Who's Online

We have 36 guests online
Mode "Revision" - is a management by an elevator from the roof of booth during carrying out of review and repair of equipment which is set in the mine of elevator.


Modernization - is making alteration in the construction of elevators or lifts which promote their unconcern, technical level and improve economic descriptions by means of replacement of separate component parts on more modern, including replacement of control system, under such circumstances as maintainance of basic technical descriptions of elevator or lift.

 Nominal speed - is a rate of movement of booth on which is expected equipment of elevator.

 

Новини E-mail
There are no translations available.

 Ліфти Izamet - найкраще співвідношення ціни та якості - http://izamet.com.ua/ особливо в напрямку ліфтів без машинного приміщення

 

 

Останнім часом технологічний прорив відбувається скрізь. Триває це вже, напевно, добрих 50-100 років. Торкнулося розвиток сучасних технологій навіть ліфти, де була винайдена нова технологія, що забезпечує даними конструкціям плавний хід, менші габарити і інші раніше недоступні переваги. Про цю технологію і піде мова.


Як працюють ліфти без машинного приміщення


Настільки якісна робота описуваних конструкцій забезпечується плоскими поліуретановими ременями, армованими 12 жилами. Кожна з цих жил являють собою звитий сталевий канат, що володіє високою міцністю і стійкістю до розтягування. Купівля подібного ліфта на перший погляд може і коштувати дорожче, ніж покупка аналогічної конструкції, виробленої за старими технологіями. Однак так як термін служби канатів ліфтів без машинного приміщення втричі довша, ніж термін традиційних виробів аналогічного характеру, придбання більш високотехнологічних ліфтів легко окупається з часом.А якщо врахувати видатки на будівництво машинного приміщення - то від відразу окупається й потім тільки приносить економію та комфорт.


Ліфт без машинного приміщення сам по собі є дуже компактним хоча б тому, що для нього не потрібно окреме громіздке приміщення вгорі шахти. У той же час його безредукторна лебідка допомагає зводити до мінімального рівня всі вібрації, що відбуваються під час руху ліфта, а цифрові датчики роблять хід кабіни неймовірно плавним!


Таким чином, враховуючи все вищезазначене і не тільки, слід виділити наступні переваги ліфтів без машинного приміщення:

1. Плавне і безшумний рух.

2. Простий і швидкий монтаж ліфта.

3. Нова конструкція, що володіє кращим ККД при істотному зменшенні габаритів.

4. Відсутність необхідності в громіздкому машинному приміщенні зверху шахти.

5. Ліфт володіє завидною довговічністю.

6. Передбачений своєрідний електромагнітний фільтр ліфта допомагає усувати його вплив на роботу електричних систем будинку.

7. Крім усього цього, безредукторний привід в описуваної конструкції, як і її тягові ремені, абсолютно не вимагає змащування.


Варто відзначити, що більшість ліфтів без машинного приміщення володіють і іншими класичними перевагами 21-го століття. Тут використовуються вже стандартні для нашого часу засоби зв'язку з пасажиром, а часто вмонтовуються в даних пристроях плоскі екрани дозволяють проїжджаючим знайомитися з останніми подіями в нашому світі.


підсумок


Ліфти без машинного приміщення, безумовно, є інноваційними конструкціями, гідними воістину європейських міст і будинків. Їх установка дозволяє досягти дуже багатьох зручностей в переміщенні по будинку, а також зайвий раз нагадує, в якому ж все-таки столітті ми живемо.

 

 

 

ЛІФТИ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ.

На Івано-Франківщині в понад 300 багатоквартирних житлових будинках зареєстровано та експлуатується 885 ліфтів, з яких 235 відпрацювали встановлений термін експлуатації 25 років і більше. На договірній основі технічне обслуговування ліфтового фонду здійснюють ряд підприємств: «Портал»,  «Техмонтаж» та «Івано-Франківськліфт», які мають на це відповідні повноваження, ліцензії та дозволи.
В свою чергу, фахівцями Карпатського експертно-технічного центру для забезпечення надійної та безпечної експлуатації ліфтів постійно здійснюються обстеження їх технічного стану, в тому числі тих, які вичерпалм свій робочий ресурс.
Проте, з кожним роком спеціалістам Карпатського ЕТЦ доводиться все складніше проводити технічні огляди ліфтів.Основна і головна причина: несвоєчасне підписанням угод на їх обстеження з місцевими управліннями житлово-комунального господарства через затягування із прийняттям бюджетів.
Така ситуація повторюється і в поточному році. На сьогоднішній день, чого і слід було очікувати після виборів, - бюджет не прийнятий. 

