ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти НІКАС (lift, elevator NIKAS)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 450 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфти НІКАС Електронна адреса

   ТОВ  НІКАС працює на ліфтовому ринку України з 2002 року і пропонує  повний комплекс послуг по монтажі, постачаню, установці пасажирських і вантажних  ліфтів будь-якого класу виробництва  ВАТ «Карачаровський механічний завод», ВАТ «Щербінський ліфтобудівельний завод», РУП завод «Могильовліфтмаш», а також заводів «ООД Изамет 1991» (Болгарія), «Технос ООД» (Болгарія).

 

      НІКАС пропонує: 

- пасажирські ліфти для сучасних житлових будинків – від соціально-житлового будівництва до квартир «Люкс» вищого розряду:

Пасажирські ліфти Нікас - Люкс (Nicas – Lux);

Пасажирські ліфти Нікас- Стандарт (Nicas – Standart);

Пасажирські ліфти Нікас- Економ (Nicas – Еkonom);

Пасажирські ліфти серіїСтандарт - КМЗ (Standart);

Пасажирські ліфти серії Престиж - КМЗ (Prestige);

Пасажирські ліфти серії Класик - Ізамет (Classic);

Пасажирські ліфти серії Люкс S - Ізамет (Lux S);

Пасажирські ліфти серії Люкс L - Ізамет (Lux L);

Пасажирські ліфти серії Люкс MR - Ізамет (Lux MR);                                          

Пасажирські ліфти серії Натур - Ізамет (Nature).                                                                                

-пасажирські ліфти для перевезення пасажирів на інвалідних колясках;

-ліфти для лікувально-профілактичних установ - лікарняні ліфти для установки в лікувально-профілактичних установах. Ширина дверного пройому дозволяє перевозити хворих на каталці. Виготовляються з прохідною і непрохідною кабіною. Лікарняні ліфти можуть бути оснащені автоматичним приводом дверей;
-вантажні ліфти (у т.ч. для транспортування автомобілів). Кабіна вантажних ліфтів виготовляється з металевих модулів, пофарбованих твердим лакофарбовим покриттям, нанесеним за допомогою порошкової технології, і постачена дверима типу «Боствиг». Стать кабіни виконана з рифленого сталевого листа. Виконання дверей шахти для вантажних ліфтів – двостулкові, ручні, розпашні;

-гідравлічні ліфти – це сучасні піднімальні пристрої, призначені для перевезення пасажирів і вантажів у житлових і адміністративних будинках, лікувально-профілактичних установах, банках і офісах, ресторанах і складських приміщеннях, гаражних комплексах і в багатьох інших.
         Особливими рисами гідравлічних ліфтів є безшумність роботи, плавність ходу і точність зупинки. Відсутність машинного приміщення, що безпосередньо примикає до шахти ліфта, робить гідравлічні ліфти дуже популярними для встановлення в приватних котеджах. Усі ліфти виконані у вандалозахисному виконанні і здатні протистояти вогневі протягом години.

- панорамні ліфти - додають   істотний   елемент  до проекту  художнього оформлення будинку, оскільки це являє собою важливий життєвий аспект: рух.

           Два фактори прискорили тенденцію до збільшення застосування панорамних ліфтів: стильність - як архітектурна концепція в сполученні зі складністю сучасної технології ліфта і залучення бізнесу і власну будівлю.Виконання купе-кабіни і дверей шахти може бути із дзеркальної, кольорової, рельєфної нержавіючої сталі.  В залежності від побажань  замовника, можливе будь-яке виконання купе кабіни  у відповідності до архітектурного стилю та інтер”єру споруди.
      Різноманітні технічні рішення в залежності від проектних завдань: є ліфти з телескопічними дверми (для заміни ліфтів з ручним відкриванням двер), з нижнім машинним відділенням, із прохідною кабіною і т.д. Можливе виконання ліфтів по індивідуальних замовленнях з підвищеними вимогами до комфорту і дизайну.
Один з головних показників комфортності ліфта – виброакустичні характеристики кабіни під час її руху. На комфортність у кабіні ліфта в основному впливає лебідка – головний привод ліфта. Нікас пропонує ліфти оснащені  безредукторними приводами на базі асинхронних, спеціальних, одношвидкісних двигунів, комплектуемых частотними перетворювачами виробництва фірми Schneider Electric. 

     За бажанням замовника ліфти можуть бути укомплектовані лебідками виробництва  корпорації OTIS, заводів «Изамет 1991», «Технос ООД».
            Вартість болгарських ліфтів прораховується індивідуально.
  

 
windy Polska Izamet