ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти НІКАС (lift, elevator NIKAS)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 179 гостей на сайті

 

Словник термінів ліфт

 

Швидкість номінальна ліфта - швидкість руху кабіни, на яку розраховане устаткування ліфта. 

 

Ширина  шахти -  відстань по  горизонталі між  внутрішніми  поверхнями  шахти, яка  вимі-рюється  паралельно ширині  кабіни. 

 

Ширина  кабіни – відстань  по  горизонталі між  внутрішніми  поверхнями  стін кабіни, що її вимірюють  паралельно  входу  в  кабіну. 

 

Шахта - простір, у якому переміщається кабіна, противага і (або) пристрій кабіни, що врівноважує. 

 

Шахта приставна– шахта,  розташована  зовні  будинку.

 

Ліфти НІКАС Електронна адреса

   ТОВ  НІКАС працює на ліфтовому ринку України з 2002 року і пропонує  повний комплекс послуг по монтажі, постачаню, установці пасажирських і вантажних  ліфтів будь-якого класу виробництва  ВАТ «Карачаровський механічний завод», ВАТ «Щербінський ліфтобудівельний завод», РУП завод «Могильовліфтмаш», а також заводів «ООД Изамет 1991» (Болгарія), «Технос ООД» (Болгарія).

 

      НІКАС пропонує: 

- пасажирські ліфти для сучасних житлових будинків – від соціально-житлового будівництва до квартир «Люкс» вищого розряду:

Пасажирські ліфти Нікас - Люкс (Nicas – Lux);

Пасажирські ліфти Нікас- Стандарт (Nicas – Standart);

Пасажирські ліфти Нікас- Економ (Nicas – Еkonom);

Пасажирські ліфти серіїСтандарт - КМЗ (Standart);

Пасажирські ліфти серії Престиж - КМЗ (Prestige);

Пасажирські ліфти серії Класик - Ізамет (Classic);

Пасажирські ліфти серії Люкс S - Ізамет (Lux S);

Пасажирські ліфти серії Люкс L - Ізамет (Lux L);

Пасажирські ліфти серії Люкс MR - Ізамет (Lux MR);                                          

Пасажирські ліфти серії Натур - Ізамет (Nature).                                                                                

-пасажирські ліфти для перевезення пасажирів на інвалідних колясках;

-ліфти для лікувально-профілактичних установ - лікарняні ліфти для установки в лікувально-профілактичних установах. Ширина дверного пройому дозволяє перевозити хворих на каталці. Виготовляються з прохідною і непрохідною кабіною. Лікарняні ліфти можуть бути оснащені автоматичним приводом дверей;
-вантажні ліфти (у т.ч. для транспортування автомобілів). Кабіна вантажних ліфтів виготовляється з металевих модулів, пофарбованих твердим лакофарбовим покриттям, нанесеним за допомогою порошкової технології, і постачена дверима типу «Боствиг». Стать кабіни виконана з рифленого сталевого листа. Виконання дверей шахти для вантажних ліфтів – двостулкові, ручні, розпашні;

-гідравлічні ліфти – це сучасні піднімальні пристрої, призначені для перевезення пасажирів і вантажів у житлових і адміністративних будинках, лікувально-профілактичних установах, банках і офісах, ресторанах і складських приміщеннях, гаражних комплексах і в багатьох інших.
         Особливими рисами гідравлічних ліфтів є безшумність роботи, плавність ходу і точність зупинки. Відсутність машинного приміщення, що безпосередньо примикає до шахти ліфта, робить гідравлічні ліфти дуже популярними для встановлення в приватних котеджах. Усі ліфти виконані у вандалозахисному виконанні і здатні протистояти вогневі протягом години.

- панорамні ліфти - додають   істотний   елемент  до проекту  художнього оформлення будинку, оскільки це являє собою важливий життєвий аспект: рух.

           Два фактори прискорили тенденцію до збільшення застосування панорамних ліфтів: стильність - як архітектурна концепція в сполученні зі складністю сучасної технології ліфта і залучення бізнесу і власну будівлю.Виконання купе-кабіни і дверей шахти може бути із дзеркальної, кольорової, рельєфної нержавіючої сталі.  В залежності від побажань  замовника, можливе будь-яке виконання купе кабіни  у відповідності до архітектурного стилю та інтер”єру споруди.
      Різноманітні технічні рішення в залежності від проектних завдань: є ліфти з телескопічними дверми (для заміни ліфтів з ручним відкриванням двер), з нижнім машинним відділенням, із прохідною кабіною і т.д. Можливе виконання ліфтів по індивідуальних замовленнях з підвищеними вимогами до комфорту і дизайну.
Один з головних показників комфортності ліфта – виброакустичні характеристики кабіни під час її руху. На комфортність у кабіні ліфта в основному впливає лебідка – головний привод ліфта. Нікас пропонує ліфти оснащені  безредукторними приводами на базі асинхронних, спеціальних, одношвидкісних двигунів, комплектуемых частотними перетворювачами виробництва фірми Schneider Electric. 

     За бажанням замовника ліфти можуть бути укомплектовані лебідками виробництва  корпорації OTIS, заводів «Изамет 1991», «Технос ООД».
            Вартість болгарських ліфтів прораховується індивідуально.
  

 
windy Polska Izamet