Не за горами часи, коли виключатимуть не тільки опалення чи світло, а й ліфти, адже,  якщо немає договорів та відсутні кошти на виконання експертних обстежень ліфтів, зокрема, не виконуватиметься технічне опосвідчення ліфтів, ймовірна заборона їх експлуатації. Згідно відповідних нормативно-правових актів інспектори управління Держгірпромгірнагляду по Івано-Франківській області мають законодавче право зупинити ліфти, які не пройшли технічної експертизи.

 

Ліфти у Донецьку.

Новини. ОТІС ЧИ МОГИЛЬОВ? - ВИРІШУЙТЕ САМІ.

У ДОНЕЦЬКУ ВРЯТОВАНО ДИТИНУ, ЯКУ ЗАТИСЛО ЛІФТОМ!

Стався випадок на ліфті, виробництва Могильовського заводу(Білорусь), система управління - українського заводу -"Каратліфткомплект" (Вишгород). Ліфт ще  не вичерпав свій перший термін, тож не був модернізований. Як так сталося, що двері ліфта закрилися перш ніж жінка викочувала дитячий візок з кабіни - невідомо. Це з"ясовують спеціалісти. Візок затиснуло дверима,  а кабіна застрягла між 8 і 9-м поверхами. На щастя, рятувальники вчасно прибули на виклик, вручну розтиснули двері ліфта та витягнули дитину з візочка.

Все обійшлося... Та чи було це все випадковістю?..-з"ясовує слідство.

 

Новини Луганська 15.03.2010р.

 

Ліфти в Луганську. 

 

В Луганську  міліція затримали трьох чоловіків, які  розкрадали ліфти міста. Цікавим фактом є те, що двоє з них є працівниками комунальних підприємств міста.А в листопаді минулого року було виявлено і розкрито злочини по розкраданню буферних пружин з шахти ліфтів. В ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінального розшуку встановили і затримали трьох  підозрюваних молодиків віком 23, 25 і 30 років, причому двоє  із затриманих - працівники комунальних підприємств. Один з них працює в КП «Ліфтсервіс».  Погодьтеся,  для них, як фахівців, не складає особливих труднощів проникнути в ліфтову шахту та зробити все, що треба  професійно й бездоганно. Злодії здавали пружини в пункти прийому металу за ціною 25 грн. за пружину. При цьому одержаний зловмисниками прибуток навіть близько не тотожний  зі збитком, нанесеним державі - близько 45 тис. грн. «Відсутність пружин на роботу ліфта не впливає. Він функціонуватиме. Але якщо канат, що опускає і піднімає ліфт, обірветься і кабіна полетить з верхнього поверху вниз, наслідки для людей, що знаходяться в ліфті можуть бути серйозними», - пояснюють спеціалісти.Порушена кримінальна справа за статтею 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Всі троє заарештовані і знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання. У обвинувачених описано майно, а їх родичі повинні будуть відшкодувати збиток, нанесений державі.

 

Ліфти у Києві. Новини.

В київському супермаркеті ліфт насмерть затис молоду прибиральницю- і це вже не перший випадок 2010-го.Їй було 20 років, а прибиральницею працювала тільки тиждень.На даний час розглядається версія причин нещасного випадку. Там працювала прибиральниця. Смерть підстерегла у вантажному ліфті, що з’єднував склад і торговельну залу. Дівчина там прибирала і випадково натисла на кнопку. Ліфт рушив, а молодиця послизнулася і впала. Оскільки двері не працювали, прибиральниця просто повисла на кабіні, що піднімалася, і, не встигши вийти із шахти ліфта, її затисло між перекриттям - шахти і стелі.Дівчина працювала за угодою, згідно з якого мала прибирати винятково надворі. Чому ж вона мила ліфт, доступ до якого має обмежене коло осіб, ще доведеться з’ясувати.- Як правило, за експлуатацію ліфта відповідає інженер, який призначається наказом керівника. Якщо в даному випадку такої особи не було і така особа не призначалася, то безпосередньо відповідальна особа - керівник підприємства.

