ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Пневматичні. Фото ліфтівUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 432 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Пневматичний ліфт Електронна адреса

Ще не так давно, в творах наукової фантастики можна було  натрапити на епізоди, коли людина могла подорожувати  в прозорих капсулах. На сьогоднішній день, піднімаючись пневматичним  ліфтом, відчуваєш перехід за межі фантастики, водночас не втрачаючи зв”язку з реальністю, якою  і є вакуумний ліфт. Це підйомник, що переміщає Вас не використовуючи кабелів, блоків, поршнів, противаг, приводів та іншого ліфтового обладнання, притаманного класичним ( електричним чи гідравлічним ліфтам).  

Використання сили природного повітряного тиску є оригінальною концепцією компанії виробника  пневматичних вакуумних ліфтів, що не мають аналогів у світі.  

 

 

Принцип роботи пневматичного ліфта

 

цікавий не тільки простотою, але й надійністю та безвідмовністю у користуванні.  Потужним „двигуном” пневматичного ліфта є різниця в тиску повітря над і під кабіною ліфта, що  транспортує вас силою повітряного потоку. Кабіна ліфта проводиться в рух за рахунок нагнітання тиску, інакше кажучи, ліфт працює за принципом насосу.  Це робиться вакуумним насосом або турбіною, що піднімають вас на наступний поверх і повільно випускають повітря для руху вниз. Коли поршень насосу викачує повітря усередині циліндра в секції вище кабіни, вона починає підніматися під впливом атмосферного тиску знизу кабіни.  

Отже, підйом здійснюється за рахунок різниці в тисках знизу і зверху кабіни. Клапан, що регулює впуск повітря у верхній частині шахти контролює падіння тиску і можливість підйому. Коли клапан впускає атмосферне повітря в секцію з низьким тиском, пневмоліфт буде плавно знижуватися на потрібний поверх. Цей же клапан контролює і швидкість руху кабіни. Нижня частина шахти відкрита для доступу атмосферного повітря. Процес усмоктування простий і складається з насосу, що створює різницю в тиску між навколишнім повітрям і повітрям усередині шахти в межах поршня, стінок циліндра і верхньої кришки.  

 

Контроль безпеки.

 

 

Завдяки фізичним принципам роботи ліфта, безперечним є факт надійності та безпеки, адже практично і теоретично є неможливим застрягання між поверхами чи падіння ліфта. Більше того, в разі раптового відключення електроенергії пневмоліфт автоматично опуститься на перший поверх. Кожен ліфт оснащений системою сигналізації, аварійної вентиляції і безпечних вимикачів дверей, установкою для телефону.  

Двері ліфта не можуть бути відкриті, коли ліфт рухається. Пневматичний ліфт обладнаний пристроями, що блокують, усередині шахти для зупинки кабіни в крайнім верхнім і нижнім положеннях.З метою поліпшення безпеки, гальмові пристрої, розташовані на даху кабіни активуються у випадку, якщо в частині шахти вище кабіни зненацька надійде атмосферне повітря. Верхня секція обладнана вимикачем, що виявляє миттєво розгерметизацію в цій частині шахти.  Гальмова система вбудована й у діафрагму й у поршні. 

 

 

Технічні характеристики ліфта.

 

 

Даний вид ліфтів є досить обмежений у виборі варіантів. Як правило, пропонуються сатндартні варіанти:  

94 см у діаметрі,

вантажопідйомність 200 кг, 

панорамний вид – на  360 градусів,

швидкість руху: 0,2 м/с,

висота підйому до 11 м від рівня підлоги.

Освітлення кабіни галогеновими світильниками, кнопки виклику і керування усередині кабіни  підсвічуються на кожному поверсі.

Електроживлення – постійний струм 24V.

Двері з можливістю відкривання як в одну, так і в двох сторін.

Перемикач безпечного тиску, активується у випадку падіння ліфта і зупиняє його після двох сантиметрів ходу, при відключенні електрики забезпечує плавний спуск на перший поверх; матеріал шахти і дверей – формований під циліндр полікарбонат, підстава і дах шахти і кабіни виконані зі сталі і спеціального пластику.

Двері забезпечують герметичність.

Тривожна сигналізація – розташована в кабіні разом з аварійною вентиляцією.

Дах кабіни обладнаний ущільнювачами, що забезпечують нормальний тиск і умови для пасажирів.

Утримуюча система активується як тільки ліфт піднявся на потрібний поверх.

Насосна частина – може бути улаштована і розташована в різних місцях, як у самій шахті, угорі, так і окремо, на відстані не більш 9-10 м від шахти.  Переваги та недоліки пневматичного ліфта в порівнянні з класичними (гідравлічні й електричні ліфти):

 

 

Переваги:

-відсутність приямку,

-займають мало місця;

-точність зупинки;

-плавність ходу;

-унікальний та елегантний дизайн;

- простота монтажу;

- електроенергія використовується тільки при підйомі, під час спуску діє сила ваги.

- електричні ланцюги – 24 Вольтів, отже, що виключають ризик ураження струмом;

-немає необхідності в змащуванні, поточний ремонт – мінімальний;

-ліфт можливо демонтувати і перенести на інше місце. 

 

Недоліки:

- пневматичні ліфти розраховані на одного-двох чоловік.

- ціна на пневматичні вакуумні ліфти є дещо вищою за ліфти класичного типу;

- обмеження у вантажопідйомності та висоті підйому.

- ймовірні проблеми зі страхуванням. 

 

 

Вакуумний пневматичний ліфт є досить оригінальним, але надзвичайно рідкісним в інженерному відношенні варіантом технічного рішення. Як правило, найбільші  можливості застосування пневматичного ліфта  є саме  у приватних будинках, котеджах, квартирах, адже  вакуумні ліфти значно простіші  в монтажі, налагодженні,  та обслуговуванні, ніж звичайні ліфти. Більше того цікавим є дизайнерське рішення пневматичного ліфта. На малюнках ви побачите  як фантастично оригінально співставляється інтер”єр  у будинку із пневматичним ліфтом, без якого дизайн  приміщення втратив би свою елегантність,   стилістичну досконалість та довершеність.

Детальніше дізнатись про пневматичний ліфт або отримати комерційну пропозицію Ви можете по тел +3-8-050-585-39-28 

 

 

                                          Фото ліфти

 

 

 


 

 
windy Polska Izamet