ліфти в м. Київ

тел.(050)585-39-28

м. Львів

тел. (096)901-76-50

Портал Ліфти КаратліфткомплектUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 277 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфти Каратліфткомплект Електронна адреса

         Історія ТОВ “Карат-Ліфткомплект” (КЛК) працює на ринку ліфтів з 1990 р. 

        Єтап 1. (1990-1999 р.) заводом освоєний випуск електронних станцій керування ліфтами типу УПЛ10, 17 для житлового будівництва, а також елементів шахтної автоматики - викличні пости; пости наказів, шляхові датчики, світлові табло; електромагніти гальма лебідки.

       Єтап 2. (1999-2002 р.)  паралельно з випуском традиційної продукції  розроблена і впроваджена програма комплектування ліфтів виробництва Могильовського ліфтобудівельного заводу устаткуванням для шахти і машинного приміщення виробництваКарат-Ліфткомплект”. Освоєно виробництво елементів модернізації (купе кабіни, стулок двер для ліфтів г/п 320 кг.; металокаркасних шахт під заміну ліфтів). 

       Єтап 3. (2005р.) У жовтні 2005 р. у розвитку Угоди між урядами  Республіки Білорусь і Кабінетом Міністрів України про виробничу кооперацію від 20.05.2002 р. був організований спільний випуск ліфтів під брендом МК-ЛИФТ із РУП заводом “Могильовліфтмаш”. Таким чином, на даний момент виробляється:  – 26 моделей ліфтів по спільній програмі МК-ЛІФТ–Паспорт–Украина  – 15 моделей ліфтів комплектуються комплектом електроприводу виробництва “Карат-Ліфткомплект” – паспорт РБ. Вартість ліфтів, що поставляються, на 15-20% нижче вартості аналогічного виконання ЗАТ “Отіс”і на 7-10% нижче вартості заводів країн СНД. Частина продукції КЛК у ліфтах (у залежності від моделі) складає від 25 до 70%. Терміни виготовлення ліфтів під брендом МК-ЛІФТ складають від 5 до 35 днів. Система керування якістю атестована по вимогах ДСТУ ISO 9001-2001. Ліфти відповідають вимогам ДСТ 22011-95, ПББЭЛ України, EN-81. Стратегічні науково-виробничі партнери – ЦПКБ по ліфтах м. Москва, Росія, РУП завод "Могильовліфтмаш" м. Могильов. Здійснюється випуск комплекту шахтної автоматики під усі типи станцій керування ліфтами, що перебувають в експлуатації. У плані розширення діяльності, на підприємстві створений підрозділ по монтажу і налагодженню ліфтів, що дає можливість здійснювати весь комплекс робіт від виробництва до обслуговування. Монтаж, обслуговування, виконуються представниками асоціації МК-ЛИФТ у всіх обласних центрах України. Замовниками продукції, що випускається, і послуг, що робляться, є ліфтові організації всіх міст України.Створено представництва в регіонах. Постійними партнерами „Каратліфткомплект” є: “Житлоінвест-УКБ”, ДСК-4, ХК “Київміськбуд”, “Київсоцбуд”, “Дніпрожилбуд” – м. Київ; “Черноморгідробуд”, Одесбуд, Альянс-Висотбуд – м. Одеса;
          Домобудівні комбінати міст: Біла Церква, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Хмельницький, Полтава й ін.
В останній період випуск ліфтів у цілому склав у 2002 р. - 32 одиниці, 2003 р. - 43 одиниці, 2004 р. - 217 одиниць, 2005р. - 310 одиниць, 2006 р. - 500 одиниць, 2007 р. - 763 одиниці, план 2008 р. - 1000 ліфтів. За оцінкою діяльності на ринку України ТОВ “ Карат-Ліфткомплект” займає провідне місце по постачанню електроустаткування для ліфтів усіх типів. По випуску ліфтів займає друге місце після ЗАТ “Отіс”.  

           Серед найменувань ліфтового устаткування «Каратліфткомплект»:
• пасажирські ліфти вантажопідйомністю 400, 500, 630 і 1000 кг зі швидкістю руху 0,5; 0,63; 0,71; 1,0 і 1,6 м/с ;
• вантажні ліфти вантажопідйомністю 100, 250, 500, 1000, 2000, 3200, 5000 і 6300 кг
 
• лікарняні ліфти вантажопідйомністю 500 кг, 630 кг;
• коттеджні  ліфти вантажопідйомністю 225 кг.