У прокуратурі прогнозують швидке розслідування. Це вже не перший випадок, коли ліфт стає причиною смерті. Нещодавно у Запоріжжі жертвою підйомника стала вагітна жінка.

 

 

Ліфти в Запоріжжі. 

  22 січня у Запоріжжі 20-річна  вагітна жінка була вбита ліфтом. Причиною несправності ліфта в одному з елітних багатоповерхових будинків Запоріжжя цілком ймовірно міг бути заводський брак.Була вилучена так звана плата логіки ліфта. З`ясувалося, що вона могла не спрацювати. Зараз вирішено провести її експертизу в інших містах України. Якщо експертиза підтвердить цей факт, то можна буде висувати претензії або до заводу-виробника, або до підприємства, яке експлуатувало цей ліфт.Основною версією інциденту у день трагедії прокуратура назвала несправність ліфтового обладнання.За даним фактом прокурор Орджонікідзевського району Запоріжжя порушив карну справу за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - "Службова халатність, що спричинила тяжкі наслідки", яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.Слідство у даній справі триває.

 

 ЛІФТИ У ЛЬВОВІ.

Львів славиться польськими ліфтами фірми "Пілава"?

У житловому будинку № 75, що знаходиться на вулиці Стрийська встановлено вісім нових ліфтів, які місто закупило в Польщі. 

Закупівлю імпортних ліфтів здійснили за рахунок субвенцій з державного бюджету на передачу об’єктів соціальної сфери Міноборони. Їх монтаж було здійснено за рахунок міського бюджету у розмірі 332 тис грн. За ці кошти також провели і капітальний ремонт машинних приміщень.

На даний час середня вартість одного такого ліфта становить до 200 тис грн. разом з монтажем. Це ліфти вироблені у Польщі,  є продукцією провідної ліфтової компанії «Pilawa lift».  Наскільки надійні й безпечні ці ліфти - покаже час, а з часом і розкажуть пасажири, що користуватимуться  цими ліфтами. 


 

ДУБАЇ.

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ НАЙВИЩОЇ БУДІВЛІ В СВІТІ- ХМАРОЧОСА "БУРДЖ ХАЛІФА". 

СЕНСАЦІЯ- НА ВИСОТІ  430 МЕТРІВ 14 ОСІБ ЗАСТРЯГЛИ У ЛІФТІ.

Подія трапилася в суботу, менш ніж через тиждень після вищезгаданої події. Гостям вежі, які мали намір оглянути Дубай з оглядового майданчика, розташованого на 124-му поверсі, довелося провести майже цілу годину в підвішеному стані.Робота ліфта, який переміщається по вертикалі зі швидкістю 10 метрів за секунду, була відновлена, і приплив охочих ознайомитися з новим Дубайським атракціоном не припинився.Причини збою роботи одного із найбільш популярних з шести десятків ліфтів вежі, який щопівгодини приймає чергову партію любителів рідкісних візуальних відчуттів, видання не називає.Нагадаємо, найвища вежа у світі "Бурдж Дубай" була відкрита 4 січня. На сайті Burj Dubai знаходимо, що висота вежі становить 822 метри і 55 сантиметрів. Зведення будівлі зайняло рекордні 22 мільйони людиногодин, а в пікові моменти на будівництві перебувало до 12 тисяч робітників. Основні приміщення Бурдж Дубай будуть здаватися під офіси, однак у вежі є готелі, ресторани, оглядові майданчики, басейни та багато іншого. Проектував вежу американський архітектор Едріан Сміт, головним завданням якого було поєднання ісламських традицій і сучасних західних рішень.

 

 Депутата підірвали в київському ліфті. Вибухівку вмонтували в переговорний пристрій

Убитий унаслідок вибуху в ліфті житлового будинку в Києві чоловік виявився 45-річним бізнесменом і депутатом Брусилівської райради Житомирської області Ігором Звонниковим. Як розповів начальник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук, Звонникова "прибрав" професіонал, а до замаху готувалися і спрацювали "з ювелірною точністю", передає "Сегодня".

