ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти Карачаровський МЗUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 344 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфти Карачаровський механічний завод Електронна адреса

      ВАТ "КАРАЧАРОВСЬКИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" з 59 літньою історією забезпечує будівельний комплекс Москви і регіонів ліфтами, баштовими кранами, мобільними грузопассажирскими підйомниками й іншими засобами механізації.
       Становлення ВАТ "КМЗ" зв'язано з розвитком післявоєнного будівництва в Москві. З початку 50-х років завод став поставляти унікальні великогабаритні вироби художнього лиття.  Завод випускав найрізноманітнішу будівельну техніку і механізми. У Москві важко знайти об'єкт, для будівництва якого б не використовувалася продукція КМЗ. Металоконструкції зі сталі й алюмінію, виготовлені на заводі, використовувалися при будівництві й обробці багатьох  унікальних будинків Москви.

       У 1957 році на заводі почалося серійне виготовлення ліфтів. Ліфти стали основною продукцією заводу.
       Сьогодні в номенклатурі підприємства нараховується більш 70 видів ліфтів різної вантажопідйомності (від 100 до 5000 кг)- це пасажирські ліфти, вантажні, лікарняні, ліфти для перевезення пожежних підрозділів. Також виробляються ліфти з телескопічними дверми, з нижнім машинним відділенням, із прохідною кабіною.
Одна з головних тенденцій підприємства, що забезпечують успіх - завжди випереджати час, розробляючи нові моделі ліфтового устаткування, що відповідають сучасним вимогам по якості і комфорту. При необхідності завод може розробити технічну документацію і виготовити ліфти для нестандартних шахт замовника. Для будинків з підвищеними вимогами по пожаробезпеці КМЗ виготовляє ліфти з протипожежними дверми і ліфти, що забезпечують перевезення пожежних підрозділів. ВАТ "КМЗ" виготовляє комплекти для модернізації ліфтів без їхньої повної заміни. Підприємство проводить монтаж, налагодження, обслуговування і модернізацію ліфтового устаткування, постачання запасних частин для ліфта, незалежно від дати його виготовлення. Ліфти поставляються замовникові вузлами підвищеної заводської готовності, що забезпечують монтаж ліфта і пуск в експлуатацію в найкоротший термін.Пасажирські ліфти призначені для підйому і спуска пасажирів у житлових і суспільних будинках.

      Система керування ліфтами змішана - з викликом порожньої кабіни на будь-який поверх і з побіжними зупинками при русі кабіни вниз (для житлової схеми керування), а для адміністративної - побіжні виклики нагору і вниз. При установці декількох ліфтів у безпосередній близькості друг від друга застосовується групове керування. Сучасні ліфти КМЗ сьогодні приємно радують не тільки комфортністю поїздки (плавність, безшумність, надійність), але і своїм прекрасним естетическим оформленням. Дизайн ліфтів розробляє професійна команда дизайнерів. Можливе виготовлення ліфтів по дизайні-проекті замовника. Стіни і двері кабіни ліфта виготовляються з: металевих модулів, пофарбованих порошковими емалями, нержавіючої сталі (полірованої або з малюнком), тисненого алюмінію, пластику, шпони коштовних порід дерева. Крім цього, при обробці стін кабін можуть бути використані: шкіра, панелі з натурального каменю (граніт, мармур), дзеркала. У кабіні можуть бути встановлені різні варіанти поручнів, а також різні декоративні елементи (накладки, отбойники, плінтуси і т.п.). 

       Усі кнопкові поста керування виконані у вандалозахисному виконанні. Один з головних показників комфортності ліфта - виброакустичні характеристики кабіни під час її руху. На комфортність у кабіні ліфта в основному впливає лебідка - головний привод ліфта. Завод, в основному, комплектує ліфти лебідками власної розробки і виготовлення. Фахівцями заводу постійно проводяться роботи з поліпшення існуючих і розробці нових конструкцій головного приводу. Наприклад, розроблена нова конструкція безредукторних приводів на базі асинхронних, спеціальних, одношвидкісних двигунів виробництва "ELDIN" м. Ярославль. З такими приводами можуть випускатися і швидкісні пасажирські ліфти вантажопідйомністю 400, 630,1000 кг і швидкістю від 1,6 до 4 м/с для висотних будинків. Завод також може випускати ліфти вантажопідйомністю до 1000 кг включно і швидкістю 2,2 м/с на базі імпортних редукторів фірми Loher і електродвигунів фірми Flender.ВАТ «КМЗ» пропонує серію престижних ліфтів із застосуванням закордонних вузлів і компонентів.
       Ліфти комплектуються кабіною, а також двер кабіни і шахти виробництва Німецької фірми Wittur AG.
        За бажанням замовника можливе постачання ліфтів цілком з компонентів фірми Wittur AG у тому числі і ліфтів без машинних приміщень.

 
windy Polska Izamet