючись останніх тенденцій розвитку наукової думки, ОТІС першим надав архітекторам можливість конструювати ліфтове й ескалаторне устаткування. Компанія створила програму, що дозволяє проектувати ліфти й ескалатори для будинків, що існують ще тільки на папері. Архітектори можуть, вказавши кілька базових параметрів будинку, відразу одержати рекомендації про оптимальне устаткування для будь-якого будинку на підставі аналізу пасажиропотоків. Потім можна визначити технічні характеристики ліфтів і ескалаторів, підібрати дизайн, переглянути креслення і специфікації ліфтів і ескалаторів і одержати бюджетні ціни.

            В нашій компанії, як представника компанії Отіс є програма, яка дозволяє ввівши основні параметри та вимоги до ліфта - отримати будівельне завдання на ліфт, згідно якого замовник може споруджувати ліфтову шахту або використати будівельне завдання для проектних рішень по плануванню встановлення ліфта Отіс . При зверненні замовника - будівельне завдання для ліфта Отіс під Ваш запит - Ви можете отримати безкоштовно. Детальніше - по тел. 050-585-39-28  

             Згідно багаторічного досвіду по монтажу та обслуговуванню ліфтів - ліфти Отіс найрідше зупиняються й виходять з ладу при експлуатації. Інколи буває , що працює ліфт Отіс, фірма проводить йому технічне обслуговування й по кілька років немає позапланових викликів та ремонтів. Хоч ,як взяти інших виробників - то буває й місяця не проходить при обслуговуванні, як в нього виникає технічна несправність, яка тягне зупинку ліфта на ремонт. Детальніше - по тел. 063-024-65-92

               При замовленні ліфтів Otis - особливу увагу потрібно звернути на країїну - виробника основних комплектуючих, так, як Отіс пропонує обладнання як українського виробництва, так і китайського та інших країн, в яких є заводи корпорації "ОTIS".

               На території України ліфти та ескалатори Otis представляє СРБК "Портал"

Звязатись з представником по ліфтам - можна по тел. +3-8-050-585-39-28 

Звязатись з представником по аналогам ліфтів Отіс , ліфти Izamet - можна по тел. +3-8-063-024-65-92 

Заповнити он-лайн запит на ліфт 

 

           БРОШУРА ОТІС - 2000

 

           Каталог обладнання Отіс-2000      

           Каталог обладнання Отіс-2000 (розміри)
 Брошура ліфти Отіс GEN2 Комфорт  

 

Інструкція по монтажу ліфта Отіс GEN2

Інструкція по експлуатації ліфта Отіс GEN2

 

Каталог ліфтового обладнання Отіс GEN2 Комфорт

 

Дизайн OPTIMA 

 

            Інструкція по монтажу ліфтів Отіс скачати

 

1.Монтаж ліфт OTIS-2000

 

2.Монтаж ліфт ЄВРОПА-2000

 

 

                   Інструкція по експлуатації ліфтів Отіс скачати

 

1.Експлуатація ліфт OTIS-2000

 

2.Експлуатація ліфт ЄВРОПА-2000

 

                                 Будівельне завдання ліфт Отіс

 

 

1.Ліфт пасажирський, Отіс в/п 400 кг , будівельне завдання (Модель Z0583)

2.Ліфт пасажирський, Отіс в/п 630 кг, будівельне завдання (Модель Z0882)

3.Ліфт пасажирський, Отіс в/п 1000 кг , будівельне завдання (Модель Z1383W)

 

 Замовити ліфт ( отримати комерційну пропозицію) 

 

Особливу увагу при виборі ліфта можете звернути на те, що більшість комплектующих ( або й комплектних ліфтів)  в ліфтах Отіс - російського виробництва...

 
windy Polska Izamet