"Вибухівку заклали в переговорний пристрій у кабінці ліфта і напхали її цвяхами та металевими кульками. Тому після вибуху загиблий був весь зрешечений. Як виявилось, бомба була керованою по радіо - експерти знайшли шматок електронної плати приймального пристрою. Це дає нам право думати, що за Звонниковим стежили на відстані і коли він увійшов до ліфта, кілер "натиснув на кнопку" - і пристрій вибухнув", відзначив представник МВС.

Додому Поліщук приїхав з охороною, але вона до дверей його не проводжала - залишилася на вулиці. Дружина загиблого стала вдовою. Дітей у них не було.

Основна версія слідства, як повідомив Поліщук, - "вбивство через розбіжності у сфері бізнесу". Виконавця і замовника шукають.

Неназване джерело в МВС розповіло, що основним видом діяльності у Звонникова були операції з нерухомістю. У нього було декілька ріелтерських контор, але, за словами джерела, всі фірми були зареєстровані на його дружину. Сам же він був депутатом-"регіоналом" Брусилівської райради.

За деякими відомостями, по його бізнесу вдарила криза (дуже впала в ціні нерухомість), і він на цьому втратив багато грошей і навіть, можливо, вліз у великі борги. Найімовірніше, за словами джерела, ці борги і стали причиною розправи.

Сусіди загиблого відгукуються про Звонникова по-різному. Одні говорять, що він був нелюдимим "букою", ніколи не вітався і не хотів знайомитися із сусідами (до речі, його домашній телефон вилучений зі всіх довідкових міста).

Інші ж говорять, що Ігор був веселим хлопцем, допомагав деколи грошима "до получки" і взагалі був хорошою людиною. Всі в будинку знають, що він займався нерухомістю і "ворочав" великими грошима, тому при ньому завжди були охоронці. А останнім часом Звонников виглядав більш знервованим, аніж зазвичай.

Як повідомило анонімне джерело в МВС, Ігор Звонников на початку 90-х засвітився у кримінальному світі столиці. Подейкують, що в певних колах його знали як Звонаря, але сам він вважав за краще, щоб його звали Звонею, оскільки "звонар" на злодійському сленгу означає "базіка".

Звоня нібито був бригадиром великого угрупування Віктора Рибалка на прізвисько Рибка (убитий в 2005 році). У бригаду входили близько 30 чоловік, що за мірками 90-х чимало. Зі Звонниковим завжди рахувалися і боялися через його буйний характер. З чуток, у ті часи його група "кришувала" саме сектор нерухомості - контролювала ріелтерські фірми. Можливо, це і визначило в майбутньому його вибір у легальному бізнесі.

Нагадаємо, 5 червня в ліфті житлової будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 57, прогримів сильний вибух, у результаті якого загинув чоловік. За попередніми даними, центр вибуху розміщувався на задній стінці ліфта. Вибух був доволі сильний, оскільки постраждала не тільки шахта ліфта, а й сходові прольоти і вилетіло скло у вікнах на поверхах.

 

  Ліфти в Львові 

У житловому будинку № 75, що знаходиться на вулиці Стрийська встановлено вісім нових ліфтів, які місто закупило в Польщі. Про це повідомив під час сьогоднішнього брифінгу начальник відділу капітального ремонту Борис Березяк.

Він розповів, що закупівлю імпортних ліфтів здійснили за рахунок субвенцій з державного бюджету на передачу об’єктів соціальної сфери Міноборони. Їх монтаж було здійснено за рахунок міського бюджету у розмірі 332 тис грн. За ці кошти також провели і капітальний ремонт машинних приміщень.


«За цінами 2007 року ці ліфти нам обійшлися у понад 860 тис грн. Зараз середня вартість одного такого ліфта становить до 200 тис грн. разом з монтажем. Це хороші якісні ліфти вироблені у Польщі. Вони є продукцією провідної ліфтової компанії «Pilawa lift», яка постачає ліфти у більш як 68 країн світу. Це комфортабельні, надійні, безшумні та швидкісні ліфти (швидкість підйому – 1м/с)», - сказав Борис Березяк. 

Наразі підрядна організація, що встановлювала ліфти випробовує їх, потім вмонтує у ліфтовій кабіні диспетчерську кнопку виклику, опісля чого ліфти будуть передані на обслуговування спеціальній організації ПП «Майстер-РОС». Це вже другий будинок, де встановили імпортні безшумні ліфти. Такі ліфти вже є у будинку, що знаходиться на Люблінській, 91. 


