Лифты в г. Киев

тел. 050-585-39-28

г. Львов

тел.096-901-76-50

 
Портал Ліфти та ескалатори Giant KONEUkrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Who's Online

Сейчас 2288 гостей онлайн

 

Словарь

 

Двери телескопического открывания — раздвижные двери кабины (шахты), створки которых движутся в параллельных плоскостях в одну сторону, заходя одна за другую.

 

Двери центрального открывания (лифты) — раздвижные двери кабины (шахты), створки которых  движутся в параллельных плоскостях в разные стороны.

 

Эксплуатация - стадия жизненного цикла лифта или подъемника, на котором реализуют, поддерживают и восстанавливают качество изделия. Эксплуатация лифта охватывает этапы ввода в эксплуатацию по назначению, хранение, транспортировка, техническое обслуживание, текущий и средний ремонт, прекращение эксплуатации (утилизация и уничтожение).

Кабина проходная - кабина, которая имеет 2 и более заходов (выходов),  (аварийные двери не учитываются).

 

Компанія GiantKONE E-mail
There are no translations available.

Для своїх клієнтів  GiantKONE  забезпечує найкращу продукцію та послуги від відомого KONE, що базується на  управлінні технологією, ефективної роботи, продажів і сервісу.

GiantKONE має великий асортимент електропідйомного устаткування, який може задовольнити найрізноманітніші вимоги клієнтів. На основі різноманітності наших продуктів, ми підкреслюємо, на виробництво кожного ліфта є індивідуальним витвором мистецтва, який представляє собою  гармонійне  поєднання технології, класики і моди.

GiantKONE  має в своєму асортименті  10 серій стандартних товарів з 6 типів, які включають в себе: ескалатори, траволатори, пасажирські ліфти, ліфти панорамні, лікарняні ліфти,  вантажні ліфти і т.д. Будучи першим в області охорони навколишнього середовища та економію енергії, GiantKONE також надає MRL і SMR рішень для пасажирських ліфтів,  панорамних ліфтів та лікарняних  ліфтів.
 
windy Polska Izamet