Ukrainian (Ukraine)uk / Russian (CIS)ru / English (United Kingdom)en / Портал Ліфти КОНЕ (lifts, elevators KONE)

Who's Online

На даний момент 88 гостей на сайті

Словник

 

Внутрішнє керування ліфта - вид керування, при якому команди керування на пуск ліфта подаються тільки з кабіни. 

 

Висота підйому ліфта — відстань по вертикалі між рівнями нижньої верхньої посадкових (навантажувальних) площадок.  

 

Висота  кабіни – відстань  по вертикалі   між  рівнем  порогу  і  стелею  кабіни. 

 

Висота  шахти – відстань  по вертикалі   від  підлоги  приямка  шахти  до  перекриття  над  шахтою. 

 

Висота верхньої  частини шахти – відстань  по вертикалі   від  рівня  верхньої  посадкової (завантажувальної  площадки)  до  перекриття  над  шахтою (стелею шахти). 

 

Вантажопідйомність — найбільша маса вантажу, для транспортування якої призна-чений ліфт. 

 

Ліфти КОНЕ Електронна адреса

      На даний час в звязку з низькою конкурентністю та високими цінами ліфтів Kone - наша компанія віддає перевагу іншим європейським виробникам, особливу увагу приділяєм ліфтам Izamet 

       Ліфт KONE створений для того, щоб задовольнити потреби клієнтів у всіх типах будинків із усіма можливими вимогами. В кожному конкретному випадку KONE запропонує найкращий варіант ліфта. Можливості ліфта КОНЕ обмежуються тільки хіба що Вашою фантазією і платоспроможністю. KONE Corporation – глобальна міжнародна сервісна і машинобудівна компанія, заснована 27 Жовтня 1910 року у Фінляндії (до 1917 року Фінляндія була в складі Росії) і спеціалізується на виробництві, продажі, монтажі (встановленню, пуско-наладці, здачі в експлуатацію) і технічному обслуговуванні ліфтів, ескалаторів, траволаторов і пасажирських підйомників без приямку. 

          Корпорація KONE успішно працює в більш,ніж 100 країнах і островах Світу і є першою і єдиною компанією серед західних постачальників підйомно-транспортного устаткування, що працює в Росії і країнах СНД більш 70 років.

         КONE – визнаний Світовий лідер в області нових ліфтових і ескалаторних технологій, а  за об'ємами виробництва  другий –в Європі, третій – у світі.

         КONE є провідною  фірмою по новітніх ліфтових технологіях. Рівень продажів - 3.6 мільярда євро.Штат - приблизно 29.000 співробітників.Продаж - 125 ліфтів і ескалаторів у день (30 000 у рік). Обслуговування - більш 570 000 ліфтів і ескалаторів. Акції компанії Класу B зареєстровані на Хельсинской фондовій біржі з 1967 року.  Різноманітність варіантів ліфтів  в залежності від їх призначення справляє враження: 

 

    Пропонуєм також ліфти Izamet, які практично не поступаються якість ліфтам Коне, та вигідно конкурують по ціні та дизайну - детальніше можна подивитись на сайті представництва ліфтів Izamet в Україні - http://izamet.com.ua/

 

1. ПАСАЖИРСЬКІ ЛІФТИ ДЛЯ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

          EcoDomНайдоступніший  у фінансовому плані  елітний пасажирський ліфт для житлових будівель звичайного і середнього рівня. Ліфти EcoDom спеціально створені для масового використання в житловому будівництві.

          Завдяки ефективному рішенню EcoDom, вдалося істотно знизити вартість ліфтів KONE при збе-реженні високої якості, новітніх технологій і матеріалів обробки. Використання ліфтів KONE EcoDom навіть у звичайних житлових будинках, істотно піднімає їхній престиж і статус, а також дозволяє підняти вартість оренди і продажу приміщень без збільшення витрат на придбання найбільш  технологічного устаткування у Світі! Тепер ліфти KONE доступні в будь-якому місті Росії і СНД - навіть самому невеликому і низкобюдженому.

