ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти Щербінський ЛЗUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 340 гостей на сайті

 

Словник

 

Глибина  кабіни ліфта – відстань  по горизонталі  між  внутрішніми  поверхнями  стін кабіни,  що її  вимірюють  перпендикулярно  ширині  кабіни. 

 

Глибина  шахти – відстань  по горизонталі  між  внутрішніми  поверхнями  шахти перпенди-кулярно  ширині  шахти. 

 

Глибина приямка шахти – відстань  по вертикалі від  рівня  чистої  підлоги  нижньої  посадкової (завантажувальної) площадки  до  чистої  підлоги  приямка  шахти.  

 

Групове керування - система керування спільною роботою двох і більш ліфтів.  

 

Щербінські ліфти Електронна адреса

          Історія Щербінського ліфтобудівельного заводу (ЩЛЗ) почалася в квітні 1943 року, коли в Москві на базі Щелепихинських механічних майстерень був заснований електро-механічний завод. Саме тут у 1954 році був освоєний випуск перших вітчизняних вантажних ліфтів. Незабаром виробництво було перенесено в селище Щербинка і перейменоване в Московський дослідницько-експериментальний лифтобудівельный завод, а вже в 1957 році підприємство початок випуск продукції на експорт.

          У 1967-74 роках на заводі була проведена реконструкція.На сьогоднішній день це  завод, продукція  якого  відповідає кращим світовим зразкам.

          Постійне відновлення й удосконалення виробничих потужностей на заводі дозволяють робити понад 550 ліфтів на місяць. Обсяг ліфтового устаткування, що випускається, постійно росте. Так у 2002 році завод виготовив 2800 ліфтів, у 2003 році - 4270, а в 2004 році обсяг випущеної продукції склав 6004 ліфта!

          Причиною подібних успіхів стали два основних принципи, на яких завжди трималася і тримається вся робота підприємства – якість і безпека. Для реалізації цих принципів у виробництві використовуються новітні технології й оздоблювальні матеріали, нетривіальні дизайнерські рішення і сучасна система маркетингу.

          ВАТ «Щербинский ліфтобудівельний завод» отримав репутацію висококласного виготовлювача надійних і якісних ліфтів на території Росії, СНГ і за кордоном. 

          Серійно заводом випускаються:

 

1. ПАСАЖИРСЬКІ ЛІФТИ 

          В даний час   завод  серійно випускає   велику кількість пасажирських ліфтів вантажопідйомністю від 240 до 1000 кг і зі швидкістю пересування від 0,71 до 2,5 м/с, що дозволяє задовольняти запити найвимогливішого замовника. Система керування ліфтом, що може бути виконана на різній елементній базі, забезпечує алгоритм роботи ліфта в залежності від будинку, у якому він встановлений.Замовникові пропонуються різні варіанти обробок кабін ліфта: серійний, оригінальний і люкс.Конструктори ВАТ «ЩЛЗ» розробили і серійно випускають також пасажирські ліфти вантажопідйомністю 630 і 1000 кг із режимом перевезення пожежних підрозділів, попит на які постійно росте. Даний режим включає цілком вогнестійке купе кабіни, люк у стелі кабіни, вогнестійкі шахтні двері і ключ пріоритетного виклику.ЩЛЗ  постійно  перебуває  в  стані  поліпшення  якості ліфтів, що  випускаються, а також вдосконалення устаткування  і механізмів ліфтів. А це немаловажно при забезпеченні безперебійного і комфортабельного перевезення пасажирів . 

 

2. ПІДЙОМНИКИ І ЛІФТИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У КРІСЛІ-КОЛЯСЦІ

 

  • Підйомник для транспортування пасажирів у кріслі-колясці без супроводу модель ПП-2015

           Це піднімальна платформа моделі  ПП-2015  установлюються, як  правило, у неохоронюваних під'їздах будинків з метою транспортування інвалідів у кріслах-колясках з рівня тротуару до першого (посадкового) поверху, що обслуговується пасажирським ліфтом. Для виклику платформи на посадкову площадку користувач своїм спеціальним ключем переводить у замкнуте положення замок-контакт і натискає кнопку виклику. Платформа прибуває на посадкову площадку. Натискаючи кнопку наказу й утримуючи неї в натиснутому положенні, користувач приводить платформу в рух до прибуття на посадкову площадку другого рівня. При користуванні платформою інвалідові не потрібна стороння допомога. При відключенні електроенергії відбувається повернення платформи на посадкову площадку.   