Нагадаємо, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської МР склав проект «Програми технічної експертизи, модернізації, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках, які є у власності територіальної громади Львова на період 2009-2013 роки». Згідно цього проекту, за кошти міста цього року мають відремонтувати 39 ліфтів, хоч в аварійному стані знаходиться 82. Як пояснив Борис Березяк, така ситуація пов’язана з тим, що у деяких будинках знаходиться одразу два ліфти – вантажний та пасажирський, тому ремонтуватимуть лише один. Наразі проводяться тендери на здійснення ремонту та модернізації ліфтів і вже до 30 квітня тендерні процедури мають завершитися.


Постійна адреса матеріалу: http://portal.lviv.ua/news/2009/04/27/163249.html

 

 

       З Тауерського мосту упав ліфт

Ліфт північної вежі знаменитого Тауерського моста в Лондоні 11 травня зірвався в шахту. Про це повідомляє The Daily Mail.

За даними видання, в результаті цього інциденту постраждали шість туристів, які в цей момент були всередині. Висота, з якої впав ліфт, не повідомляється.

Під час інциденту в кабіні перебувало 10 пасажирів. Четверо з них відбулися легким переляком, подряпинами і зуміли самостійно покинути місце пригоди. Як повідомив представник столичних медиків, трьом туристам невідкладну допомогу надали безпосередньо біля мосту. Троє інших були доставлені в королівську лондонську лікарню.

Екскурсії на міст відразу припинили. Рух автомобілів перекрили. За попередньою версією, у ліфта не витримав трос.

Наразі міст, що є одним із символів британської столиці, знаходиться на реконструкції: металеві деталі перефарбовують, а кам'яні очищують від нальоту.
За матерiалами: Lenta.ru

   В Івано-Франківську зросте тариф за користування ліфтом. Підстава -  збільшено мінімальну  заробітну плату. На сьогодні кварплата для іванофранківців, які мають в своєму будинку ліфт складає 83 копійки. З першого травня цей тариф зросте до 91 копійки, заявив заступник начальника управління економічного та інтеграційного розвитку МВК Василь Ковальчук.

            У міськвиконкомі переконують, скоригований тариф завчасно є збитковим. Економічно доцільна ціна для користувачів ліфтами мала б складати 27, а не 19 копійок. Чиновники кажуть, різницю в тарифі ліфтерам може покривати дотація з бюджету, або чергове підняття плати за користування підйомниками для іванофранківців. Експерти кажуть, що потрібно замінити, або модернізувати четверту частину л
іфтів Івано-Франківська

 

В Узбекистані розробили ліфт, який працює за наявності електронного ключа
Розробка узбецьких учених повинна посприяти тому, щоб сторонні люди не могли користуватися ліфтом.

Оскільки автомат ліфта експлуатується  менше, то, відповідно, менше споживається електроенергії, а  також зменшуються ремонтні витрати. Електронний ключ  виготовлятиметься індивідуально для кожного під'їзду в  необхідній кількості відповідно до числа  мешканців.

www.nrcu.gov.ua

 

            25 березня у Львові на вул. Лисинецькій, 4 під час опускання ліфта в дев’ятиповерховому житловому будинку стався обрив одного з ліфтових тросів. На час обриву в ліфті перебував 39-річний чоловік.
Про це повідомляє головне управління МНС України у Львівській області.

Внаслідок обриву травмованих та загиблих немає. Ліфт залишився заблокованим між 3 та 4 поверхами житлового будинку.

Аварійна ліфтова служба витягла потерпілого з кабіни ліфта.

