Лифты в г. Киев

тел. (044)384-31-51

г. Львов

тел.(0322)53-24-51

 
Портал Ліфти та ескалатори Giant KONEUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

Сейчас 80 гостей онлайн

 

Словарь

 

Модернизация лифтов - внесение изменений в конструкцию лифтов и подъемников, которые повышают их безопасность, технический уровень и улучшают экономические характеристики путем замены отдельных составных частей на более современные, в том числе замена системы управления, при условии сохранения основных техни-ческих характеристик лифта или подъемника.


Направляющие кабины (противовесы) - устройство, определяющее положение кабины (противовесы) в шахте.

 

Внешнее управление - вид управления, при котором команда управления на пуск лифта подается только с этажных площадок.

 

Одиночное управление - система управления работой одного лифта.

 

Компанія GiantKONE E-mail
There are no translations available.

Для своїх клієнтів  GiantKONE  забезпечує найкращу продукцію та послуги від відомого KONE, що базується на  управлінні технологією, ефективної роботи, продажів і сервісу.

GiantKONE має великий асортимент електропідйомного устаткування, який може задовольнити найрізноманітніші вимоги клієнтів. На основі різноманітності наших продуктів, ми підкреслюємо, на виробництво кожного ліфта є індивідуальним витвором мистецтва, який представляє собою  гармонійне  поєднання технології, класики і моди.

GiantKONE  має в своєму асортименті  10 серій стандартних товарів з 6 типів, які включають в себе: ескалатори, траволатори, пасажирські ліфти, ліфти панорамні, лікарняні ліфти,  вантажні ліфти і т.д. Будучи першим в області охорони навколишнього середовища та економію енергії, GiantKONE також надає MRL і SMR рішень для пасажирських ліфтів,  панорамних ліфтів та лікарняних  ліфтів.
 
windy Polska Izamet