          Завдяки потужності й ефективності компактного приводу KONE EcoDisc® , для KONE EcoDom потрібно лише невелике машинне приміщення, розташоване нагорі шахти, що зменшує будівельні витрати і вивільняє більше корисної площі. 

 

 2. ЛІФТИ БЕЗ МАШИННОГО ПРИМІЩЕННЯ  MonoSpace 

          Єдиний у Світі пасажирський ліфт без машинного приміщення (відділення), здатний підніматися на висоту до 70 метрів зі швидкістю до 2,5м/с, вантажопідйомністю до 2000 кг - для житлового, адміністративних (для офісу) і громадських будинків. Це перша у Світі концепція ліфта без машинного приміщення, обумовлена унікальною розробкою Корпорацією KONE у 1996 році технології безредукторного приводу EcoDisc. Витончений, що має форму диску, привідний двигун встановлюється усередині стандартної шахти ліфта і кріпиться до напрямних.

          При установці контроллера в шафі, вбудованому в дверну раму на верхньому поверсі, для ліфта не потрібно окреме машинне приміщення. Тільки шахта, у якій він працює.
       Пасажирський ліфт KONE MonoSpace є унікальним сполученням кращих властивостей усіх звичайних канатних і гідравлічних ліфтів. Відсутність машинного приміщення і навантажень на конструкцію шахти забезпечують легкість сполучення ліфтового устаткування KONE з конструкцією будинку. У більшості будинків установка пасажирського ліфта KONE MonoSpace може замінити установку всіх інших типів ліфтового устаткування.

          Пасажирські  ліфти  KONE  MonoSpace  заощаджують  час будівництва, матеріали і витрати. Для монтажу не потрібно ні піднімальне устаткування, ні будівельні риштування. Ефективний метод монтажу пасажирських ліфтів KONE забезпечують короткі терміни встановлення ліфтового обладнання. 

 

3.ЛІФТИ БЕЗ ПРОТИВАГ І МАШИННОГО ПРИМІЩЕННЯ MaxiSpace

          Коне – єдина в світі фірма, що виробляє ліфти без противаг і без машинного приміщення.

          KONE  у черговий раз підтверджуючи своє Світове технологічне лідерство, презентує ліфт KONE MaxiSpace ™, з радикально новою технологією підйому, що усуває потребу в противагах у ліфтах. Ліфти, що використовують цю технологію, можуть мати кабіну на третину більшу, ніж звичайні ліфти, розташовані в таких же по розмірах шахтах. У багатьох випадках  ліфт KONE здатний перевозити  на 6 або навіть 8 пасажирів, де раніш міг бути встановлений тільки ліфт на 4 пасажири. На додаток до збільшення місткості ліфта, KONE MaxiSpace ™ збільшує комфорт пасажирів і поліпшує доступ для пасажирів на інвалідних колясках і пасажирів з дитячими колясками.

          В такому ліфті - неймовірно маленький і могутній механізм підйому, KONE PowerDisc ™, і інно-ваційні гнучкі тросові блоки, що використовують троси з високою межею міцності. KONE PowerDisc ™ - компактний двигун, що є більш легким і компактним, ніж будь-який інший існуючий привід у Світі, що піднімає ліфт. Хоча PowerDisc ™ важить тільки 70 кг, він легко вписується в малюсіньке місце в шахті ліфта, але настільки ж потужний, як приводи, набагато більші  за  розміром. 

 

4. ШВИДКІСНИЙ ЛІФТ  MiniSpace 

          Єдиний у Світі пасажирський ліфт,що має вантажопідйомність до 3200 кг і швидкість до 6,0 м/с, підйом до 180м (макс. 63 зупинки). Мінімальне машинне приміщення з можливістю його розташування на будь-якому поверсі - компактна концепція пасажирського ліфта KONE MiniSpace. 
         Завдяки надзвичайно компактному механізмові приводу
EcoDisc, машинне приміщення MiniSpace займає всього 40% необхідного для звичайного канатного ліфта обсягу відповідного приміщення. Машинне приміщення, розташоване над шахтою, ніби її продовженням. 