 

  • Пасажирський ліфт для перевезення пасажирів на інвалідних колясках індекс ПП-0601И

          Пасажирський ліфт ПП-0601И призначений для встановлення в житлових і громадських будин-ках з метою транспортування пасажирів, у т.ч. пасажирів на інвалідних колясках, маса яких разом із супроводжуваним вантажем не перевищує номінальну Особливими  рисами даної конструкції ліфта є:Встановлення панелі  керування на рівні висоти коляски; ширина дверного прорізу 900 мм.
          При натисканні на кнопку виклику на посадковому поверсі кабіна приходить на рівень точної зупинки. Двері ліфта відкриваються автоматично. Пасажир на інвалідній колясці заїжджає в кабіну і натискаючи кнопку наказу потрібного йому поверху, розташовану в пості керування. Двері ліфта автоматично закриваються, і ліфт починає рухатися, розганяючи до номінальної швидкості. При підході кабіни ліфта до датчика необхідного поверху, ліфт сповільнюється і зупиняється на рівні точної зупинки, відкриваючи двері. Пасажир на інвалідній колясці виїжджає з кабіни, двері закриваються, і кабіна стоїть на поверсі доти, поки знову не надійде виклик з будь-якого поверху. 
 

 

  • Підйомник для транспортування пасажирів у кріслі-колясці без супроводжуючого.

          Піднімальна платформа моделі ППО-2008 призначена для транспортування інвалідів у кріслах-колясках з рівня статі в під'їзді до рівня статі площадки, що обслуговується ліфтом. Платформа прохідна, оснащена уловлювачами, з боків платформи встановлені огородження, на вході і виході платформа обладнана шлагбаумами, що піднімаються вручну.Для виклику платформи на металоконструкції встановлені кнопки виклику. Для керування рухом на бічній стінці усередині платформи встановлений пульт. На обох площадках, у зоні входу і виходу з платформи, встановлені спеціальні рухливі огородження, при відході платформи з рівня площадки огородження автоматично закриває прохід у зону платформи, при підході платформи до площадки огородження автоматично відкриває прохід.  

 

3. ЛІФТИ ДЛЯ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ  УСТАНОВ   

          Існують кілька варіантів ліфтів Щербинского ліфтобудівельного заводу  для лікувально-профілактичних установ з урахуванням усіх вимог, пропонованих до перевезення хворих.

 

  • Ліфт із ручним приводом двер, постачений розсувними стулками з прорізом дверей 1200мм, може мати два виконання – із прохідною і непрохідною кабіною.
  • Кабіни лікарняних ліфтів з автоматичним приводом двер із прорізом 950 і попарно телескопічни-ми четырехстворчатыми двер із прорізом 1200 мм – особлива гордість нашого підприємства. Даний ліфт дозволяє транспортувати лежачого хворого з застосуванням різних по ширині транспортних засобів. Особливістю даного ліфта є наявність режиму пріоритетного виклику кабін на будь-який поверх із метою перевезення хворого в супроводі медперсоналу без виконання побіжних викликів із площадок, повз які проходить ліфт. При інших режимах ліфт працює як звичайний пасажирський, встановлений у лікувально-профілактичній установі.

 

  4. МАЛІ ВАНТАЖНІ ЛІФТИ вантажопідйомністю 100 і 250 кг;

          Сервісний ліфт практично безшумний і поглинає мало електроенергії.

         Конструктивною відмінною рисою даних ліфтів виробництва ВАТ «ЩЛЗ» є застосування дверей шахти вертикально-розсувного принципу дії, що не вимагає додаткового вільного місця в зоні поверху, що обслуговується. Кабіна малого вантажного ліфта виготовляється з металевих модулів і може мати як прохідне, так і непрохідне виконання. У кабіні може бути встановленаі ґрати огородження або горизонтальна полиця.Малий вантажний ліфт може поставлятися з металевою шахтою, що має кольорове оформлення за бажанням замовника.  

 

5. ВАНТАЖНІ ЛІФТИ

 
  • ВАНТАЖНІ ЛІФТИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ БУДИНКІВ

          Освоєно серійне виготовлення ліфтів великої вантажопідйомності від 500 до 5000 кг зі швидкістю пересування 0,5 м/с (0,25 м/с для ліфтів вантажопідйомністю 5000 кг). Ці ліфти найчастіше встановлюються на об'єктах адміністративного і промислового призначення – складах, великих магазинах і торгових центрах, виробничих підприємствах і т.п.На вибір замовника ВАТ «ЩЛЗ» пропонує різні варіанти виконання вантажних ліфтів: з гідравлічним або електричним приводом; прохідним і непрохідним виконанням кабіни; керування або з площадок поверхів, або з кабіни ліфта провідником, що супроводжує вантаж.

