ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти ШИНДЛЕР (SCHINDLER)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 429 гостей на сайті

Словник

 

Внутрішнє керування ліфта - вид керування, при якому команди керування на пуск ліфта подаються тільки з кабіни. 

 

Висота підйому ліфта — відстань по вертикалі між рівнями нижньої верхньої посадкових (навантажувальних) площадок.  

 

Висота  кабіни – відстань  по вертикалі   між  рівнем  порогу  і  стелею  кабіни. 

 

Висота  шахти – відстань  по вертикалі   від  підлоги  приямка  шахти  до  перекриття  над  шахтою. 

 

Висота верхньої  частини шахти – відстань  по вертикалі   від  рівня  верхньої  посадкової (завантажувальної  площадки)  до  перекриття  над  шахтою (стелею шахти). 

 

Вантажопідйомність — найбільша маса вантажу, для транспортування якої призна-чений ліфт. 

 

Ліфти і ескалатори ШИНДЛЕР Електронна адреса

Провідні світові виробники ліфтів і ліфтового устаткування

Історія компанії-виробника ліфтів Шиндлер.

 

         Виробник ліфтів і ескалаторів компанія Schindler заснована в 1874 році у Швейцарії.

         У 1912 році була створена дочірня компанія в Санкт-Петербурзі і побудований завод, що згодом був експропрійований радянською владою.

          З 1980 долі Schindler утримує перше місце у світі по виробництву ескалаторів і другу – по виробництву ліфтів, поступаючись компанії Otis.

          Усього у світі відкрита одна тисяча відділень і сто дочірніх компаній Schindler. Загальне число співробітників – сорок тисяч чоловік. Річний оборот компанії перевищує $5 млрд. 

          У 2002 році Schindler придбала 51% акцій московської компанії «Лифтремонт», і на цій базі було створено ЗАТ «Шиндлер» з філіями в Москві і Санкт-Петербурзі. Зараз портфель обслуговування ЗАТ «Шиндлер» складає 10 тис. одиниць устаткування. Найбільш відомі  проекти Schindler у Росії – оснащення ліфтами будинку російського МИДа і «Вежі-2000» у «Москв-Сіті».

         Шиндлер  - єдина компанія у світі, що надає письмову гарантію того, скільки години позиці чекання приходові ліфта в хмарочосах.

          Ця гарантія – складова частина продуктові Schindler, системи Micronic 10. Принцип Micronic 10 полягає в тім, що ви вводите поверх призначення до того, як ввійти в кабіну ліфта. На панелі висвічується номер ліфта, що відвезе вас на потрібний поверх. Програмне забезпечення Micronic 10 вибирає для пасажира ліфт, що довезе його з мінімальною кількістю зупинок на шляхові: тому що в одному ліфті будуть їхати люди, яким потрібно їхати на однакові поверхи. Після цього він швидко повернеться за новою групою пасажирів. У результаті можна зробити меншу кількість ліфтів у будинку, уникнути товкотнечі відвідувачів у холі і заощадити на техобслуговуванні.

          Ще один продукт компанії Шиндлер – система Schindler ID. Вона здатна ідентифікувати пасажира по магнітній картці або пін-коду, що він вести на панелі ліфта, і уможливити або неможливим доступ на тієї або інший поверх.

         Як заявляє компанія Шиндлер - саме вона зробила перший ліфт без машинного приміщення. Він називався Mobile і не мав ні канатів, ні піднімального устаткування. Там були тільки колеса, що притискали ліфт до стінок шахти. А мотор знаходився під кабіною, що переміщалася вниз. Відсутність машинного приміщення заощаджувало простір. До того ж усі компоненти ліфта були зібрані вже на заводі. Береш кран – і опускаєш готову кабіну в шахту. Два дні, і монтажі вже закінчений. Це було фантастичне інженерне досягнення.
          Компанія Шиндлер завжди розвиває своє виробництво, роблячи ліфти швидше, гарніше, зручніше.

          Компанія Шиндлер приділяє велику увагу захисту навколишнього середовища. Компанія намагається заощадити гроші на електроенергії і створює ефективні продукти з погляду енергоспоживання. 

 

 Типи ліфтів  Шиндлер.

 

ЛІФТИ ДЛЯ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ.

         Накращий із варіантів ліфтів, що пропонує Шиндлер для житлових будівель – модель Schindler 3300. Кабіна Schindler 3300 дуже простора. Ліфт  є економічним  у використанні електроенергії, що не важливо для подальшого використання. Існують чотири стилі оформлення інтер'єру цього ліфта.  В будь-якому випадку, дизайн буде функціональним, елегантним, модним. Ліфт  Шиндлер є абсолютно безпечним  в експлуатації. Варто наголосити на тому, що стандартною опцією ліфтових систем Шиндлер є автоматична евакуація пасажирів. Навіть при виникненні  пожежі, Scindler 3300 у цілості доставить Вас до наступного поверху.