 

5.СУПЕР-ЛІФТ Alta

         Єдиний у Світі пасажирський або вантажний ліфт, що має вантажопідйомність до 10 тонн, висо-ту  підйому до 500 метрів і швидкість до 17 м/с, а також можливість двохпалубного виконання кабіни. Найвищі хмарочоси світу обладнані ліфтами KONE Alta - призначеними для перевезення одночасно до 70 пасажирів зі швидкістю 17 м/с на висоту до 500 метрів завдяки двухроторному приводові EcoDisc, який займає дуже мало місця, і разом з тим - при найменшому споживанні електроенергії - забезпечує найвищі у Світі швидкості переміщення і вантажопідйомностою  ліфта до 10 тонн. 

         Крім того, завдяки унікальному методові установки, KONE Alta ™ може використовуватися для перевезення робітників і матеріалів, уже під час будівництва самого будинку.

        Висока продуктивність також забезпечується завдяки застосуванню спеціально розроблених кабін, що володіють динамічними формами з можливістю пристрою двох кабін в одному блоці (двопалубні кабіни), здатних, рухатись відносно один одного, одночасно збирати пасажирів з 4-х поверхів.

        Володіючи фантастичними технічними параметрами, ліфти KONE Alta мають не менш фантастичну внутрішню обробку кабін, що може бути обмежена тільки Вашою фантазією, або платоспроможністю. 

 

6. ПАНОРАМНИЙ ЛІФТ КОНЕ 

          Найпрестижніший і шикарний скляний пасажирський ліфт. Панорамні ліфти KONE Scenix виготовляються на базі ліфтів, що не вимагають машинного приміщення -       KONE MonoSpace і швидкісних ліфтів KONE MiniSpace. На думку архітекторів, головна відмінність панорамних і звичайних ліфтів у тім, що панорамні ліфти розроблені і призначені, насамперед, для того, щоб бути побаченими. У той же час, панорамні ліфти додають істотний елемент до проекту художнього оформлення будинку, оскільки це являє собою важливий життєвий аспект: рух.

         Два фактори прискорили тенденцію до збільшення застосування панорамних ліфтів: стильність - як архітектурна концепція в сполученні зі складністю сучасної технології ліфта і залучення бізнесу у свій будинок. Як результат – на сьогоднішній день панорамні ліфти знаходять усе більш і більш широке застосування. Торгові центри – це вже  досить налагоджено відпрацьована система. Адже, стратегічно правильно розташований панорамний ліфт, залучає бізнес. Це відноситься і до готелів, ресторанів і центрам розваги.

         Банки і підприємства, де також були встановлені панорамні ліфти, з метою привабливості при офіційних прийомах, помітно підвищили свій статус в очах клієнтів і інших відвідувачів. Це доводить інвестиційну цінність панорамних ліфтів. Зовні привабливі, панорамні ліфти також пропонують пасажирам і специфічний атракціон: огляд зовнішнього простору. Більше того, це рятує деяких людей від почуття дискомфорту при перебуванні в обмеженому просторі, а також перетворює подорож у панорамному ліфті з функціональної необхідності в приємну розвагу. Доведений факт, що в торгових центрах огляд зовнішнього простору з кабіни панорамного ліфта є стимулом для подорожі між поверхами.   Комерційно, виходить, що розмаїтість можливостей цієї «подорожі» спонукає людей приймати різні комерційні дії (робити покупки і т.п.) у межах центру. Панорамний ліфт працює в такий же спосіб, як і ескалатор, але при цьому - це не тільки транспортний засіб для підйому пасажирів, але і засіб для підйому рівня продаж.