         Пасажирські ліфти  „Каратліфткомплект” призначені для установки в житлових будинках, суспільних і адміністративних будинках, готелях, банках і офісах. Виготовляються з верхнім і нижнім розташуванням машинного приміщення, а також без нього. Можливе виготовлення ліфтів у сейсмічному виконанні.
         Особливості ліфтів „Каратліфткомплект” - плавний хід і підвищена точність зупинки;
 - комфортабельну кабіну і знижену гучність;
 - антивандальні панелі керування і викличні посади з підсвічуванням;
 - індикатори напрямку руху і положення кабіни;
 - мікропроцесорна станцію керування.
 

         При додатковому замовленні ліфти можуть виготовлятися з:
 - частотним регулятором швидкості лебідки;
 - приводом дверей з частотним регулюванням швидкості руху;
 - дзеркалом до поручня;
 - вентиляторами;
 - індикацією перевантаження кабіни;
 - світловим бар”єром на дверях кабіни;
 - таблом індикації положення кабіни і перевантаження з мовним повідомленням;
 - пристроєм обмеження доступу (механічним або електронним ключем);
 - нестандартним позначенням зупинок.
 

         Також виготовляються ліфти для перевезення пожежних підрозділів. Це ліфти з  вогнестійкими дверми  шахти, а також з люком у стелі розміром 700x500 мм. Завод випускає ліфти з можливістю перевезення пасажирів на інвалідних колясках (дверний проріз 900мм). 

          Вантажні ліфти випускаються вантажопідйомністю 100, 250, 500, 1000, 2000, 3200 і 5000 кг зі швидкістю руху 0,22; 0,25; 0,4 і 0,5 м/с. Призначені для перевезення вантажів із провідником і без нього, встановлюються в суспільних будинках і на промислових підприємствах (складах, магазинах, ресторанах і ін.).

         Ці ліфти:
 - виготовляються в звичайному виконанні, вижимні і з монорейкою;
- прості в монтажі й обслуговуванні;
- мають мікропроцесорну станцію керування;
- оснащені кабіною підвищеної міцності;
- двері кабіни - розсувні, двері шахти - розстібні ( ліфти ПГ-241М мають вертикально- розсувні двері шахти з ручним відкриванням ).
 

         Автомобільні вантажні  ліфти  вантажопідйомністю 5000 кг розроблені вантажні ліфти для перевезення автомобілів. Вони використовуються в багаторівневих гаражах і автоцентрах. 

        Малі вантажні ліфти  вантажопідйомністю 100 і 250 кг, що використовуються в ресторанах, магазинах, бібліотеках. Кабіна малих вантажних ліфтів виготовляється з металевих модулів і може бути прохідний і непрохідний. 

        Лікарняні ліфти  встановлюються в лікувально-профілактичних установах. Вони дозволяють перевозити хворих на каталці. Виготовляються з прохідною і непрохідною кабіною. Лікарняні ліфти оснащені автоматичними дверми і мають режим перевезення пожежних підрозділів. 

       Ліфт для інвалідів пасажирський ліфт призначений для встановлення в житлових і громадських будинках з метою транспортування пасажирів, у т.ч. пасажирів на інвалідних візках, маса яких разом із супроводжуваним вантажем не перевищує номінальну вантажопідйомність ліфта.

        Особливості ліфтів для інвалідів:
 - пост управління  встановлений горизонтально на рівні висоти коляски, кнопки якого виконані з застосуванням шрифту Брайля;
- ширина дверного прорізу 900 мм;
- у лебідці застосований одношвидкісний двигун працюючий з частотним регулятором. Таке рішення забезпечує відсутність ривків і поштовхів при розгоні і гальмуванні кабіни ліфта, що робить рух плавна і комфортним, підвищує точність зупинки;
- електропривід і автоматика ліфта виконані на базі розподіленої мікропроцесорної системи РСУЛ.

