ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

Портал Hongda ElevatorUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

На даний момент 218 гостей на сайті

 

Словник

 

Підйомник будівельний (ліфт) - транспортний засіб перервної дії, який установлюють на годину будівництва будь-якої споруди, призначений для підіймання і спускання будівельних матеріалів (вантажний підйомник) або будівельних матеріалів і людей (вантажопасажирський підйом-ник) у кабіні (платформі), яка переміщується по вертикальних напрямних, з одного рівня на інший  

 

Підйомник багатокабінний пасажирський електричний - стаціонарна багатокабінна машина безперервної дії з електро-приводом, призначена для підіймання і спускання людей у кабіні, вхід і вихід яких здійснюється під час її руху. 

 

Провідник (ліфта) – особа, яка постійно перебуває в кабіні  ліфта  та  подає  команди  керування.  

 

Привід дверей ліфта — пристрій для відкривання і закривання дверей ліфта. 

 

Привід ліфта — пристрій для приведення ліфта в рух. 

 

Пристрій безпеки ліфта — пристрій для забезпечення безпечного користування ліфтом.  

 

Приямок — частина шахти ліфта, розташована нижче рівня крайньої нижньої поверхової площадки. 

 

Противага — пристрій для зрівноважування маси кабіни і частини корисного вантажу. 

 

Hongda elevator Електронна адреса

       ПП СРБК «Портал» - офіційний представник «Hongda elevator» на території України

      «Хонгда ліфт» був створений в 1993 році і створив «ХОСТИНГ» бренд , який знаходиться в Нінгбо,  важливому портову місті в Китаї.

        З самого початку , «Hongda elevator» спеціалізувався  в науково –дослідних  розробках і виробництву ліфтів і ескалаторів.  Протягом багатьох років , імпортували першокласні комплекти обладнання для різання металу , виготовлення листового металу і покриття та випробувального обладнання .

       Продукти цього виробника включають : пасажирський ліфт , панорамний  ліфт , лікарняний ліфт,  вантажний ліфт , ескалатор , траволатор  і т.ін.

      До цих пір , ця продукція широко застосовується в державних проектах , що фінансуються , проектів у сфері нерухомості , готелів і міських залізничних транзитних проектів і більше 30 % цієї продукції експортується в Південну Америці , Європу , Азію та Африку і т.д.

      Обсяг експорту займає дев'яте місце в Китаї і друге місце в  підприємницькій марці Китаю.

      Ми надамо Вам ліфт і ескалатор за конкурентоспроможною ціною і надійною якістю .

     Наразі компанія активно витрачає зусилля для розвитку «Hongda elevator»  на території України, гарантійно та післягарантійного ослуговування, постачання комплектуючих та запчастин.

      Не секрет, що більшість з нас з пересторогою сприймаєм продукцію китайського виробництва, але побачивши ліфти «Hongda elevator» "вживу" ми були приємно здивовані якістю обладнання. Двері - виготовлені з металу, товщина якого перевищує товщину дверей шахти так званих європейських виробників, а молотковате фарбування ( фарба наноситься в з прогріванням в печі) - робить їх стійкими до царапин та вандальних дій пасажирів.

      Також - цікава система дверних замків та механізмів, проста та надійна, яка вигідно вирізняється навіть в порівнянні з єврпейськими виробниками. Також для нікого вже не є таємниця, що більшість комплектуючих європейських ліфтів є з Китаю і то не найкращої якості, через гонитву за ціною.

     Дане ж обладнання «Hongda elevator» абсолютно не поступається якістю європейським виробникам, а подекуди й значно перевищує їх в плані антивандальних пофарбувань, які практично не можливо поцарапати ( тоді як в європейських ліфтах вже за кілька днів експлуатації в наших "складних" умовах та небажанням пасажирів поводитись бережно до обладнання починають  з’являтись плями та царапини.

лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда лифт хонгда

 лифт хонгдалифт хонгда

 
windy Polska Izamet