ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Hongda ElevatorUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 54 гостей на сайті

 

Словник

 

Лебідка (ліфт) — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)- стаціонарна вантажо-підйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по твердих прямо-лінійних напрямних, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.   

 

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажної з монорейкою - вантажний зви-чайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплен-ня підвісного шляху (монорейки і т.п.).   

 

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт вантажний з  провід-ником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (ван-тажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

Ліфт вантажний тротуарний - вантажний вижимний ліфт, кабіна якого виходить із шахти.  

 

Ліфт електричний – ліфт,  у  якого  кабіні  надає руху  електро-привід.  

 

Ліфт  гідравлічний – ліфт, у  якого  кабіні  надає руху  електронасосний  гідропривід  поступального  руху.  

 

Ліфт канатний; линвовий  ліфт – ліфт, у якого  як  тяговий орган використовується  канат (линва).  

 

Ліфт  ланцюговий – ліфт,  у якого  як  тяговий орган  вико-ристовується  ланцюг.  

 

Ліфт  пасажирський – ліфт, призначений для підіймання  і  опускання  людей. 

 

Ліфт  пасажирський  з  провідником – пасажирський  ліфт, керування  яким здійснює  провідник.  

 

Ліфт  лікарняний  пасажир-ський-  ліфт, пизначений для підіймання  і  спускання  хворих, в тому  числі  на   транспортнних  засобах  із  супровідним  персона-лом.  

 

Ліфт панорамний - ліфт, який має кабіну і шахту з прозорою огорожею, призначений для огляду пасажирами з кабіни навколишнього простору.

 

Ліфт спеціального  призна-чення – ліфт, призначений  для конкретної  галузі  використання  та (чи) цільового  призначення. 

 

Ліфтер – особа, яка керує ліфтом  та  стежить  за вико-нанням  пасажирами „Правил користування  ліфтом”.  

 

Hongda elevator Електронна адреса

       ПП СРБК «Портал» - офіційний представник «Hongda elevator» на території України

      «Хонгда ліфт» був створений в 1993 році і створив «ХОСТИНГ» бренд , який знаходиться в Нінгбо,  важливому портову місті в Китаї.

        З самого початку , «Hongda elevator» спеціалізувався  в науково –дослідних  розробках і виробництву ліфтів і ескалаторів.  Протягом багатьох років , імпортували першокласні комплекти обладнання для різання металу , виготовлення листового металу і покриття та випробувального обладнання .

       Продукти цього виробника включають : пасажирський ліфт , панорамний  ліфт , лікарняний ліфт,  вантажний ліфт , ескалатор , траволатор  і т.ін.

      До цих пір , ця продукція широко застосовується в державних проектах , що фінансуються , проектів у сфері нерухомості , готелів і міських залізничних транзитних проектів і більше 30 % цієї продукції експортується в Південну Америці , Європу , Азію та Африку і т.д.

      Обсяг експорту займає дев'яте місце в Китаї і друге місце в  підприємницькій марці Китаю.

      Ми надамо Вам ліфт і ескалатор за конкурентоспроможною ціною і надійною якістю .

     Наразі компанія активно витрачає зусилля для розвитку «Hongda elevator»  на території України, гарантійно та післягарантійного ослуговування, постачання комплектуючих та запчастин.

      Не секрет, що більшість з нас з пересторогою сприймаєм продукцію китайського виробництва, але побачивши ліфти «Hongda elevator» "вживу" ми були приємно здивовані якістю обладнання. Двері - виготовлені з металу, товщина якого перевищує товщину дверей шахти так званих європейських виробників, а молотковате фарбування ( фарба наноситься в з прогріванням в печі) - робить їх стійкими до царапин та вандальних дій пасажирів.

      Також - цікава система дверних замків та механізмів, проста та надійна, яка вигідно вирізняється навіть в порівнянні з єврпейськими виробниками. Також для нікого вже не є таємниця, що більшість комплектуючих європейських ліфтів є з Китаю і то не найкращої якості, через гонитву за ціною.

     Дане ж обладнання «Hongda elevator» абсолютно не поступається якістю європейським виробникам, а подекуди й значно перевищує їх в плані антивандальних пофарбувань, які практично не можливо поцарапати ( тоді як в європейських ліфтах вже за кілька днів експлуатації в наших "складних" умовах та небажанням пасажирів поводитись бережно до обладнання починають  з’являтись плями та царапини.

лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда

 лифт хонгдалифт хонгда

 
windy Polska Izamet