      Schindler 5400. Цей  ліфт використовується на 30 і менше зупинок, відмінно працює і прекрасно  виглядає. Цей ліфт легко встановлюється  й ідеально пристосований для багатолюдних потоків, адже був розроблений спеціально для комерційних будинків, офісних комплексів і громадських споруджень, наприклад  аеропорти.

     Ліфти Шиндлер  без машинного приміщення Schindler 5400 був розроблений максимально стандартизованим. Результат - модульний пасажирський ліфт, заснований на сучасних збірних компонентах. Ця система не вимагає машинного приміщення, що дозволяє зекономити місце приміщення на  інші потреби.

     Новітні технології. Шиндлер розвиваються, даючи нові можливості у користуванні ліфтами:Шиндлер  встановив принципово нову систему роботи ліфта і контролю доступу, з яким пасажири вибирають свій напрямок перш, ніж вони входять у ліфт. На додаток, система ефективна і доступна певним користувачам (пасажирам) у певний час. Ліфти  Шиндлер відповідають усім відповідним установленим пожежним вимогам і стандартам, а також вимогам і стандартам безпеки. Schindler 5400 ощадливо витрачає енергію, що відповідно знижує експлуатаційні витрати.  

 

 СЕРВІСНІ ЛІФТИ

           Вам потрібний ліфт, що зможе перевозити як візок з покупками, так і людей?
         Шиндлер  розробив дуже місткий вантажний ліфт спеціально для приватних і громадських будинків з великою прохідністю. Він підходить як для готелів, так і для торгових центрів, офісних будинків, лікарень, залізничних станцій і метро.
 

 

 ЛІКАРНІНІ ЛІФТИ ШИНДЛЕР

          Це ефективні ліфти,  який зможе витримати велику вагу і буде функціонувати абсолютно надійно. Schindler 2500 – найбільш  надійний  ліфт для комфортного перевезення хворих. Він має абсолютну точність. Люди можуть вільно входити і виходити, прибуваючи на свої місця призначення швидко і комфортно.Існують моделі Schindler 2500 для перевезення лікарняних ліжок будь-якого розміру. Також передбачено місця для розміщення осіб, що супроводжують хворого. Лікарняні ліфти також можуть перевозити медичне устаткування.

 

ВАНТАЖНІ ЛІФТИ ШИНДЛЕР.

          Вантажний ліфт Шиндлер забезпечує велику вантажопідйомність. Ліфт відпові-дає різним вимогам. Він ідеальний як для складів, так і для торгових центрів і фабрик. Він вирішує комплекс завдань по транспортуванню вантажів просто, надійно і найменш витратно.Schindler 2600 складається з компонентів, зібраних з використанням новітніх технологій. Ліфт абсолютно надійний у використанні  та експлуатації.

 

ПАНОРАМНІ ЛІФТИ ШИНДЛЕР

          Панорамний ліфт - це лімузин серед ліфтів. Не всі види транспорту можуть похвалитися таким незвичайним сполученням ефективності й елегантності, як панорамний ліфт Schindler. Як у першокласному готелі, так і у великому бізнес-центрі або великому бутіку, панорамний ліфт відображає розкіш, якість і стиль.

 

ЕСКАЛАТОРИ

          Високий попит на ескалатори для комерційних цілей існує там, де необхідно забезпечити комфорт, безпеку пасажирів і гармонійний дизайн, що підходить для оформлення торгових центрів, офісних будинків і магазинів. Ескалатори -ощадливе використання ресурсів при м'якому пересуванні. 

      Економічність. Стандартний пакет Schindler 9300 Advanced Edition: задовольняє більшості специфікацій замовників і оптимально сполучить у собі ціну і якість і оригінальність виконання.

     Гнучкість. Пакет Schindler 9300 Advanced Edition Modular: використовує Ваш власний дизайн, монтаж і заощаджує енергію, а також використовує велику гаму кольорів, різні розміри і має багато особливостей, що дозволяють скоротити витрати. 

     Унікальність. Пакет Schindler 9300 Advanced Edition Custom: максимізує Ваші можливості. Цілком індивідуалізовані рішення можуть бути пристосовані для монтажу на висоту до 13 метрів.Ескалатор Schindler 9300AE-20 підходить для середньовисотних  проектів, працює із середньою швидкістю, підходить для переміщення великих пасажиропотоків. Розроблений для висоти, що досягає 13 метрів, що розвиває швидкість до 0,65 м/сек, Schindler 9300AE-20 відмінно виконує свою роботу, вимагаючи за це доступну ціну. Його модульна система механічних або електричних компонентів дозволяє йому адаптуватися до індивідуальних специфікацій. Це найбільш правильне рішення для великих пасажиропотоків в аеропортах, метро і на залізничних станціях. Проекти суспільного транспорту характеризуються складними специфікаціями і високими стандартами, що відносяться до безпеки пасажирів і ремонтопридатності.  Кожен проект виготовляється на основі технічних умов замовника.
      Schindler 9700AE
новий Schindler 9700AE-S пропонує кращу ціну/виконання для стандартного громадського транспорту. Великі пасажиропотоки - не проблема для Schindler 9700AE-S. Високоякісні опції задовольняють будь-які специфікаціїі забезпечують ескалаторам тривалу безперебійну роботу. 

