ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Ліфти NTDUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

We have 37 guests online
Electric elevator - is an elevator in which an electro-drive gives a booth to motion .
Elevator-boy - is a person which manages an elevator and watches after fulfilment by passengers of "Rules of using an elevator".

Exploitation - is the stage of life cycle of elevator or lift on which will realize, support and proceed quality of good. Exploitation of elevator engulfs the stages of introduction to exploitation on purpose, storage, transporting, technical service, permanent and middle repair, stopping of exploitation (utilization and elimination).

Freight elevator with a monorail - is an ordinary freight elevator in the booth of which there is the foreseen possibility of fastening of the suspended way (monorails and others like that).

Freight elevator with an explorer - is an elevator, intended for transporting of loads carrying passengers with an explorer.

 

Ліфти NTD E-mail
There are no translations available.


ПП СРБК Портал - представник NTD в Україні.

  Буклет ліфтів NTD A300S

  Буклет ліфтів NTD A400

  Буклет ліфтів NTD A630C

  Буклет ліфтів NTD A1000

Ліфт NTD

 

       NTD - є частиною групи Cibes Lif -  провідного виробника ліфтів гвинтокерованої платформи для державних і приватних установ.

       Cibes Група розробляє, виробляє і продає платформи підйомників та ліфти по всьому світу під марками: Cibes Ліфт, Kalea , ліфти і підйомники NTD. Компанія переживає великий ріст продажів оборот і налічує близько 240 співробітників в трьох країнах.

Ліфти NTD

 

       NTD пропонує гвинтокеровані платформи ( ліфти) найвищої якості у відповідності з діючими стандартами.

      У співпраці з національними та міжнародними рітейлерами встановлює ліфти в більшості середовищ, від невеликих пасажирських ліфтів до великих вантажних ліфтів.

 

       NTD A300S

Будівельне завдання платформи NTD A300S 

A300S

Наші нові міні-розміри платформи підйомника: NTD A300S розроблені спеціально для приватних будинків і багатоквартирних будинків.

З широким спектром опцій і аксесуарів ліфт буде не тільки гармоніювати у вашому домі, він буде доповнювати його!

NTD A300S можна встановити майже в будь житловий простір, де ви повинні відчувати свободу і підвищення доступності, великий вибір рішень.

Вибір ліфта NTD A300S - це поліпшення якості свого життя і збільшення вартості Вашого будинку.

 

 Різноманітність аксесуарів і опцій:

Стандартний дизайн -  сталь в біле RAL 9016 або засклені панелі в якості опції.

Сталеві двері з панорамним вікном в стандартній комплектації.

Ексклюзивні двері з алюмінію, в якості опції.

Безліч додаткових кольорів RAL.

 Ліфт - зручний і простий у використанні.

Просто натисніть на утриманні до запуску кнопку, і ліфт доставить вас на інший рівень. Тихий, простий у використанні і добре інтегрований ліфт. Ви будете щасливі з Вашим вибором NTD A300S у Вашому домі.

 Висока якість і безпека

Безпека краю, аварійне освітлення і тривожна кнопка гарантує, що ви відчуваєте себе повністю безпечним.

 

 NTD A400

A_400

NTD A400 є добре продуманою гвинтокерованою платформою ліфта, особливо добре підходить для ситуацій, коли потрібна проста установка без зайвих змін в існуючу будівлю.

Ліфт NTD A400 -це естетично стилі і, отже, підходить для всіх середовищ. Висока якість робить NTD A400 дуже надійний і є фаворитом серед багатьох клієнтів.

 

Підйомника структура вкрита загартованим і ламінованим склом або сталевими панелями, забезпечуючи стильну і надійну платформу.

Номінальна вантажопідйомність становить 400 кг, а максимальна висота підйому становить 13 метрів.

 Приямка не потрібно

NTD A400 може бути встановлений безпосередньо на підлогу, що дозволяє уникнути витрат на розкопку приямка під рівнем підлоги.

 Простота у використанні:

A400 NTD розроблений з акцентом на простоту використання. Він простий в експлуатації і дуже надійний.

 

Всі зовнішні краї платформи мають гнучкий каркас безпеки, який негайно зупиняє підйомник при дотику. Швидкість обмежена і системи керування ліфтом буде - "тримати бігти".

 

Ліфт NTD A400Kista

 

Крім того, він оснащений аварійною зупинкою і сигналізацією. Вона має дуже високу надійність.

 Економічно ефективний

Установка даного ліфта - є дуже економічно ефективним рішенням.. Не потрібно великої роботи в будівлі або окремого машинного залу. Таким чином, установку легко здійснити, що допомагає тримати витрати на технічне обслуговування на низькому рівні.

 

Перевірено і сертифіковано

 Ліфт A400 NTD побудований, випробуваний, відповідно до Директиви по обладнанню, і це також відповідає всім діючим європейським стандартам.

 

NTD

Ці випробовування типу ЄС схвалені і сертифіковані компанією Det Norske Veritas (DNV). Підйомник має маркування РЄ і поставляється з декларацією про відповідність.

Установка проводиться протягом декількох днів, у разі разі готовності будівельної частини.

Приямка не потрібно і ліфт може бути встановлений на підлогу, не заподіявши ніякого збитку Вашому дому.

 

 

 

NTD A630C

Ліфт NTD A630C є альтернативою традиційним моделям платформи. Оригінальний дизайн в поєднанні з широким спектром опцій і аксесуарів роблять NTD A630C  ідеальним рішенням для переміщення між рівнями.

NTD A630C має стелю з матового скла з втопленою LED-підсвіткою.

Панель управління з індикатором рівня разом оточена дзеркальним склом. Кабіна ліфта оснащені розсувними дверима з порошковим покриттям для дизайну і довговічності, в залежності від варіантів вибору, двері можуть поставлятися в різних кольорах і поверхнях, з або без скла. NTD A630C приймає навантаження до 630 кг.

 
windy Polska Izamet