Лифты в г. Киев

тел. (044)384-31-51

г. Львов

тел.(0322)53-24-51

 
Портал Форум по лифтах ( лифты и эсклаторы)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

Сейчас 296 гостей онлайн

 

 

Словарь

 

Лебедка лифта— электроме-ханическое устройство с электродвигателем, предназна-ченное для создания тягового усилия, обеспечивающего дви-жение кабины лифта.

 

Лифт (от англ. Lift - поднимать, рус. Лифт, англ. Lift; elevator, нем. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m) - стационарная грузоподъемная машина перио-дического действия, предназна-ченная для подъема и спуска людей и (или) грузов в кабине, движущейся по жестким прямолинейным направляющим, у которых угол наклона к вертикали не более 15 градусов.

 

Лифт грузовой обычный - грузовой лифт, кабина которого подвешенная за ее верхнюю часть.

Лифт грузовой с монорейкою - грузовой обычный лифт, в кабине которого предусмотрена возможность крепления под-весных путей (монорейкы и т.п.). 

Лифт грузовой вижимн
ой
- грузовой  лифт,  подъем  кабины которого производится силой, действующей на нее снизу.

Лифт грузовой с про-водником - лифт, предназна-ченный для транспортировки грузов и перевозки пассажиров с проводником.

Лифт малый грузовой (служебный лифт класса V) - постоянный подъемной устройство, обслуживающее определенные этажи, имеет кабину, доступ людей в Иаков невозможен через ее размеры и конструктивное исполнение (грузоподъемность 250 кг, площадь пола кабины не более 1 м2, высота дверей шахты НЕ более 1250 мм).

Лифт грузовой тротуарная - грузовой вижимн
ой
лифт, кабина которого выходит из шахты.

Лифт электрический - лифт, у которого кабине предоставляет движения электропривод.

Лифт гидравлический - лифт, у которого кабине предоставляет движения електронасосний гидропривод поступательного движения.

Лифт канатный; линвовий лифт - лифт, у которого как тяговый орган используется канат (линва).

Лифт цепной - лифт, у которого как тяговый орган используется цепь.

Лифт пассажирский - лифт, предназначенный для подъема и опускания людей.

Лифт пассажирский с проводником - пассажирский лифт, управление которым осуществляет проводник.

Лифт больничный пассажирский
-
лифт, предназначенный для подъема и спускання больных, в том числе на транспортнних средствах с сопроводительным персоналом.

Лифт панорамный - лифт, который имеет кабину и шахту с прозрачной оградой, предназна-ченный для осмотра пассажирами из кабины окружающего пространства.

Лифт специального назна-чения - лифт, предназначенный для конкретной области использования и (или) целевого назначения.

Лифтер - лицо, которое управляет лифтом и следит за выполнением пассажирами "Правил пользования лифтом".