Джерело: ЛьвівNews

 

           

            Ліфт до космосу. Як не дивно, але це реально. Принаймні, так вважає зовсім юний кримський винахідник.
            16-ти річний Михайло Грищенко розробив макет ліфту, котрий має доправляти на орбіту Землі вантажі, а також модель екологічно чистої космічної станції...
            До розробки ліфту школяр підійшов з економічними розрахунками. За його задумом, космічний вантажопідйомник багаторазового використання дозволить зменшити витрати на доставку потрібних вантажів у космічний простір.
            Михайло Грищенко (винахідник): “Основна ідея космічного ліфту полягає у тому, що при його використанні вартість вантажів виведених на орбіту значно знизиться. При цьому нам не треба використовувати дороге ракетне пальне та ракетоносії, котрі здебільшого одноразові. Вантажопідйомник можна використовувати багато разів“.
              Ще одним винаходом кримського школяра стала екологічно чиста космічна станція. "Багатоцільовий космічний апарат "Сонячне вітрило" живиться енергією за допомогою саме сонячних вітрил. Винахідник пояснює - космічному кораблю, котрий має такі вітрила, не потрібен спеціальний двигун і паливо для руху в космосі. Рухатиметься він за допомогою "сонячного вітру" - заряджених частинок, які випромінює Сонце.
              Михайло Грищенко (винахідник): “Використання сонячних вітрил для орбітальних станцій дуже вигідне. Вони використовують дармову енергію Сонця, сонячного світла“.
Сонячний двигун, на думку школяра, не лише заощадить витрати палива, але й знизить викиди шкідливих речовин. Винахідник твердить, що запропонована ним конструкція дозволяє розгортати, розсовувати та відхиляти сонячні вітрила за допомогою механізмів, котрими можна керувати з орбітальної станції.
               Михайло Грищенко (винахідник): “До цього часу дуже важко було вирішити це завдання. Ніхто не знає, як саме треба використовувати ці вітрила. Я використав у своєму проекті циліндричні трубки, які розкриваються та натягуються на сонячне вітрило. Ця схема дуже проста і при цьому вітрило стає надійним у керуванні, що є найголовнішим у космічних технологій“.
Про серйозність винаходів Михайла Грищенка свідчать чисельні дипломи і нагороди міжнародних конкурсів. Хлопець - переможець всеукраїнського конкурсу винахідників і раціоналізаторів. Уже зараз Михайло Грищенко працює над створенням місячної бази, яка, за його задумом, видобуватиме стратегічне паливо - гелій 4.

Джерело: 24tv.com.ua

 

NASA має намір побудувати «космічний ліфт»

Американське космічне агентство NASA всерйоз планує створення "космічного ліфта". З цією метою вже оголошено конкурс на кращий проект. Переможцем стане той, хто зможе за найкоротший термін доставити найбільший вантаж на висоту 65 метрів.

Перші дослідження вже почалися. Так, на легковажних просторах пустелі Chihuahua (штат Нью-Мексіко) вчені спробували підняти 8-мікілограмовий вантаж за допомогою троса з вуглецевого волокна (нанотрубки). Енергією було сонячне світло, сфокусоване за допомогою 135 дзеркал таким чином, що на виході промінь мав енергією 300 сонць. Кабіну ліфта вдалося підняти на висоту 11 метрів.

Проект ліфта в космос на сонячній енергії, що має назву "Веселий Роджер", є одним з багатьох конкуруючих програм, які розробляють дослідники всього світу, повідомляє «Newsru.com».

Біда сучасних космічних ракетоносіїв в тому, що значна частина ваги об'єкту, що відправляється в космос, припадає на паливо. Тому головним завданням є підбір альтернативних джерел енергії – наприклад, енергії сонця, мікрохвильового випромінювання або лазерів. Вона повинна перетворюватися в електрику, яка і підніматиме космічну кабіну.

Також необхідно створити надійне кріплення для ліфта, тим більше що останнім "поверхом" стане космос. До недавнього часу створення достатньо міцного троса було невирішальною проблемою. Ситуація докорінно змінилася в кінці 90-х, коли були винайдені перші нанотрубки. Ідея, втілення якої вважали такою ж далекою, як і втілення в життя ідеї телепортації, стає реальністю.

Планується, що космічний ліфт зможе піднімати вантаж на висоту понад 60 тисяч кілометрів.

Промислові гіганти в галузі космонавтики Boeing і Lockheed Martin поки не виявляють ентузіазму у створенні ліфта на небо, тому NASA залучає дослідників зі сторони.

 

 

У Запорізькій області після перевірки заборонили використовувати половину ліфтів

 
     

У Запорізькій області після перевірки заборонили використовувати половину ліфтів

Територіальне управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду (Держгірпромнагляд) в Запорізькій області заборонило експлуатувати 50% з перевірених ліфтів у Запорізькій області.

