ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти ТІСЕН (lifts THISSEN)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 92 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфти Тісен Електронна адреса

     ТОВ "ТісенКрупп Елеватор" - компанія всесвітньо відомого німецького Концерну ThyssenKrupp Elevator AG. На сьогоднішній день Концерн ThyssenKrupp Elevator AG займає третє місце у світі і перше місце в США по виробництву і реалізації ліфтового й ескалаторного устаткування.

           Концерн ThyssenKrupp Elevator AG – має  понад 800 дочірних компаній і представництв більш ніж у 60 країнах світу.На російський ринок ліфтове й ескалаторне устаткування, а також устаткування для осіб з обмеженими можливостями, виробництва заводів Концерну ThyssenKrupp Elevator AG поставляється ТОВ "ТиссенКрупп Елеватор" з 2002 року.ТОВ "ТиссенКрупп Елеватор" здійснює постачання, монтаж, технічне обслуговування, а також модернізацію ліфтового устаткування німецького концерну ThyssenKrupp Elevator.   Концерн ThyssenKrupp Elevator  проектує і виготовляє,   різноманітний асортимент ліфтового устаткування: 

 

     1. ЛІФТИ ПАСАЖИРСЬКІ  та ПАНОРАМНІ  ThyssenKrupp Elevator для багатоповерхових житлових будинків, офісних будинків,  готелів, торгово-розважальних центрів .

         ThyssenKrupp Elevator пропонує  неординарний підхід до  інтер”єру ліфта  , застосовуючи  якісні матеріали  для  обробки кабіни ліфта  та   цікаві  дизайнерські рішення в  елементах підсвічування  й  освітлення ліфта. Одним із унікальних видів цієї групи ліфтів Тісен є пасажирський ліфт TWIN. Особливість його в тім,  що  в одній шахті одна над одною розміщені дві кабіни, що переміщаються незалежно один від одного. Ліфти пасажирські TWIN встановлені й успішно функціонують і в будинку «Вежа Федерації», що розташовується в новому діловому районі м. Москва - «Москов-Сіті». 

 

        2. ЛІФТИ КОТЕДЖНІ для заміських будинків

         Котеджні ліфти  з найрізноманітнішими варіантами   обробки, що ідеально вписуються в інтер”єр  приватних будинків  і котеджів  з висотою два і більше поверхів.  Коттеджный ліфт ThyssenKrupp Elevator відрізняється функціональністю, надійністю, а також красивим і елегантним зовнішнім виглядом. 

 

        3. ЛІФТИ ВАНТАЖНІ (в т.ч. автомобільні) для комерційних і громадських будинків.

           Вантажний ліфт ThyssenKrupp Elevator  – надійний і оптимальний варіант для лікарень, офіційних установ, готелів, офісних будинків і т.п. Виробляється з урахуванням всіх вимог, пов”язаних з особливостями експлуатації  вантажних ліфтів  з розрахунком на будь-які навантаження.  Ліфти Тісен  можуть бути двох видів: з канатним або гідравлічним приводом.Кожен компонент ліфтового устаткування ретельно тестується і гарантує роботу пасажирських ліфтів, вантажних і котеджних ліфтів протягом тривалого часу. 

 

         4. ЕСКАЛАТОРИ  ThyssenKrupp Elevator

      ТОВ «Тісенкруп Елеватор» поставляє ескалатори і пасажирські конвеєри виробництва ThyssenKrupp Elevator, які відрізняються від інших  ексклюзивним дизайном, сучасними технічними характеристиками, надійністю  й економічностю.  

       Ефективна система енергозбереження і довговічність ескалаторів ThyssenKrupp Elevator  забезпечують скорочення експлуатаційних витрат.Ескалатор і пасажирський конвеєр ThyssenKrupp Elevator комплектується ефективними системами енергозбереження: двохфазна система постійної швидкості, що дозволяє включати економічну привідну модифікацію на стартовому етапі і на холостому ходу ескалатора. Це заощаджує до 30% більше енергії, ніж привід модифікації "delta"; функція стоп/старт, що зупиняє ескалатор/пасажирський конвеєр при відсутності на ньому пасажирів і приводить його в рух тільки вони з'являться. Це економія електроенергії і запобігання зносу деталей ескалатора/пасажирського конвеєра; двухшвидкісний мотор ескалатора/пасажирського конвеєра (немає завантаження або повне завантаження), що дозволяє заощадити приблизно 50% енергії; частотний перетворювач, що  з появою пасажирів на ескалаторі/пасажирському конвеєрі плавно збільшує його швидкість від стану спокою до номінальної. При цьому зберігається близько 60% енергії.

        Завдяки цим  та іншим інноваційним технологіям, ескалатори Тісен  відрізняються підвищеною зносостійкістю і максимальною надійністю.

        Вражає також дизайн ескалаторів ThyssenKrupp Elevator : модерність, використання високоякісних матеріалів, найрізноманітних варіантів підсвічування і зовнішньої обробки робить вигляд ескалаторів неперевершеним.

       Немаловажним є також факт  високої якості обслуговування ескалаторів і пасажирських конвеєрів ThyssenKrupp Elevator. Підприємство ThyssenKrupp Elevator здійснює інтерактивний аналіз роботи ескалаторів і пасажирських конвеєрів з оперативною діагностикою помилок, усуненням виникаючих неполадок і забезпечує постійну технічну підтримку ескалаторів/пасажирських конвеєрів.

       Контроль ескалаторів здійснюється безпосередньо з кнопкової панелі або за допомогою пульта дистанційного керування. Меню кількома мовами дозволяє швидко одержати доступ до усіх функцій керування ескалатором або пасажирським конвеєром.

      Ескалатори і пасажирські конвеєри Тісен оснащені багатьма технологічними інноваціями: двоконтурною гальмовою системою, що дозволяє зупинити ескалатор / пасажирський конвеєр швидко і безпечно незалежно від напрямку його руху;

 - системою блокування поручня ескалатора / пасажирського конвеєра, що спрацьовує в екстреній ситуації;

 - запатентованою акустичною системою з автоматичним керуванням, що негайно відправляє операторам онлайн сигнал про ушкодження ескалатора або пасажирського конвеєра. 

 - запатентованою технологією e-escalator/e-conveyor,що дозволяє за допомогою сенсорів вести контроль за роботою окремого ескалатора / пасажирського конвеєра або їх групою через Інтернет швидко і просто.  

       Завдяки величезному досвідові ThyssenKrupp Elevator  у проектуванні, виробництві і монтажі ескалаторів/пасажирських конвеєрів, в усім світі встановлені більш 60 тис. ескалаторів і пасажирських конвеєрів.

 
windy Polska Izamet