Лифты Izamet в Украине.От производителей лифтов.Izamet.Лифт Киев , лифт Otis, Лифты Отис.Лифт Крым, лифт грузовой, лифты пассажирские.Лифты, эскалаторы, подъемники всех типов от производителей. Цена лифта. Портал. Лифты Izamet.Форум.Izamet лифт.Заказать лифт.Вакуумные лифты.Izamet.com - сайт по лифтам и эскалаторам
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Вибір ліфта - основні критерії та "підводні камені"
#494
Антон (User)
Moderator
Posts: 56
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Вибір ліфта - основні критерії та "підводні камені" 4 Years, 7 Months ago Karma: 1  
На даний час в Україні - величезний вибір виробників ліфтового обладання, комплектацій його та ін.
Але, якщо розібратись - то гідних уваги виробників можна перерахувати на пальцях однієї руки. А засилля різних пропозицій несе в собі приховані ризики та проблеми в майбутньому.
Я вже багато років тільки й займаюсь як ліфтами та ескалаторами. Були великі бажання зайнятись якомога більшим різноманіттям ліфтового обладнання, але після того як з великою кількістю "виробників" отримав багато проблем - зробив певні висновки для себе в виборі критерій по відношенню до ліфтів.
Як не дивно - головний критерій то не є ціна. Ціна є мабуть одним з основних чинників при прийнятті рішень про купівлю ліфта, але при розгляді попередніх пропозицій визначальним має бути інше:
1. Надійність постачальника та виробника.
Це значить дуже прості речі, особливо коли обладнання імпортується з інших країн, - чи здійнюється постачальником поставка даних ліфтів регулярно ( хоча б не рідше одного разу в місяць), бо в іншому виподку, при проблемах з недокомплектацією чи іншими тех. труднощами Ви будете дуже довго чекати на виправлення ситуації, якщо взагалі дочекаєтесь... І у Вас цей ліфт може ніколи нормально не запрацювати. Бо якощо Ваш постачальник завозить дані ліфти нечасто - то й у випадку недокомплектації, Ви можете кілька місяців очікувати на виправлення ситуації. Проблема в тому, що ліфт сертифікують цілком і у випадку відсутності якоїсь комплектуючої її без окремої сертифікації практично не мажливо завести і допоставити Вам можуть тільки з наступною партією ліфтів. Запам"ятайте це!!!
2.Чи постачальник ліфта має професійну команду.Для ліфтів це особливо важливо. Вам потрібно дізнатись, чи має фірма дозвіл та ліцензію на монтаж ліфтів та ескалаторів, свій монтажний підрозділ, чи даний ліфт буде монтувати ще якась "третя" по субпідряду фірма, яку Ваш постачальник підбере за принципом чим дешевше йому їх послуги , тим краще.Також, чи дані ліфти вже монтувались цією компанією.
3.Ціна.Тут важливо не впадати в крайнощі. Обладнання найдорожчого виробника - може незначно різнитись в якості від покращених комплектацій не таких розкручених брендів. Для чого доплачувати 30-50% вартості обладнання за бренд, якщо можна отримати обладнання інших європейських виробників практично такої ж якості за меньші кошти.
Хоча, коли основним критерієм вибору ліфта постає його ціна - дуже легко стати заручником неякісного обладнання або недобросовісного постачальника.
Інколи замовник визначився з обладнанням і розпочинає пошук цінових пропозицій в різник представників даного обладнання. Настільки часто я зустрічав в своїй практиці, що щоб максимально здешевити свої пропозиції - постачальники "халатно" відносились до замовленого обладнання, а саме - не закладають в вартість обладнання поїздки для обмірів на об"єкт, тех. підтримку та ін. Ви можете придбати ліфт в постачальника - який Вам його предоставить лиш на підставі креслення яки Ви надасте, чи на підставі Ваших обмірів чи побажань.В наслідок - Ви підшете документацію, а прийде ліфт, для монтажу якого не діходитиме дверний пройом, або не поміщатиметься кабіна в шахту ліфта...
З практики - на половині об"єктів є відхилення по розмірам в шахті чи висотах між поверхами і коли це постачальник не контролює та не передбачає, Ви можете зіткнутись з значними проблемами в майбутньому
4.Оперетивність, та ставлення до Вас як клієнта. Пропозиція по ліфту має предоставлятись в день отримання запиту, та не пізніше наступного дня.
Тільки в окремих випадках, як виняток, коли потрібне нестандартне тех. рішення - Вам можуть незначно затримати пропозицію, але в серйозній компанії це буває надзвичайно рідко.
Коли ж Вам надаватимуть пропозиції через кілька днів, або й ще довше - майте на увазі, що так само неоперативано будуть реагувати на Ваші можливі проблеми з цим обладнанням.
Ставтесь з пересторогою до постачальників, які Вам надають пропозиції пізніше ніж на наступний день після звернення!!!

Якщо Вам потрібно допомога при виборі ліфта чи косультації - можете написати на мою електронну почту : srbkportal@mail.ru
 
Report to moderator   Logged Logged  
 
Last Edit: 2014/05/04 13:09 By Антон.
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop
windy Polska Izamet