ліфти в м. Київ

тел.(044)384-31-51

м. Львів

тел. (0322)53-24-51

ПорталUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

We have 60 guests online

Dictionary 

 

A carrying capacity - is the biggest mass of load, for transporting of which there is the appointed elevator.


A chain elevator - is an elevator in which a chain is used as a hauling organ .


A counterbalance - is a device for balancing booth's mass and part of usefull load.


A depth of booth - is a distance for horizontal lines between the internal surfaces of booth's walls, that it is measured athwart the width of booth.


A depth of mine - is a distance for horizontal lines between the internal surfaces of mine athwart to the width of mine.


A depth of mine's hollow - is distance for vertikal from the level of clean floor of lower landing (load) ground to the clean floor of mine's hollow.


A group management - is a control system by joint work two and more elevators.


A height of booth - is distance for vertical lines between the level of threshold and ceiling of booth.

 

Лифты Izamet в Украине.От производителей лифтов.Izamet.Лифт Киев , лифт Otis, Лифты Отис.Лифт Крым, лифт грузовой, лифты пассажирские.Лифты, эскалаторы, подъемники всех типов от производителей. Цена лифта. Портал. Лифты Izamet.Форум.Izamet лифт.Заказать лифт.Вакуумные лифты.Izamet.com - сайт по лифтам и эскалаторам
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Основні питання при виборі ліфта
#134
Іван (User)
Senior Boarder
Posts: 40
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Основні питання при виборі ліфта 9 Years, 6 Months ago Karma: 0  
Який ліфт вибрати електричний або гідравлічний?

Приватні особи при виборі ліфта у котедж або квартиру стикаються з вибором між електричним і гідравлічним ліфтом.
Відразу потрібно зазначити, що, користуючись ліфтом різниця практично не помітна.
Найбільш часто в котеджі встановлюють гідравлічні ліфти. Це пов'язано з тим, що
конструкція гідравлічного ліфта дозволяє не робити для нього приямок, а висота верхнього поверху може бути всього 2,4 м.
Відсутність приямка дає можливість встановити ліфт прямо на перекриття.
Висота підйому обмежена до 4 - 5 поверхів.
Є свої плюси і в електричних ліфтів:
Електричні ліфти мають більш високу швидкість.Чи правда що гідравлічні ліфти вимагає більш частого проведення технічного обслуговування (ТО) ніж електричні?

Періодичність проведення ТО згідно з рекомендаціями заводів виробників становить один раз на місяць незалежно від типу приводу ліфта.
У приватних будинках ліфтами користуються рідше, ніж у громадських будівлях, навантаження на них значно менше, а значить і інтервали обслуговування можна збільшити. Максимальний інтервал в такому випадку становить три місяці.


Що робити якщо стандартні оздоблювальні матеріали, запропоновані заводом, не влаштовують Замовника котеджного ліфта?


Можливо, замовити ліфт у котедж з підготовкою під оздоблення Замовником. Залишають зазор на стінах кабіни ліфта для встановлення оздоблювальних панелей. У підлозі також залишають нішу для каменю або іншого матеріалу.

Це питання є актуальним для людей підбирають ліфт у приватний будинок і бажають, щоб він гармонійно вписувався в житловий простір. У зв'язку з цим ми готові запропонувати модернізацію вже змонтованих ліфтів.


Як встановити ліфт у побудований заміський будинок, якщо спочатку це не було передбачено проектом?


Спочатку треба визначитися з місцем. Навіть найбільш компактний пасажирський підйомник займе площу не менше одного квадратного метра, тобто габарити шахти 1000 х 1000 мм. У будь-якому випадку підготовка місця для встановлення ліфта в котеджі потребують будівельного втручання.

Якщо замовити ліфт із заводською металокаркасного шахтою, то стіни шахти можна не зводити, досить зробити отвори в перекриттях. Приставні ліфти не дуже популярні в наших кліматичних умовах тому вимагають складних конструкторських рішень і витратних будівельних робіт.

Який термін служби у ліфтів?


При дотриманні правил експлуатації і регулярне технічне обслуговування мінімальний строк служби ліфтів 25 років. Для котеджних ліфтів цей термін більше тому що в приватному будинку ліфтом користуються значно рідше. Заміна зношених деталей продовжує термін служби ліфта.


Чи можна замовити ліфт у котедж з металокаркасного шахтою, і в яких випадках це доречно?


Ми поставляємо ліфти з металевими шахтами, коли це необхідно. Вони виготовляються на заводі і приходять в комплекті з ліфтом. Такі шахти зроблені під ліфт, з яким поставляються, і відповідно до його розмірами, обробкою і т. д.

Є декілька випадків, коли установка металокаркасного шахти бажана, або навіть необхідна:


1. Замовник хоче встановити оглядовий ліфт. У оглядових ліфтів шахта і стіни кабіни повинні бути скляними. Шахта поставляється з підготовкою під скління. Скло можна замовити на заводі-виробнику, і воно буде входити до постачання обладнання.

2. У існуюче і експлуатоване будівлю потрібно змонтувати ліфт.Чтоби уникнути великих будівельних робіт ліфт замовляють з шахтою. Після завершення монтажу ліфтового обладнання каркас шахти облицьовують.

Які терміни постачання ліфтів для котеджів, і на якому етапі будівництва проводиться монтаж ліфтів?

Виробництво котеджного ліфта на заводі виготовлювачі в Європі і його доставка на об'єкт монтажу в Росії займає від 3-х до 4-х місяців. Час виробництва залежить від моделі ліфта.

Монтаж ліфта в котеджі краще починати, коли йдуть оздоблювальні роботи або перед ними. Монтується котеджне Ліфт 2 - 3 тижні.


Чим відрізняються котеджні ліфти від звичайних пасажирських ліфтів?

Основні принципи конструкції у всіх ліфтів однакові. Виробники ліфтів для котеджів зробили ці ліфти більш компактними і доповнили опціями, затребуваними при експлуатації в приватних будинках.

Найбільш популярна модель ліфта в котедж DOMUSLIFT. Популярність цим ліфтів забезпечили простота конструкції, надійність, безліч варіантів обробки і низькі ціни.


Чи може використовуватися котеджне ліфт для перевезення інваліда в приватному будинку?

Так може. Але потрібно мати на увазі, що не всі моделі ліфтів для котеджу підходять в цій сітуаціі.Прі виборі ліфта зверніть увагу на ширину дверного прорізу (не менше 800 мм) і глибину кабіни вона повинна вміщувати коляску з інвалідом і супроводжує людину. Моделі ліфтів DOMUSLIFT, на яких можливе перевезення інвалідів, відзначені в каталозі відповідним значком.
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop
windy Polska Izamet