         Прихована вигода панорамного ліфта – у тім, що, установлений на фасаді будинку, він заощаджує місце. Площа, яку займає звичайний ліфт, у середньому, 4 кв. м на поверх. З установкою панорамного ліфта, ця площа може використовуватися для одержання прибутку, а не розглядатися як втрата.

         Безсумнівний успіх панорамний ліфт має в Ейфелев Вежі в Парижі. Недавно там були встановле-ні нові панорамні ліфти, щоб транспортувати до його трьох поверхів 30 000 відвідувачів щодня. Коли не можна обмежитися ескалатором, проект панорамного підйомника може бути визначений Вашим архітектором. Проект від початку і до кінця - цілком у межах його творчих можливостей.

         Для одержання максимального огляду і відчуття просторості, для оформлення кабіни панорамних ліфтів клієнтам часто пропонуються  скляні панелі "від підлоги до стелі", що запечатуються безпосередньо в платформу кабіни ліфта, і можуть доповнюватися, наприклад, декоративною обробкою з полірованої латуні або нержавіючої сталі. 
       У сполученні зі стандартними опціями устаткування, використовуються специфічні особливості монтажу й оформлення панорамних ліфтів конкретно для Вашого будинку. Хоча часто панорамні ліфти встановлюються усередині будинків, вони можуть також бути розташовані і на їхній зовнішній стороні і, якщо потрібно, навіть на похилих стінах.
         У пасажирів, що подорожують у такому ліфті, залишаються незабутні враження на все життя. 

 

7. ОГЛЯДОВІ ЛІФТИ КОНЕ

          Оглядові ліфти, при збереженні всіх можливостей  панорамних ліфтів у частині огляду зовніш-нього простору, мають вартість у 1,5 - 2 рази меншу, ніж панорамні ліфти, що дозволяє клієнтам з порівняно невеликими витратами придбати скляний ліфт.Оглядові ліфти – це звичайні ліфти MonoSpace або MiniSpace, у прямокутних кабінах яких одна, дві або всі стіни, а також двері, можуть бути виконані з протиударного скла.Тобто,  скляні стіни  і двері в оглядових ліфтах є просто варіантом матеріалу обробки звичайного пасажирського ліфта, що дозволяють перетворити глуху кабіну в оглядову.Звертаємо увагу на те, що якщо Ви вибираєте оглядовий ліфт із прозорими стінами кабіни, Вам також буде потрібно і відповідна шахта, яка в комплект постачання не входить.Оглядові ліфти умовно поділяються на два типи:
   
 - Засклення тільки задньої стіни кабіни і/або частково – дверей (один із найдешевших варіантів);
    - Засклення однієї, двох або трьох стін і/ або дверей кабіни.Можливо остекление на всю ширину всіх стін, але не стіни, де знаходиться панель керування кабіною ліфта. Стіна, де знаходиться панель керування кабіною, також може бути частково заскленою, але, звичайно, не там, де знаходиться панель керування.
Ліфти з г/п 630 і 1000кг не можуть мати повного  засклення - тобто всі стіни і двері одночасно. Для повного засклення вибирайте іншу вантажопідйомність: 320, 400, 450, 480, 800, 900, 1275 і т.д.Існують деякі нюанси: скляні двері не можуть мати вогнестійкості!

          *Європейські ліфтові інструкції вимагають наявності поручня на ліфтах зі скляними стінами 

 

8. ВАНТАЖНІ ЛІФТИ TranSys (от 1000кг)

