ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Hongda ElevatorUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 232 гостей на сайті

 

Словник

 

Глибина  кабіни ліфта – відстань  по горизонталі  між  внутрішніми  поверхнями  стін кабіни,  що її  вимірюють  перпендикулярно  ширині  кабіни. 

 

Глибина  шахти – відстань  по горизонталі  між  внутрішніми  поверхнями  шахти перпенди-кулярно  ширині  шахти. 

 

Глибина приямка шахти – відстань  по вертикалі від  рівня  чистої  підлоги  нижньої  посадкової (завантажувальної) площадки  до  чистої  підлоги  приямка  шахти.  

 

Групове керування - система керування спільною роботою двох і більш ліфтів.  

 

Hongda elevator Електронна адреса

       ПП СРБК «Портал» - офіційний представник «Hongda elevator» на території України

      «Хонгда ліфт» був створений в 1993 році і створив «ХОСТИНГ» бренд , який знаходиться в Нінгбо,  важливому портову місті в Китаї.

        З самого початку , «Hongda elevator» спеціалізувався  в науково –дослідних  розробках і виробництву ліфтів і ескалаторів.  Протягом багатьох років , імпортували першокласні комплекти обладнання для різання металу , виготовлення листового металу і покриття та випробувального обладнання .

       Продукти цього виробника включають : пасажирський ліфт , панорамний  ліфт , лікарняний ліфт,  вантажний ліфт , ескалатор , траволатор  і т.ін.

      До цих пір , ця продукція широко застосовується в державних проектах , що фінансуються , проектів у сфері нерухомості , готелів і міських залізничних транзитних проектів і більше 30 % цієї продукції експортується в Південну Америці , Європу , Азію та Африку і т.д.

      Обсяг експорту займає дев'яте місце в Китаї і друге місце в  підприємницькій марці Китаю.

      Ми надамо Вам ліфт і ескалатор за конкурентоспроможною ціною і надійною якістю .

     Наразі компанія активно витрачає зусилля для розвитку «Hongda elevator»  на території України, гарантійно та післягарантійного ослуговування, постачання комплектуючих та запчастин.

      Не секрет, що більшість з нас з пересторогою сприймаєм продукцію китайського виробництва, але побачивши ліфти «Hongda elevator» "вживу" ми були приємно здивовані якістю обладнання. Двері - виготовлені з металу, товщина якого перевищує товщину дверей шахти так званих європейських виробників, а молотковате фарбування ( фарба наноситься в з прогріванням в печі) - робить їх стійкими до царапин та вандальних дій пасажирів.

      Також - цікава система дверних замків та механізмів, проста та надійна, яка вигідно вирізняється навіть в порівнянні з єврпейськими виробниками. Також для нікого вже не є таємниця, що більшість комплектуючих європейських ліфтів є з Китаю і то не найкращої якості, через гонитву за ціною.

     Дане ж обладнання «Hongda elevator» абсолютно не поступається якістю європейським виробникам, а подекуди й значно перевищує їх в плані антивандальних пофарбувань, які практично не можливо поцарапати ( тоді як в європейських ліфтах вже за кілька днів експлуатації в наших "складних" умовах та небажанням пасажирів поводитись бережно до обладнання починають  з’являтись плями та царапини.

лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда

 лифт хонгдалифт хонгда

 
windy Polska Izamet