        Принцип дії 
        При натисканні на кнопку виклику на поверсі кабіна приходить на рівень точної зупинки. Двері ліфта відкриваються автоматично. 
        Пасажир на інвалідній колясці заїжджає в кабіну і натискає кнопку наказу потрібного йому поверху, розташовану в пості наказів. Двері ліфта автоматично закриваються, і ліфт починає рух у заданому напрямку, плавно розганяючи до номінальної швидкості. При підході кабіни ліфта до датчика необхідного поверху, ліфт плавно сповільнюється і зупиняється на рівні точної зупинки, відкриваючи дверей. 
       Пасажир на інвалідній колясці виїжджає з кабіни, двер закриваються, і кабіна стоїть  на поверсі доти, поки знову не надійде виклик з будь-якого поверху.
  

    Ліфти  «Каратліфткомплект»   без машинного приміщення вантажопідйомністю 225 кг і швидкістю 0,63 м/с,  спеціально розроблені  для встановлення в будинках з малими пасажиропотоками й обмеженим простором під виконання будівельної частини. Ряд нововведень, застосованих при розробці ліфта дозволять провести монтаж устаткування в стислий термін, а також підвищити безпека і надійність роботи ліфта, покращити дизайн кабіни і комфорт як для пасажирів ліфта, так і для проживаючих у житловому будинку (знижені шум і вібрація).

       Головними перевагами ліфта  «Каратліфткомплект»  без машинного приміщення є:
 1. Значне зменшення розмірів будівельної частини за рахунок відсутності машинного приміщення; зменшення мінімальної висоти верхнього поверху до 2,8м; зменшення глибини приямка до 1,255 м; застосування тягового каната діаметром 8 мм і полиспастної схеми підвіски кабіни. Типова шахта даного ліфта має внутрішні розміри 1,5х1,5 м.
2. Розташування лебідки в приямку шахти.
3. Розташування станції керування на посадковій площадці усередині обрамлення дверей шахти забезпечує швидкий і зручний доступ до електроапаратів.

4. Застосування розподіленої системи керування ліфтом РСУЛ.
5.Застосування пристрою кабіни, що зважує, з використанням канатних тензодатчиків.

      Кабіна ліфта поставляється на об'єкт у крупномодульному розібраному виді і складається з купе і каркасу. Каркас складається з компактної верхньої балки; нижньої балки кабіни з уловлювачами  гальмування; нижньої балки з відвідними блоками; несучих стояків каркасу.

      Купе кабіни має внутрішні розміри 920х710 мм і проріз автоматичних дверей 650 мм, воно виконано в антивандальному виконанні і включає:

1. Нерухома підлога, обклеєна спеціальним зносостійким покриттям.

2.Трехсекційна модульна стеля. Його центральна частина з люмінісцентними лампами, закрита вогнестійким полікарбонатним листом і має кілька варіантів малюнка. У цій частині стелі установлений світильник аварійного висвітлення. Бічні похилі секції стелі мають убудовані галогенні світильники.

3.Стінки купе кабіни складаються з модулів обклеєних шумопоглинаючим матеріалом, межмодульних і портальних стійок. Модулі, межмодульные і портальні стійки купе кабіни  фіксуються без застосування кріпильних елементів, що дозволило робити зборку кабіни в шахті протягом декількох годин.

4. Панель керування встановлена на задній стінці і представляє закінчений модуль, у якому виконаний основний монтаж електроустаткування кабіни, що забезпечує зручність та підвищує безпеку при обслуговуванні кабіни.

5. У базовій комплектації замовнику пропонується кабіна з фарбуванням порошковими емалями. Можливий варіант- купе кабіни з обробкою з нержавіючої сталі.

     Лебідка редукторна головного приводу виготовлена на базі нового редуктора, з міжцентровою відстанню 100 мм. Лебідка комплектується короткоходовым гальмом із двома системами гальмування, що дозволило підвищити безпеку і зменшити шум при роботі гальмового механізму. На лебідці встановлений одношвидкісний двигун АТМ132L-4K потужністю 2,5 квт виробництва Словаччини. Двигун працює разом з частотним регулятором, що забезпечує максимальну комфортність при роботі ліфта і значно знижує споживання електроенергії.

      Двері шахти комплектуються замками дверей шахти,  постачаються на об'єкт у зібраному й упакованому в одне місце видгляді з виконаними регулювальними роботами на заводі, що не вимагає проведення додаткових складальних і регулювальних робіт при монтажі ліфта.

      Керування механізмами ліфта, виконання алгоритму роботи, індикацію, зв'язок і контроль стану ліфта забезпечує розподілена система керування ліфтом  розробки РУП завод "Могильовліфтмаш".

 
windy Polska Izamet