ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал ЛіфтUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 790 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Ліфт Електронна адреса

    Даний розділ нашого сайту створений спеціально по замовленнях наших численних відвідувачів,  які часто ставили нам запитання по електронній пошті по темі " ліфт ".

  Справді,  вибрати ліфт - справа нелегка й неординарна,  та потребує допомоги вузькокваліфікованих спеціалістів. Ми завжди раді прийти на допомогу та надамо відповіді на будь-які запитання стосовно ліфтів загалом, ліфтового  обладнання, поставки, монтажу,  модернізації, обслуговуванню та  експлуатації ліфтів,  а також  ескалаторів.

    Сподіваємось, наші поради, пояснення та відповіді на Ваші численні запитання допоможуть Вам вирішити ваші проблеми,  а також допоможуть при замовленні ліфтів та ескалаторів.

 

 

     ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ:

 

 

1.ЯК ЗАМОВИТИ ЛІФТ?

 

   Для того, щоб замовити ліфт, потрібно насамперед заповнити бланк попереднього запиту ліфта, при цьому максимально конкретно вказати всі дані щодо ліфтового обладнання,  яке Вам потрібно.

Пам'ятайте, чим повнішу та точнішу інформацію надасте у пропонованій нами анкеті, тим  точнішу ціну зможуть надати Вам наші менеджери. Після  заповнення поданої анкети, натисніть кнопку „Замовити”. Даний  запит потрапить на нашу електронну адресу. 

Після опрацювання Вашого запиту, наші менеджери зв'яжуться з Вами   згідно контактних даних,  вказаних в анкеті.

Якщо Вам складно заповнити запит на замовлення ліфта чи ескалатора на сайті, можете просто зателефонувати нам за номером +3-8-063-024-65-92 , 050-585-39-28 , (0342) 734-780 або 063-024-65-93 та отримати безкоштовну  консультацію по вибору ліфта та продиктувати всі необхідні дані.

Сподіваємося, співпраця з нами буде  для Вас  приємна,  вигідна та економна.

 

Заповнити анкету замовлення ліфта 

 

Онлайн - консультація "Як вибрати ліфт" 

 

 

2. ЯК ЗАМОВИТИ ЕСКАЛАТОР?

 

     При замовленні ескалатора користуйтеся вищенаданою схемою,  як при замовленні ліфта.

 Заповнити анкету замовлення ескалатора

 

3. ЯК ЗАМОВИТИ НЕСТАНДАРТНИЙ ЛІФТ?

 

    Якщо Вам потрібен ліфт нестандартної комплектації, розмірів чи дизайну, Вам необхідно буде скласти детальний опис майбутнього ліфта.  Документація, яку Вам прийдеться підготувати повинна містити дані про:-         будівельні креслення з двома взаємно-перпендикулярними розрізами по всій висоті шахти,-         план шахти,-         розгортку стін шахти з вказівкою  осей шахти, кабіни, їх прив”язкою відповідно до альбому будівельних завдань.

 

 

4. ЧИ ВХОДЯТЬ РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ У ЙОГО ВАРТІСТЬ?

 

     Ні, у комерційній пропозиції вказується тільки вартість ліфтового устаткування. Додатково вказуються вартість поставки. За бажанням Замовника окремо розраховуються кошториси на вартість монтажних, пусконалагоджуваних робіт, інших робіт, пов”язаних їз встановленням ліфтів, ескалаторів, підйомників. Вартість обрамлення дверних пройомів також вказується додатково.

 

 

5. ЯКІ УМОВИ ДОСТАВКИ  ПРОПОНУЄ ФІРМА ПП СРБК „ПОРТАЛ”?

 

     Як правило, наше підприємство при постачанні ліфтового устаткування застососує умови доставки DDP на об'єкт Замовника, а також надає можливість Замовнику при потребі самостійно забирати обладнання з наших складів у м. Києві. Також застосовуємо інші умови доставки обладнання  згідно Інкотермс-2000.

 

 

6. ЧИ ВХОДИТЬ ПОСТАВКА ЛІФТА ТА ЕСКАЛАТОРА У ЙОГО ВАРТІСТЬ?

   

     Ці питання узгоджуються додатково в індивідуальному порядку в залежності від потреб та бажань Замовника. Вартість постачаннята відвантаження обладнання на об'єкт Замовника уточнюється при складанні договірних зобов'язань.


 

7. Я ВИБРАТИ ВИРОБНИКА ЛІФТІВ?

   

Ми є представниками заводів по ліфтах та ескалаторах. Можемо надати кваліфіковані консультації щодо вибору виробника, надати власні рекомендації і з урахуванням побажань та можливостей замовника - підібрати оптимальний ліфт або ескалатор


8. ЯКІ ЛІФТИ КРАЩЕ ЗАМОВЛЯТИ, З ВЕРХНІМ МАШИННИМ ВІДДІЛЕННЯМ ЧИ БЕЗ МАШИННОГО ПРИМІЩЕННЯ? 

 

Ще до недавнього часу ліфти без машинного відділення були значно дорожчі від ліфта з верхнім машинним відділенням. 

Й зараз бувають непоодинокі випадки, коли в виробників ліфтів дуже велика різниця в ціні між ліфтом без машинного відділення і ліфтом з верхнім машинним відділенням.

Особливо, це стосується ліфтів Отіс, де ліфти без машинного відділення виробляються заводом в Франції й ледь не вдвічі дорожчі від ліфтів з верхнім машинним .

 Водночас, ліфти без машинного приміщення Izamet (Болгарія) не набагато дорожчі ліфтів з верхнім машинном відділенням, що в цьому сегменті робить їх лідерами продаж в Укоаїні.

Ми є представником багатьох Європейських заводів-виробників й можем запропонувати ліфти без машинного відділення практично по ціні ліфта з верхнім машинним.

 

При цьому :

- Більшість розвинутих країн вже давно надають перевагу ліфтів без машинного приміщення

- Ви економити значне місце на верхньому поверсі, яке замість того, щоб застосовувати під машинне приміщення - можна використати в житлових чи комерційних цілях й при цьому економите значні кошти н його спорудження

-Можете придбати у нас ліфти без машинного приміщення не на канатах, а на ремнях, що створить особливий комфорт при їзді

-Й ще безліч переваг...

 

Детальніше - можете дізнатись по тел.  3-8-050-585-39-28

 
windy Polska Izamet