          Єдиний у Світі вантажний ліфт без машинного приміщення. Сучасний вантажний ліфт KONE TranSys без машинного приміщення пропонує більш ефективний підхід до рішення різноманітних задач вертикального вантажного транспорту для супермаркетів, торгових центрів, пасажирських станцій, складів, лікарень, готелів. Ліфт приводиться в дію безредукторним електроприводом EcoDisc, тому забезпечує безшумну роботу, плавний хід, що захищає тендітний вантаж і має точність зупинки ± 5 мм, що забезпечує легке завантаження і вивантаження.
         Завдяки широким автоматичним дверям ліфт стає швидким, безпечним і простим у використанні.
          Вантажні ліфти KONE TranSys вантажопідйомністю від 1000 до 5000 кг і швидкістю до 1,6 м/с набагато перевершують всі існуючі ліфти у Світі: як з канатоведущим шківом, так і з гідравлічним приводом.
Кабіни і двері ліфта KONE TranSys щонайкраще пристосовані для перевезення вантажів. Кабіна оброблена нержавіючою сталлю, захищена амортизаторами й обладнана люмінісцентним висвітленням. Підлога має линоулемное, сталеве, алюмінієве покриття або покриття з нержавіючої сталі.

           Міцна панель  керування з нержавіючої сталі  установлена урівень  з поверхнею стінки.  Нижні пороги дверей виготовлені з алюмінію або нержавіючої сталі. Друга панель керування кабіни передбачається по спеціальному замовленню при мінімальній міжповерховій відстані 400 мм для прохідних кабін.
          З метою перевезення об'ємних вантажів, TranSys обладнаний широкими автоматичними дверима з центральним або бічним відкриванням, що залишає вільним весь простір для завантаження і вивантаження.
          Додатковим пристроєм безпеки є "світлова завіса". Міцні дверні стулки мають подвійне обшивання й оброблені нержавіючою, оцинкованою або пофарбованою сталлю.
 

 

9. МАЛОВАНТАЖНИЙ (СЕРВІСНИЙ) ЛІФТ 

           Малі вантажні (сервісні) ліфти в металлокаркасной шахті, як правило, виготовляються на 2 - 5 поверхів.
           Малі вантажні ліфти не вимагають реєстрації органами Держпромгірнагляду і практично не поступаються своїєю  продуктивністю  повноцінним вантажним ліфтам г/п від 500 кг і більш. 
          Кабіни можуть виповнюватися в прохідному варіанті (завантаження і вивантаження з різних сторін). Облицювання кабіни - нержавіюча сталь. 
           Малі вантажні (сервісні) ліфти KONE мають вантажопідйомність 5, 50, 100 кг (завантаження "від пояса" - фото ліворуч) і 250 кг (завантаження "зі статі" - для візків - фото праворуч). 

 

10. АВТОМОБІЛЬНИЙ ЛІФТ KONE.

        Автомобільні ліфти  проектуються і виготовляються з урахуванням будівельної частини гаражу, мають  унікальний електричний безредукторний привід   EcoDisc, високу точність зупинки, велику вантажопідйомність і призначені для установки в багатоповерхових гаражах або багаторівневих котеджах. 
        На відміну від автомобільних підйомників інших виготовлювачів,  автомобільні ліфти KONE є повноцінними і керуються водієм, не виходячи з машини. Кабіни ліфтів можуть бути виготовлені в прохідному варіанті. 
        Ідеальним рішенням є ліфт
KONE TranSys с безредукторним електроприводом EcoDisc, не потребуючого машинного приміщення. Цей ліфт, вантажопідйомністю 3000 і 4000 кг здатний піднімати автомобілі на максимально можливу висоту, не доступну жодному іншому ліфтові у Світі. Ці ліфти прекрасно підійдуть для власників легкових автомобілів і джипів у котеджах, на багаторівневих стоянках і паркингах. Крім того, ці ліфти мають незрівнянні технічні характеристики, будучи найбільш енерго економічними, екологічно чистими, безшумними, швидкісними і комфортабельними вантажними ліфтами у Світі. 
         Автомобільні ліфти вантажопідйомністю від 6 000 до 10 000 кг виготовляються на базі ліфтів
KONE MiniSpace і KONE Alta зі швидкістю до 4 м/с і необмеженою висотою підйому. 
 

 

11. ГІДРАВЛІЧНИЙ ЛІФТ КОНЕ.