У ході перевірки 61 ліфта, які експлуатуються в житловому фонді, була заборонена експлуатація 31 ліфта. Інспектора виявили 135 порушень нормативних актів по охороні праці, до адміністративної відповідальності притягає 15 посадових осіб, повідомляє ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.

Основні виявлені порушення: не працюють прилади безпеки; закінчився нормативний термін експлуатації ліфтів; не проведено експертне обстеження підйомників; не відремонтовані машинні приміщення ліфтів; відсутня диспетчеризація ліфтів.

За даними теруправління, в житлових будинках міст Запорізької області налічується 5106 ліфтів, із них 1682 відпрацювали 25 років і більше. Зокрема, в Запоріжжі з 3090 наявних ліфтів відпрацювали термін служби 1353.

У 2008 році за бюджетні кошти в обласному центрі виконаний капітальний ремонт 24 ліфтів, проведена заміна і модернізація 56 ліфтів, технічну експертизу пройшли 62 ліфти. Крім того, власними силами житлових комунальних підприємств відновлено 290 ліфтів після пошкодження і актів вандалізму. В цілому технічне переозброєння торкнулося лише 14% загальної кількості міських ліфтів.

Такий технічний стан характерний не лише для Запорізької області. У травні в житловому будинку в Києві ліфт впав із 14 поверху. 9 жителів будинку отримали травми і потрапили до лікарні.

А у Полтаві минулої зими через морози за ніч зупинилось 30 ліфтів. Річ у тім, що вже при мінус 10 масло у редукторі лебідки густішає і рух фактично унеможливлюється.


Джерело:newsru.ua

  

Японці збудували хмарочос для випробовування ліфтів

 

 

Японська корпорація Mitsubishi Electric побудувала вежу висотою 173 метра, у якій будуть тестувати нові технології в галузі будівництва ліфтів і проводитися випробування швидкісних ліфтів нового покоління.

Вежа Соле стала новою визначною пам'яткою міста Іназава, передає Бі-бі-сі.

Проект вартістю близько 50 мільйонів доларів дозволить Mitsubishi Electric на практиці перевіряти працездатність окремих вузлів і деталей швидкісних ліфтів.

На сьогодні найвищою будівлею у світі вважається вежа Taipei 101 у столиці Тайваню, її висота досягає 509 метрів (зі шпилем). Ліфти, які використовуються в Taipei 101, зроблені компанією Toshiba Elevator and Building Systems. Максимальна швидкість руху такого ліфта - 17 метрів на секунду (61 кілометр на годину). Ліфти обладнані спеціальними системами контролю тиску та вважаються найшвидшими у світі.

У найближчому майбутньому за звання найвищого хмарочоса зможуть поборотися заплановані і споруджувані будинки в Дубаї, Москві, Шанхаї і Чикаго.

Так, висота до кінчика шпиля однієї з веж ділового центра "Москва-Сіті" буде становити 506 метрів. Найвищою будівлею у Великобританії і Європі, можливо, стане піраміда Shard, що є частиною плану розвитку району навколо станції Лондон-бридж.

Джерело:podrobnosti.ua


Понад 4 сотні львівських ліфтів потребує негайної заміни

 
 
У Львові з понад двох тисяч ліфтів 400 в аварійному стані. Усі вони відпрацювали своє і потребують негайної заміни чи модернізації.

70-ти річна пані Станіслава живе в одній із сихівських багатоповерхівок. Кілька разів на тиждень їй доводиться пішки підніматися на 7 поверх. Жінка просто боїться застрягнути у аварійному ліфті: „Мало вихожу з дому, бо в мене хворі руки, ноги. В мене суглоби хворі. Я ледве вийшла на двір”.

Враження від „нутра” ліфта у цьому будинку – гнітюче: деякі кнопки вирвані, підлога під ногами прогинається.: „Я ліфтів боюся після того як я застряла. Ми сиділи тоді більш як дві години. То було не дуже весело нам”, - каже пані Станіслава.

