Лифты в г. Киев

тел. (044)384-31-51

г. Львов

тел.(0322)53-24-51

 
Портал Лифты и эскалаторы Giant KONEUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

Сейчас 57 гостей онлайн

 

Словарь

 

Режим "Ревизия" (лифты) - управление лифтом с крыши кабины во время проведения осмотра и ремонта оборудования, установ-ленного в шахте лифта.

  

Реконструкция - изменение кинематической схемы лифта, увеличение грузоподъемности и номинальной скорости, которые осуществляются после ввода лифта в эксплуатацию.

 

 

Ремонт - восстановление поврежденных, старых или таких, ставших непригодными по любой причине, составляющих частей лифтов и подъемников (метал-лических конструкций, механиз-мов, гидропривода, электро-привода, приборов и устройств безопасности и т.д.)

 

 

с доведением лифтов и подъемников до работоспособ-ного и исправном состоянии, в том числе проведено в соответствии с системой планово-предупредительных ремонтов.

 

Компанія GiantKONE E-mail
There are no translations available.

Для своїх клієнтів  GiantKONE  забезпечує найкращу продукцію та послуги від відомого KONE, що базується на  управлінні технологією, ефективної роботи, продажів і сервісу.

GiantKONE має великий асортимент електропідйомного устаткування, який може задовольнити найрізноманітніші вимоги клієнтів. На основі різноманітності наших продуктів, ми підкреслюємо, на виробництво кожного ліфта є індивідуальним витвором мистецтва, який представляє собою  гармонійне  поєднання технології, класики і моди.

GiantKONE  має в своєму асортименті  10 серій стандартних товарів з 6 типів, які включають в себе: ескалатори, траволатори, пасажирські ліфти, ліфти панорамні, лікарняні ліфти,  вантажні ліфти і т.д. Будучи першим в області охорони навколишнього середовища та економію енергії, GiantKONE також надає MRL і SMR рішень для пасажирських ліфтів,  панорамних ліфтів та лікарняних  ліфтів.
 
windy Polska Izamet