         По багатьом параметрам гідравлічні ліфти уступають лифтам з електроприводом (особливо лифтам KONE з приводом EcoDisc), однак, існує кілька моментів, коли без гідравлічного приводу ніяк не можна обійтися. Ліфти KONE з гідравлічним приводом дозволяють вирішити складні архітектурні і технологічні рішення, часом абсолютно неможливі для інших виробників ліфтового устаткування, наприклад, коли потрібна: цілком кругла (у горизонтальному перетині) кабіна; повна відсутність шахти; вхід і вихід на суміжних стінах кабіни (900);
       Ліфти KONE з гідравлічним приводом мають складну систему тросів і гідравлічних поршнів, що спільно забезпечують кращі характеристики гідравлічних ліфтів із усіх можливих у Світі .
 

 

 

12. КОТЕДЖНИЙ ЛІФТ КОНЕ.

         Коли мова йде про ліфти  для котеджів і приватних будинків, здебільшого говорять пробезшум-ність, енергоекономію, відсутність змащення і частого обслуговування; а також, привабливий "не офісний" дизайн, що гармоніює з дизайном будинку, довговічність  і надійність. Усім цим вимогам, причому без конкуренції з боку інших виробників, відповідають ліфти KONE, що мають безредукторный привод EcoDisc
          КОНЕ пропонує великий вибір ліфтів для котеджів:
недорогі ліфти з машинним приміщенням - KONE EcoDom; більш шикарні ліфти на базі KONE MonoSpace, не потребуючі машинного приміщення (у тому числі панорамні і обзорні ліфти); ліфти для автомобилів - також без машинного приміщення; малі вантажні ліфти (5, 50, 100 і 250кг); найдешевші - пасажирскі підйомники, що не потребують приямку.  

 

13. ЛІКАРНЯНІ ЛІФТИ КОНЕ.

           Від ліфта в  лікарні залежить  життя людини  - як від апарата штучного дихання. При виборі ви-робника устаткування слід  пам”ятати - на Вас відповідальність за життя людини, для якого це устаткування призначене! 
          Найвищий ступінь надійності може бути гарантований  визнаним Всесвітнім технологічним лідером - Корпорацією KONE, основними параметрами продукції якої є:
- вищий ступінь надійності;  енергозбереження;  відсутність необхідності змащення і частого обслуговування;  відсутність машинного приміщення;   безшумність; довговічність; а найголовніше, при відключенні електрики - можливість прибуття на найближчий поверх і відкривання дверей. 
          Усім цим вимогам, причому без конкуренції з боку інших виробників, відповідають ліфти KONE, що мають безредукторний привод
EcoDisc
           Крім того, розміри кабіни лікарняного ліфта дозволяють завозити ліжко-каталку і вільно знаходитися там супровідному персоналові. 
         Лікарняні ліфти KONE не вимагають машинного приміщення,   вантажопідйомність: 1275, 1600, 1800 і 2000 кг ,  висота підйому: до 70 м / 24 зупинок, швидкість: 1,0 або 1,6 м/с. 14
. ПІДЙОМНИК Motala-2000

          Пасажирський підйомник KONE Motala 2000 надійний безпечний ліфт для людей з обмеженою рухливістю. Найбільш вдале рішення для приватних заміських будинків і невеликих офісів. 
         З масою переваг, зазначених нижче - високоякісна пропозиція зі Швеції.