У мерії кажуть, що таки аварійних ліфтів у Львові кілька сотень: вони вже давно відслужили свій 25-ти річний термін. Однак, Юрій Голець, начальник міського управління житлового господарства запевняє: ці ліфти безпечні, адже їх періодично перевіряють: „Якщо ліфт, який пройшов термін 25 років, його не обстежать і ми не дамо заключенні, що той ліфт може ще їхати, той ліфт працювати не буде. Я його сам закрию, заб’ю дошками”. У мерії визнають, що ці ліфти терміново необхідно ремонтувати. Але на це необхідно мати 100 млн. гривень, а при сьогоднішньому фінансуванні такий ремонт може затягнутися на 30 років. Тож мешканцям деяких багатоповерхівок ще не один рік доведеться підніматися пішки на останні поверхи.

Джерело: daily.lviv.ua

 

 

 

Видано розпорядження на зупинку 74 ліфтів Херсона  
14.04.09

Як повідомив головний державний інспектор промислової безпеки та охорони праці Анатолій Яковлєв, ці підіймальні механізми складають пряму загрозу життю та здоров’ю користувачів. Серед характерних порушень - несвоєчасне усунення дефектів, виявлених під час експертних обстежень і як наслідок, порушення термінів позачергових технічних оглядів. Незадовільним є і стан диспетчеризації ліфтів. В обласному центрі цей вид послуг взагалі відсутній. Вимоги державних установ про необхідність відновлення роботи систем диспетчеризації власниками ліфтів повністю ігноруються. Взагалі не ремонтуються машинні приміщення, особливо їх дахи, у занедбаному стані посадкові майданчики, відсутній порядок зберігання та обліку видачі ключів від машинних приміщень тощо.

Роботу зупинених механізмів буде поновлено тільки після того, як власники і спеціалізовані організації складуть графік ремонту ліфтів, які відпрацювали 25 і більше років, проведуть їх експертне обстеження, ремонт та позачерговий технічний огляд.

Перевірки ліфтового господарства Херсонщини триватимуть до кінця квітня.

Довідково: На 1 квітня 2009 року в багатоповерхівках Херсонської області налічується 1 646 ліфтів. Понад 770 з них відпрацювали призначений термін служби – 25 років. У поточному році тільки в обласному центрі експертних обстежень потребують 320 одиниць. Близько 245 ліфтів в області примусово виведено з експлуатації через розкомплектованість.

Прес-центр Держгірпромнагляду
по Херсонській області

лифт, лифт это, лифт цена, новый лифт, ооо лифт, лифт ремонт, лифт фото, лифт завод, лифт форум, лифт 1, лифт suzuki, лифт nissan, krec лифт, лифт fallout, лифта, маленький лифт, про лифт, лифт смотреть, есть лифт, лифт один, первый лифт, лифтом, если лифт, лифт онлайн, лифт комплект, карат лифт, зао щербинка отис лифт, лифт реклама, квик лифт, ассаи лифт, аксел лифт, правила этикета лифт, лифты пассажирские и грузовые, схема грузового лифта, лифты и эскалаторы, лифты пассажирские и, карачаровские лифты,лифте, щербинка отис лифт, завод лифты, лифты размеры, пневматический лифт, лифты и подъемники, ооо отис лифт, гидравлический лифт, лифты для инвалидов, коне лифт, лифты отис, шиндлер лифт, лифт пп, щербинские лифты, лифты lg, энд лифт суприм, больничные лифты, малые грузовые лифты, стеклянный лифт, изобрел лифт, что такое лифт, лифты sigma, коттеджные лифты, лифты подъемники, лифты эскалаторы, скоростные лифты, коттеджный лифт, лифты bkg, лифты кмз, лифты тиссен, лифты шиндлер, kone лифт, щербинка лифт, автомобильный лифт, могилевские лифты
автомобильные лифты, слим н лифт, лифты kone, лифт пг, лифт монтаж, лифт подъемник, кабины лифта, лифта отис, энд лифт, лифты пассажирские, грузопассажирские лифты, лифты коне, панорамные лифты, мэл лифт, щербинский лифт, грузопассажирский лифт, лифт силует, слим лифт, кмз лифт, лифт лп,
лифт комплекты, лифт застрял, лифты фирмы, грузового лифта, упал лифт, лифт википедия, группа лифт, силуэт слим энд лифт, кабина лифта, скорости лифта, лифта otis, лифт gen2, обслуживание лифта, мощность лифта, лифты без машинного помещения,лифту