Who's Online

We have 75 guests online
Hollow - is part elevator's mine, which is situated in the lower level of extreme lower superficial ground.
Hospital passenger elevator - is an elevator,
intended for raising and chuting of patients, in a that number on transport facilities with an accompanying personnel. Internal management - is a type of management, at which the commands of management on starting of elevator are given only from a booth.
Little freight elevator (official elevator of class V) - is a permanent jeck which serves certain floors. It has a booth, which doesn't allow the access of people ibecause of its sizes and structural implementation (a carrying capacity is 250 kg, the square of floor doesn't exceed 1 m, height of mine's door isn't more than 1250 mm).

 

Ліфти NTD E-mail
There are no translations available.


ПП СРБК Портал - представник NTD в Україні.

  Буклет ліфтів NTD A300S

  Буклет ліфтів NTD A400

  Буклет ліфтів NTD A630C

  Буклет ліфтів NTD A1000

Ліфт NTD

 

       NTD - є частиною групи Cibes Lif -  провідного виробника ліфтів гвинтокерованої платформи для державних і приватних установ.

       Cibes Група розробляє, виробляє і продає платформи підйомників та ліфти по всьому світу під марками: Cibes Ліфт, Kalea , ліфти і підйомники NTD. Компанія переживає великий ріст продажів оборот і налічує близько 240 співробітників в трьох країнах.

Ліфти NTD

 

       NTD пропонує гвинтокеровані платформи ( ліфти) найвищої якості у відповідності з діючими стандартами.

      У співпраці з національними та міжнародними рітейлерами встановлює ліфти в більшості середовищ, від невеликих пасажирських ліфтів до великих вантажних ліфтів.

 

       NTD A300S

Будівельне завдання платформи NTD A300S 

A300S

Наші нові міні-розміри платформи підйомника: NTD A300S розроблені спеціально для приватних будинків і багатоквартирних будинків.

З широким спектром опцій і аксесуарів ліфт буде не тільки гармоніювати у вашому домі, він буде доповнювати його!

NTD A300S можна встановити майже в будь житловий простір, де ви повинні відчувати свободу і підвищення доступності, великий вибір рішень.

Вибір ліфта NTD A300S - це поліпшення якості свого життя і збільшення вартості Вашого будинку.

 

 Різноманітність аксесуарів і опцій:

Стандартний дизайн -  сталь в біле RAL 9016 або засклені панелі в якості опції.

Сталеві двері з панорамним вікном в стандартній комплектації.

Ексклюзивні двері з алюмінію, в якості опції.

Безліч додаткових кольорів RAL.

 Ліфт - зручний і простий у використанні.

Просто натисніть на утриманні до запуску кнопку, і ліфт доставить вас на інший рівень. Тихий, простий у використанні і добре інтегрований ліфт. Ви будете щасливі з Вашим вибором NTD A300S у Вашому домі.

 Висока якість і безпека

Безпека краю, аварійне освітлення і тривожна кнопка гарантує, що ви відчуваєте себе повністю безпечним.

 

 NTD A400

A_400

NTD A400 є добре продуманою гвинтокерованою платформою ліфта, особливо добре підходить для ситуацій, коли потрібна проста установка без зайвих змін в існуючу будівлю.

Ліфт NTD A400 -це естетично стилі і, отже, підходить для всіх середовищ. Висока якість робить NTD A400 дуже надійний і є фаворитом серед багатьох клієнтів.

 

Підйомника структура вкрита загартованим і ламінованим склом або сталевими панелями, забезпечуючи стильну і надійну платформу.

Номінальна вантажопідйомність становить 400 кг, а максимальна висота підйому становить 13 метрів.

 Приямка не потрібно

NTD A400 може бути встановлений безпосередньо на підлогу, що дозволяє уникнути витрат на розкопку приямка під рівнем підлоги.

 Простота у використанні:

A400 NTD розроблений з акцентом на простоту використання. Він простий в експлуатації і дуже надійний.

 

Всі зовнішні краї платформи мають гнучкий каркас безпеки, який негайно зупиняє підйомник при дотику. Швидкість обмежена і системи керування ліфтом буде - "тримати бігти".

 

Ліфт NTD A400Kista

 

Крім того, він оснащений аварійною зупинкою і сигналізацією. Вона має дуже високу надійність.

 Економічно ефективний

Установка даного ліфта - є дуже економічно ефективним рішенням.. Не потрібно великої роботи в будівлі або окремого машинного залу. Таким чином, установку легко здійснити, що допомагає тримати витрати на технічне обслуговування на низькому рівні.

 

Перевірено і сертифіковано

 Ліфт A400 NTD побудований, випробуваний, відповідно до Директиви по обладнанню, і це також відповідає всім діючим європейським стандартам.

 

NTD

Ці випробовування типу ЄС схвалені і сертифіковані компанією Det Norske Veritas (DNV). Підйомник має маркування РЄ і поставляється з декларацією про відповідність.

Установка проводиться протягом декількох днів, у разі разі готовності будівельної частини.

Приямка не потрібно і ліфт може бути встановлений на підлогу, не заподіявши ніякого збитку Вашому дому.

 

 

 

NTD A630C

Ліфт NTD A630C є альтернативою традиційним моделям платформи. Оригінальний дизайн в поєднанні з широким спектром опцій і аксесуарів роблять NTD A630C  ідеальним рішенням для переміщення між рівнями.

NTD A630C має стелю з матового скла з втопленою LED-підсвіткою.

Панель управління з індикатором рівня разом оточена дзеркальним склом. Кабіна ліфта оснащені розсувними дверима з порошковим покриттям для дизайну і довговічності, в залежності від варіантів вибору, двері можуть поставлятися в різних кольорах і поверхнях, з або без скла. NTD A630C приймає навантаження до 630 кг.