ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти ІЗАМЕТ (lift IZAMET)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 275 гостей на сайті

 

 

Словник

 

Система керування ліфта — сукупність пристроїв керування, що забезпечують роботу ліфта.

 

Змішане керування - вид керування, при якому команда керування на пуск ліфта подається як з кабіни, так і з поверхових площадок.   

 

Технічне обслуговування - комплекс дій або дія для підтримання справного чи стану працездатності ліфта (підйомника) під час використання його за призначенням, простою, збері-гання та транспортування 

 

Уловлювачі — пристрій для гальмування, зупинки й утриман-ня кабіни (противаги) на напрямних. 

Ліфти Ізамет Електронна адреса

Izamet

 

http://izamet.com.ua - сайт офіційного представника Izamet в Україні

Сертифікати по ліфтам Izamet  

     ліфт ІзаметЛіфти ІЗАМЕТ виготовляються болгарською фірмою з 1991 року. За цей час продукція підприємства  набула популярності не тільки на батьківщині (елітне житло в Болгарії дотепер оснащується саме «Ізаметовськими» ліфтами), але і вийти на міжнародний ринок, склавши гідну конкуренцію іншим відомим європейським виробникам ліфтів  (таким як Отіс, Kone і т.д.).

   Протягом останніх років ліфти Izamet зайняли лідируючі позиції на ринку ліфтів без машинного приміщення України.Це сталось завдяки тому, що якість цих ліфтів не поступається, а часто і краща ніж аналоги світових брендів за меньшу ціну, що дозволяє зекономити кошти або отримати значно кращу та "престижнішу" комплектацію.

    ІЗАМЕТ проектує, виготовляє, постачає та монтує всі види електричних і гідравлічних ліфтів: панорамних, пасажирських, вантажопасажирських, вантажних, ліфт ізамен кабінаавтомобільних, кухонних та інших вантажопідйомністю від 100 кг до 10 тонн і швидкістю від 0,35 до 2,5 м / с. У всіх підйомних механізмах і кабінних операторах ліфтів є VVVF контроль. 

ІЗАМЕТ запустив у виробництво новий революційний енергетичний ефективний тип пасажирського ліфта MRL En Ef без машинного приміщення.

              Для будинків з великим потоком людей ІЗАМЕТ виробляє і ЕСКАЛАТОРИ

 

                Ізамет пропонує новий дешевий пакет ліфтів BONUS L та BONUS H 

.

       Компанія  Ізамет пропонує ліфти  гідравлічні й електродинамічні (без машинного приміщення).

 

     Пасажирські ліфти Izamet випускаються з кількох  серіях: "Classic", "Lux IS", "Lux SS", «Lux L», «Люкс MR», панорамні та ін..

 

      Варіанти кабін ліфтів Izamet:

 

      Модель Nature.

   ліфтКабіна і двері моделі Nature виробляються за індивідуальним замовленням клієнта. Основний матеріал кабіни – дерево в комбінації з іншими матеріалами, запропоновані заводом.

     

 

 

 

 

 

Модель Lux MR.

      Виконання  кабіни LUX MR: Овальні кути і стінки з дзеркальної кольорової нержавійки, декоративний поручень, кольорове дзеркало - ціле або 1/2, LCD дисплей у кабіні і на основній зупинці, люмінесцентне або LED висвітлення, покриття підлоги на вибір клієнта.  

 

 

 

 

       Модель Lux-IS.

     ліфт Ізамет Виконання кабіни ліфта LUX IS: Овальні кути і стінки з нержавійки (Inox Satine), декоративний поручень, дзеркало - 1/2 або ціле, люмінесцентне висвітлення, покриття  стелі на вибір клієнта, що сполучиться з інтер'єром будинку. 

 

 

 

 

 

       Модель Classic.

       лифт изаметМатеріал для стін: Скинплейт (нержавійка з заводським покриттям ПВЦ) або нержавійка (Inox Satine). Матеріал для дверей: Автоматичні двері (АВ) зі Скинплейта або нержавійка (Inox Satine).

      

 

 

 

 

 

 

 Модель Lux L.

    ліфт izametВиконання кабіни LUX L: Овальні кути з дзеркальної кольорової нержавійки і декоративний поручень, стінки з ламінатних площин, кольорове дзеркало - ціле або 1/2, дисплей ULI у кабіні і на основній зупинці, люмінесцентне висвітлення, покриття підлоги на вибір клієнта.

       

 

 

 

Оздоблення ліфтів Ізамет представлене різноманітними  матеріалами: від простої нержавіючої INOX SATIN або Скинплейта до кольорової або дзеркальної нержавійки, металізованого пластику. Вибір таких деталей, як дзеркала і дзеркальні панелі, декоративні поручні, люмінесцентне або крапкове освітлення, прямі або закруглені кути, різні підлогові покриття, дозволяє максимально добре поєднати дизайн ліфта з інтер'єром будинку і виконувати різноманітні дизайнерські побажання клієнта.

 

       Вантажні ліфти характеризуються меншим вибором оздоблювальних елементів,  але не менш якісні і надійні; а крім того, мають вибір дверей (ручні одно- і двостулкові, або ролетні двері з дистанційним керуванням).

 

        Заводом розроблені нові конструктивні рішення ліфтів Izamet для нестандартних розмірів шахти, а саме - приямка ліфта та висоти верхнього поверха. Наприклад, Модель Izamet German - можна встановлювати й з приямком 700мм, що часто для замовника є дуже важливим.

 

Індикатори та кнопки до ліфтів Izamet 

 

izamet ліфт, кнопка виклику з квадратною серединкоюizamet ліфт, індикатор вертикальний, під золотоizamet ліфт, індикатор вертикальний, під золото

індикатор матричний, izametіндикатор ліфт izametграфічний індикатор, ліфт Ізамет 

 

Детальніше дізнатись про ліфти Izamet, отримати безкоштовну консультацію чи комерційну пропозицію - Ви можете по телефону - 050-585-39-28; 096-901-76-50 та 063-024-65-92; 

 

Отримати консультацію чи комерційну пропозицію по ліфтам Izamet - можете також написавши на електронну почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Он-лайн запит по ліфту Izamet 

 

 
windy Polska Izamet