ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Lift MITSUBISHIUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 361 гостей на сайті

 

 

Словник

 

Система керування ліфта — сукупність пристроїв керування, що забезпечують роботу ліфта.

 

Змішане керування - вид керування, при якому команда керування на пуск ліфта подається як з кабіни, так і з поверхових площадок.   

 

Технічне обслуговування - комплекс дій або дія для підтримання справного чи стану працездатності ліфта (підйомника) під час використання його за призначенням, простою, збері-гання та транспортування 

 

Уловлювачі — пристрій для гальмування, зупинки й утриман-ня кабіни (противаги) на напрямних. 

Ліфти та ескалатори Mitsubishi Електронна адреса

Компанія Шанхай Mitsubishi Елеватор (1987р., Китай)  є найбільшим виробником ліфтів у Китаї з щорічним виробництвом понад 13 000,00 комплектів ліфтового обладнання. Створена  чотирма компаніями, дві з яких  китайська Шанхай Електрик Корпорейшн і японська Мітсубісі Електрик Корпорэйшн, компанія досягла високого міжнародного рівня за технологією і якістю продукції  завдяки  активному впровадженню  японської ліфтової потужності  фірми Міцубісі, а також власних технологічних розробок.
Якість продукції заводу підтверджується відповідною сертифікацією по системі IS09001 у 1993р., IS014001 у 1997р. і OHSAS18001 у 2000р. У 2002р. компанія була нагороджена Призом Національної Адміністрації Якості. 


ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ.

 

 

Пасажирські ліфти серії GPS-III

 

Ліфти серії GPS-III  повністю відповідають стандартам ліфтів нового покоління: у них застосовуються новітні комп'ютерні технології, що сприяють  оптимізації  їхньої експлуатації  і включення безлічі спеціальних функцій ліфта в розряд стандартних. Ліфти використовуються в престижних готелях, офісах і житлових будинках підвищеної комфортності.

Ліфти оснащені системою групового керування, що максимально оптимізує ефективність пересування кожного ліфта  шляхом аналізу даних пасажиропотоку  для оцінювання психологічного часу чекання  пасажирів. Як результат- зведення до мінімуму  часу очікування ліфта на будь-якому поверсі.

Високу якість та комфортність пересування  забезпечує привід з інвертором перетворювача напруги і частоти, що дозволяє точно регулювати швидкість, радикально підвищувати плавність руху ліфта,  й заощаджувати електроенергію.

 

Пасажирські ліфти без машинного приміщення ELENESSA

 

 

Ліфт без машинного приміщення ELENESSA відповідає особливим вимогам замовника до зовнішнього вигляду, максимальної безпеки та зручності.

У ліфті ELENESSA застосовується сучасний привід із синхронним двигуном. Завдяки використанню компактного безредукторного приводу, вдалося оптимізувати простір, що  дозволило відмовитися від машинного приміщення.       

Ліфт ELENESSA не тільки компактний і дешевий, але і більш безпечний. Комплекс відповідних засобів безпеки забезпечує максимальну безпеку, надійність роботи й експлуатації.


У випадку відключення електропостачання для евакуації пасажирів можна використовувати внутрішнє або зовнішнє аварійне джерело живлення.

Ліфт обладнаний захисним пристроєм, що складається з обмежувача швидкості й електромеханічних гальм, що запобігають перевищення швидкості при русі кабіни нагору. Цей пристрій є додатковим гарантом безпеки.

Компактність розташування  електронних плат в шафі керування (технологія SMT), що привело до зменшення розмірів самої шафи (товщина всього 98 мм). Шафа керування встановлюється у верхній частині шахти. Компактна панель управління товщиною 25 мм установлюється на боковій стінці кабіни для підвищення зручності керування ліфтом пасажирами.


Оптимальне настроювання систем
керування з урахуванням особливостей ліфта без машинного приміщення знижує імовірність збоїв у роботі ліфта і забезпечують безпеку роботи
 

 

Пасажирські ліфти з малим машинним приміщенням LEHY-II
- Комп'ютерна система керування
- Швидкість: 1,00 ~ 4,0
м/сек
-
Привод перетворювача напруги і частоти перемінного струму 
- Верхнє машинне приміщення
- Вантажопідйомність: від 630 кг до 1600 кг 
 

 

Вантажні ліфти HOPE - II G

 

Вантажні ліфти HOPE-IIG   використовують  приводи з частотним регулюванням ( VVVF ), що дозволяє плавності і комфортності руху. А модульна конструкція перетворювача частоти значно підвищила ремонтнопридатність привідної системи.Т

ехніка розподільної мікропроцесорної мережі Шанхай Мицубиси підвищила ефективність зв'язку і стабільність руху роботи системи.У системі приводу дверей застосовується перетворювач частоти і напруги перемінного струму без важеля, що підвищує надійність відкривання-закривання двер і безпека системи приводу дверей  у цілому. Набір функцій залежить від умов експлуатації ліфта.


У системі керування ліфта HOPE-IIG застосовується 32-бітовий мікропроцесор, висока продуктивність і розширені функції системи відповідають особливим побажанням клієнта.

 

 

Ескалатори серії J

Ескалатори оснащені максимально точним шестірним редуктором, протишумними пристроями, унікальним поворотним механізмом, надійні та стабільні в експлуатації та комфортні у користуванні.
Ескалатори серії J забезпечують високий рівень безпеки при експлуатації. Ескалатори оснащені частотними перетворювачами. Відповідно до сигналу про величину пасажиропотікоку від фотоелектричного датчика при вході ескалатора здійснюється автоматичний пуск.

Три швидкості (0.5м/с, 0.3м/с, 0.1м/с), пуск частотним перетворювачем і накладення колодки при нульовій швидкості зменшують механічний удар і підвищують рівень комфорту і безпеки.

Високоефективні, енергозберігаючі і зручні  в обслуговуванні ескалатори з частотним перетворювачем починають рухатися тільки при одержанні сигналу від фотоелектричного датчика про вхід пасажирів. При русі вниз зекономлена енергія переходить назад в електричну мережу, звідси й заощадження електроенергії на 30 %.

Основними перевагами ескалаторів серії J є малий займаний простір, міцна конструкція і велика місткість.
Оригінальний дизайн ескалатори додають прозорі балюстради з підсвічуванням поручня.

Пристрої безпеки:

Блокування фартуха (опція)Цей пристрій зупиняє ескалатор при влученні сторонніх предметів у зазор між ступінями і фартухом
 Аварійна кнопка "стоп"При натисканні на кнопку СТОП ескалатор зупиняється
Блокування гребінкиЦей пристрій відключає приводний електродвигун і гальмо при влученні сторонніх предметів в зазор між гребінками і сходинками
Блокування приводного ланцюгаЦей пристрій відключає електродвигун при обриві приводного ланцюга, при цьому ескалатор зупиняється
Обмежник швидкості Цей пристрій установлюється на привідному механізмі. При занадто великій або малій швидкості ескалатор зупиняється. Крім того, пристрій перешкоджає довільній зміні напряму руху
Запобіжний кожух устя поручняГумовий запобіжний кожух, обтягнутий м'якою шкірою, охороняє влучення руки в устя поручня, чим забезпечується безпечне пересування дітей.

Функції

Конструкція ескалаторів серії J сполучає функціональність c естетикою. Надійні, безпечні ескалатори з оригінальним оздобленням  є результатом пріоритету інтересів пасажира. Усілякі пристрої безпеки і допоміжні компоненти задовольняють будь-які потреби  в ескалаторному устаткуванні.     

 
windy Polska Izamet