Ukrainian (Ukraine)uk / Russian (CIS)ru / English (United Kingdom)en / Портал Лифты и эскалаторы Giant KONE

Who's Online

Сейчас 33 гостей онлайн

 

Словарь

 

Глубина кабины лифта - расстояние по горизонтали между внутренними поверхностями стен кабины, что ее измеряют перпендикулярно ширине кабины.

Глубина шахты - расстояние по горизонтали между внутренними поверхностями шахты перпендикулярно ширине шахты.

Глубина приямка шахты - расстояние по вертикали от уровня чистого пола нижней посадочной (загрузочной) площадки до чистого пола приямка шахты.

Групповое управление - система управления совместной работой двух и более лифтов.

Компанія GiantKONE E-mail
There are no translations available.

Для своїх клієнтів  GiantKONE  забезпечує найкращу продукцію та послуги від відомого KONE, що базується на  управлінні технологією, ефективної роботи, продажів і сервісу.

GiantKONE має великий асортимент електропідйомного устаткування, який може задовольнити найрізноманітніші вимоги клієнтів. На основі різноманітності наших продуктів, ми підкреслюємо, на виробництво кожного ліфта є індивідуальним витвором мистецтва, який представляє собою  гармонійне  поєднання технології, класики і моди.

GiantKONE  має в своєму асортименті  10 серій стандартних товарів з 6 типів, які включають в себе: ескалатори, траволатори, пасажирські ліфти, ліфти панорамні, лікарняні ліфти,  вантажні ліфти і т.д. Будучи першим в області охорони навколишнього середовища та економію енергії, GiantKONE також надає MRL і SMR рішень для пасажирських ліфтів,  панорамних ліфтів та лікарняних  ліфтів.