 

  • ВАНТАЖНІ ЛІФТИ ДЛЯ РОБОТИ В ПОТЕНЦІЙНО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ЗОНАХ

          Вантажні електричні ліфти для роботи в потенційно вибухонебезпечних зонах  випускаються з 2001 року. Електроустаткування і матеріали, що входять до складу даного ліфта, призначені для експлуатації у вибухонебезпечних зонах класу 2, у яких можливе утворення вибухонебезпечних сумішей категорії ІІА групи вибухонебезпечних сумішей Т3. Конструкційні матеріали, застосовувані для виготовлення вантажних ліфтів у вибухозахисному виконанні, що небезпечні у відношенні фрикційного іскріння при терті, ковзанні або зіткненні, що підтверджено результатами іспитів.Кабіна вантажного ліфта виготовляється з металевих модулів, пофарбованих твердим лакофарбовим покриттям, нанесеним за допомогою порошкової технології, і постачена дверима типу «Боствиг». Стать кабіни виконана з рифленого сталевого листа. Виконання двер шахти для вантажних ліфтів – двостулкові ручні розстібні.

 

  • ВАНТАЖНІ ЛІФТИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ

          Дані автомобільні підйомники можуть бути використані для:установки в багатоповерхових автомобільних стоянках до 5-ти наземних і 3-х підземних поверхів; установки в споруджуваним і реконструируемых будинках стоянок, з розташуванням усередині і зовні будинку з розкріпленням конструкцій підйомника до існуючих частин будинку або до монолітної конструкції шахти. Дані типи підйомників призначені для автоматичного переміщення автомобілів між поверхами приміщень для збереження автомобілів. На відміну від стандартних підйомників у даній конструкції забезпечена повна безпека водія, що заїжджає (виїжджає) на автомобілі на тверду платформу, що у цей час не зв'язана з підйомником. 

 

6. ГІДРАВЛІЧНІ  ЛІФТИ

          Гідравлічні ліфти – це сучасні піднімальні пристрої, призначені для перевезення пасажирів і вантажів у житлових і адміністративних будинках, лікувально-профілактичних установах, банках і офісах, ресторанах і складських приміщеннях, гаражних комплексах і в багатьох інші.ВАТ «Щербінський ліфтобудівельный завод» проектує і виготовляє гідравлічні ліфти вантажопідйомністю від 160 до 5000 кг зі швидкістю руху від 0,15 до 0,63 м/c. Кабіна ліфта рухається під дією гідроциліндра, розташованого в шахті.Відмінними рисами гідравлічних ліфтів є безшумність роботи, плавність ходу і точність зупинки, можливість прямого впливу на кабіну циліндра при невеликій висоті підйому, а також унікальна можливість встановлення ліфта при наявності тільки однієї капітальної (несучої) стіни.Відсутність машинного приміщення безпосередньо примикає до шахти ліфта робить гідравлічні ліфти дуже популярними для установки в приватні котеджі. Ліфти оснащені системою аварійного системою аварійного опускання і відкривання дверей при раптовому відключенні електроенергії, що дуже важливо при їхньому використанні в котеджах.Що випускаються ВАТ «ЩЛЗ» кабіни гідравлічних ліфтів пристосовані для транспортування пасажирів в інвалідних колясках.За бажанням замовника гідравлічні ліфти комплектуються гідроприводом, гідроциліндром, станцією керування і викличних кнопок виробництва провідних ліфтобудівельних фірм світу.  

 

 

 

ДИЗАЙН ліфтів.  

          Завод висуває великі вимоги  до  дизайну і декорування купе кабін ліфтів. Як результат творчого підходу фахівців ВАТ "ЩЛЗ", замовники  мають не тільки надійний, безпечний, але і красивий ліфт.

          Дизайнери Щербінського ліфтобудівельного заводу розробили і впровадили у виробництво філософію комфорту, стилю і краси - серію дизайну "ЛЮКС". У залежності від бажань і смаків замовника, можна вибрати кілька варіантів обробки кабін серії «Люкс», які застосовуються як до ліфтів житлових будинків, так і до ліфтів елітних, адміністративних будинків. Обробка купе кабіни ліфта може бути виконана з застосуванням пластику імпортного виробництва, текстурированной нержавіючої сталі або пофарбована твердим лакофарбовим покриттям.Також використовується цілий ряд різноманітних поручнів, світильників, кабінних постів керування і підлоговиз покрить, що доповнюють сучасний дизайн ліфта і створюють у сполученні з колірним виконанням щитів купе і дверей  кабіни композицію єдиного стилю, краси і комфорту.  

 
windy Polska Izamet