 - не дорогий,

 - не підпадає під вимоги до ліфтів,

 - електричний привід,

 - поставляється разом із шахтою,

 - не вимагає машинного приміщення,

 - висота підйому - до 9м,

 - від 2 до 5 зупинок,

 - швидкість - 0,15 м/с,

 - вантажопідйомність - 400кг / 5 чол.,

 - можливість переміщення в інвалідній колясці,

 - платформа 1120 х 1480 мм,

  - шахта 1250 х 1560 мм,

  - проріз під шахту 1280 х 1590 мм,

 - верхній простір - 2400 мм,

 - розстібні двері 900х2000мм (або1300мм),

 - двері можуть бути на 3 сторони,

 - праве або ліве відкривання,

 - стандартний колір - білий (RAL9010-40),

 - можливий будь-який колір шахти,

 - можливо засклення шахти і дверей,

 - звичайне висвітлення в стелі шахти,

 - платформа обладнана галогеновими лампами й аварійним висвітленням,

 - внутрішній зв'язок,

 - аварійний сигнал на акумуляторах, що постійно заряджаються,

 - великі кнопки (50х50мм),

 - функція утримання,

 - функція ключового доступу,

 - автоматичне блокування дверей,

 - стілець, що складається,

 - инверторний привід для плавного пуску і зупинки,

 - 0,55 квт асинхронний двигун,

 - струм: 10А 50Hz,

 - напруга: 1-фазне 220В / 3-фазне 380В,

 - поручні,

 - надпис  шрифтом Брайля (для людей з обмеженим зором),

 - гонг прибуття,

 - кнопки виклику, на поверхах розташовані на видаленні від ліфта, для зручності людей на інвалідних колясках,

 - ручка дверей з нержавіючої сталі або дерева (тик, дуб),

 - доп. опція: моторчик на розстібних дверях для автоматичного відкривання.    

 

 

ОСНОВНІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ДОСЯГНЕННЯ КОНЕ- ЛІФТОВИЙ ПРИВІД

        EcoDisc. Привід ліфта EcoDisc дозволив створити перший у Світі ліфт не потребуючого машинного приміщення (пасажирський ліфт KONE MonoSpace і вантажний ліфт KONE TranSys) і споживає 60% електроенергії, забезпечує також плавний і безшумний рух ліфта, значне підвищення надійності механізму ліфта, спрощення сервісного обслуговування ліфта (змащення, заміни деталей).EcoDisc - синхронний двигун з постійним магнітом у сполученні з частотним керуванням і безредукторною конструкцією з низьким коефіцієнтом тертя. 
         З моменту свого введення в експлуатацію в 1996 році, даному приводові віддають перевагу в усім Світі для тисяч будинків, починаючи від житлових і торгових центрів з малою висотою підйому до більш високих споруджень. Сьогодні EcoDisc завойовує найбільш престижні висотні будинки у великих фінансових центрах.
EcoDisc споживає вдвічі менше енергії в порівнянні з традиційними системами, заощаджуючи кілька тисяч кіловатів/годин у рік. Чим вище інтенсивність руху, тим більше економія. Зменшення потреб по потужності електроживлення будинку може виключити необхідність придбання дорогого трансформатора.
          Ліфти з приводом EcoDisc працюють плавно і тихо, забезпечуючи високу комфортність. Регульований пуск і висока точність зупинки забезпечують безпеку і простоту використання. EcoDisc, що має всего одну рухливу частину і працюючий на малих оборотах двигун, гарантує надійну роботу протягом десятиліть.
Замовники, що вибирають EcoDisc заощаджують як на вартості конструкції, так і на вартості споживаної енергії. 
          Інші достоїнства EcoDisc:
Не вимагає змащення; Висока швидкодія і динаміка. Широкий діапазон зміни частоти обертання; Безконтактність і відсутність вузлів, що вимагають техобслуговування; Можливість використання у вибухонебезпечному й агресивному середовищі; Велика перевантажувальна здатність; Високі енергетичні показники (КПД більш 90 % ); Великий термін служби, висока надійність і підвищений ресурс роботи за рахунок відсутності ковзних електричних контактів; Низький перегрів електродвигуна, при роботі в режимах з можливими перевантаженнями;  

 

                                                          Фото ліфти КОНЕ

 

 

  

  

Альтернатива літфам KONE по дешевшим цінам та практично такої ж якості - ліфти європейського виробництва Izamet - http://izamet.com.ua