ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти ПІЛАВА (lift PILAWA)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 448 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфти ПІЛАВА Електронна адреса
КОМПАНІЯ "PILAWA"

   Підприємство "PILAWA" є приватною польською компанією з 1980 року. Компанія спеціалізується на проектуванні, виготовленні, монтажі, модернізації, експлуатації та обслуговуванні всіх типів ліфтів,  ескалаторів та рухомих пішохідних доріжках, а також платформ для перевезення людей з обмеженими можливостями. 
      Власником компанії є Євген Pilawa. Протягом  багатьох років є членом Національної палати по будівництву, Польської асоціації виробників ліфтів. 
      Штаб-квартира компанії знаходиться в Колобжег вул. Рейнбоу 1,  комерційні представництва  доступні на всій території країни, що дозволяє ефективно та якісно обслуговувати клієнтів в будь-якому місці в Польщі. Є партнером для дизайнерів, архітекторів, підприємців, забудовників і приватних власників. 
      Задоволеність клієнтів є ключовим чинником,  що приводить компанію до успіху. Створення і запровадження інноваційних продуктів та послуг, а також прості правила співпраці,  вигідні ціни та інші важливі елементи філософії  управління  компанії   дозволяють якісно  й професійно виконувати  послуги, продаж, сервіс і  надавати  вичерпні технічні консультації. Висока якість продукції та послуг підтверджується відповідними сертифікатами та відгуками багатьох  клієнтів.  Як доказ новітніх технічних рішень та високої якості продукції, що належить компанії - сертифікат системи якості ISO 9001:2001. Все обладнання, що пропонуються компанією PILAWA мають усі необхідні дозволи та сертифікати вимагають Управління технічного огляду. 
 

    Компанія пропонує наступне обладнання: 
 • вантажні підйомники, в т.ч.  для автомобілів;

• лікарняні ліфти без машинного приміщення;
• платформи  для перевезення людей з обмеженими можливостями;
• крани, призначені для індивідуального контракту;
• комплекти модернізації;
• ескалатори та траволатори та ін.

  
     Компанія  надає наступні послуги: 
• проектування, розробка та узгодження технічної документації по ліфтах;
• монтаж всіх видів підйомників;
• модернізація та ремонт всіх типів існуючих ліфтів;
• гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.


    Широкий асортимент продукції високої якості і технічного рівня  дає можливість  клієнтам  підібрати  продукцію  в залежності  від індивідуальних потреб, смаків, уподобань,  та стилю приміщення, в якому встановлюється ліфт  чи ескалатор.
    

      ДИЗАЙН 

PILAWA Компанія має власне конструкторське бюро зі високопрофесійним технічним персоналом, який вже на ранньому етапі проектних робіт  зможе  запропонувати якісне й розумне рішення, в залежності від  конкретного призначення будівлі, архітектурних стилів і , звичайно, від потреб клієнта.

 

      ВИРОБНИЦТВО
Компанія  володіє власними виробничими та складськими приміщеннми. Сучасна техніка та  вдосконалення  технологічного виробництва дозволила нам розширити власне виробництво і надавати  послуги для іноземних замовників, а також конкурентів в галузі.  

      ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Компанія забезпечує технічне обслуговування всіх видів підйомно-транспортних механізмів по всій країні. Якісна спеціалізована техніка, необхідна для проведення належного технічного обслуговування, дозволяє обслуговувати швидко, якісно, професійно практично  цілодобово  протягом 7 днів на тиждень. Компанія забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування встановленого обладнання.

      МОДЕРНІЗАЦІЯ  ТА РЕМОНТ:

Компанія пропонує:
• Повну модернізацію ліфтів, ескалаторів;
• повну  або часткову заміну обладнання.
 

 

 

                              Фото ліфтів ПІЛАВА (lift PILAWA)

 

 інші фотографії

 

 
windy Polska Izamet