     Досить важливий фактор привабливого дизайну: Прозорий, з нержавіючої сталі, Schindler 9700AE-S має вигляд розкішного, стильного елегантного.

     Нововведення. Зменшення ширини до 1600 мм дозволяє йому вписатися в існуючі розміри. У результаті Schindler 9700AE-S - ідеальна заміна для старих ескалаторів, що більше не можуть витримувати великі навантаження.  

     Розробляється під індивідуальні вимоги. Модульна структура ескалатора Schindler 9700AE означає, що компоненти можуть бути пристосовані до будь-яких транспортних специфікацій. Приводи, ланцюги, треки і болти пристосовуються до конкретного проекту. Ескалатори Schindler 9700AE підходять для висотних будинків. Вони відповідають навіть завищеним вимогам і самим строгим стандартам, таким як стандарти Американської Асоціації суспільного транспорту (ААСТ), Італійського Урядового Декрету і Практичного Кодексу Гон-Конгу.

 

 

ПОХИЛІ ТРАВОЛАТОРИ

          Цілий ряд додаткових опцій для дизайну, як наприклад, скляні балюстради різних відтінків, вибір кольорів для поручнів, різні оздоблення, світлові опції, алюмінієві  або з нержавіючої сталі підлогові покриття - усе це задовольняє різні індивідуальні потреби.  Доріжка, що біжить, стає частиною будь-якого будинку. Усі доріжки, що біжать, Schindler призначені для пересувань на далекі відстані.
      Schindler 9500-10 -надійні доріжки, що рухаються, для
торгових центрів. Спеціально розроблені для торгових центрів, доріжки Schindler 9500/10-15 забезпечують тихе, комфортне переміщення від поверху до поверху, навіть будучи цілком завантаженими візками. Продукція Schindler завжди є якісною і безпечною для пасажирів. Обтичні і гнучкі за дизайном, ці доріжки, що рухаються, залишають багато місця для архітектурних ідей.

       Обтичність. Немає більш компактної доріжки, що рухається, на ринку, ніж Schindler 9500. З нахилом від 10° до 12° і невеликою довжиною, ці доріжки розроблені для установки в будь-яке доступне місце, навіть у дуже вузьке.

      Інсталяція.Запатентовані палети  глибиною усього лише 133 мм набагато зменшують розмір вигину при русі. У результаті ці доріжки, що біжать, вимагають мінімального місця для інсталяції.

       Необмежений доступ для візків. Візки можуть бути безперешкодно поміщені на доріжку і зняті з неї завдяки невеликому нахилу - всього 10°.

       Покращена безпека. Незначно опукла поверхня палети дозволяє спокійно утриматися на доріжці, навіть якщо на ній брудно або мокро. Унизу доріжка обладнана спеціальним поділом, що максимізує безпека пасажирів.

 

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ТРАВОЛАТОРИ

     Задоволення потреб клієнта означає гнучкістьЦілий ряд додатковий опцій для дизайну, наприклад, скляні балюстради різних відтінків, вибір кольорів для поручнів, різні прикраси, колірні опції, алюмінієві або з нержавіючої сталі підлогові покриття - усе це задовольняє різні індивідуальні потреби.  Доріжка, що біжить, стає частиною будь-якого будинку. Усі доріжки, що біжать, Schindler призначені для пересувань на далекі відстані. 

     Schindler 9500-35 Доріжка, що біжить, Schindler 9500-35 - це оптимальне рішення у відношенні ціни для шляху транспортування до 100 м. 

    Schindler 9500-45 Доріжка, що біжить, Schindler 9500-45 розроблена для переміщень на відстань до 150 м. Ширина паллетів - до 1400 мм - дозволяє користувачам пересуватися з багажними візками.

    Schindler 9500-55Доріжка, що біжить, Schindler 9500-55 призначена для пересування на відстань до 100 м, безшумно завдяки гумовим ременям і відсутності ланцюгів і роллерів.  Група Шиндлер є найбільшим постачальником ескалаторів і другим у світі по ліфтах. У Групі працюють 40 000 співробітників на п'ятьох континентах. Шиндлер проектує, монтує, обслуговує і робить модернізацію транспортних систем практично для кожного типу будинків по усім світі. В цілому світі Шиндлер перевозить більш 900 мільйонів пасажирів у день.

 
windy Polska Izamet