Ukrainian (Ukraine)uk / Russian (CIS)ru / English (United Kingdom)en / Портал Форум по лифтах ( лифты и эсклаторы)

Who's Online

Сейчас 60 гостей онлайн

 

Словарь

 

Двери телескопического открывания — раздвижные двери кабины (шахты), створки которых движутся в параллельных плоскостях в одну сторону, заходя одна за другую.

 

Двери центрального открывания (лифты) — раздвижные двери кабины (шахты), створки которых  движутся в параллельных плоскостях в разные стороны.

 

Эксплуатация - стадия жизненного цикла лифта или подъемника, на котором реализуют, поддерживают и восстанавливают качество изделия. Эксплуатация лифта охватывает этапы ввода в эксплуатацию по назначению, хранение, транспортировка, техническое обслуживание, текущий и средний ремонт, прекращение эксплуатации (утилизация и уничтожение).

Кабина проходная - кабина, которая имеет 2 и более заходов (выходов),  (аварийные двери не учитываются).

 

Лифты Izamet в Украине.От производителей лифтов.Izamet.Лифт Киев , лифт Otis, Лифты Отис.Лифт Крым, лифт грузовой, лифты пассажирские.Лифты, эскалаторы, подъемники всех типов от производителей. Цена лифта. Портал. Лифты Izamet.Форум.Izamet лифт.Заказать лифт.Вакуумные лифты.Izamet.com - сайт по лифтам и эскалаторам
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Rules

Лифты и эскалаторы в Украине

 https://izamet.com.ua/ - представництво виробника ліфтів Izamet в Україні

  https://liftportal.com.ua/ - наш новий сайт по ліфтам та ескалаторам

 

    ПП СПЕЦІАЛІЗОВАНА РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПОРТАЛ”- провідна компанія по ліфтах, яка пропонує встановлення ліфтів, ескалаторів та іншого підйомно-транспортного устаткування останнього покоління в Києві та усіх регіонах України, яке  є технологічно досконалим за такими параметрами як компактність, економічність електроспоживання, малошумність, плавності ходу комфортності та безпечності, також найкращого співвідношення: розмір/вантажопідйомність/швидкість для ліфта та співвідношення ціна/якість.    

             Ніколи ще вибір ліфтів не був такий великий та безпосередньо від представника заводів-виготовлювачів по цінах виробника та монтаж по невисоких цінах!

             Якщо для Вас важливі дані параметри, ми запропонуємо найкращий із всіх можливих варіантів ліфт.  

             

       

 ПП СРБК „Портал” - компанія по ліфтах та ескалаторах, що здійснює всі види робіт, пов”язані з встановленням підйомно-транспортних механізмів (ліфтів, ескалаторів, траволаторів, елеваторів, тощо) вітчизняних та зарубіжних заводів-виробників в будівлях різноманітного призначення: 

-Попередні консультації по ліфтам щодо типів, розмірів, характеристик,дизайну, призначення  обладнання;  

-Методична допомога у виборі підйомників, в тому числі на стадії проектування та будівництва споруд (будівельні завдання та креслення на проектування будівельної частини ліфтових установок);  

-Постачання ліфтів, електричних підйомників, а також запчастин до них; 

-Монтаж, демонтаж, пусконалагоджування ліфтів, ескалаторів

-Модернізація, заміна та ремонт підйомного, ліфтів та ліфтового устаткування;

-Будівельні, опоряджувальні та електромонтажні роботи,встановлення освітлення в шахті ліфта; 

-Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування; 

-Встановлення систем диспетчеризованого зв”язку, автоматичних та комп”ютерних систем контролю за станом ліфтів, в т.ч. систем диспетчеризації "Промінь", "Обь", проводових мережевих систем та систем, які працюють з ліфтом через Інтернет. На даний момент особливу популярність набуває диспетчеризація по типу GSM, яка використовує звичайний мобільний звязок.

      

          

  На даний момент ПП СРБК „Портал” відповідає всім запитам сучасного будівництва, здійснюючи основи господарської діяльності згідно ПББЕЛ  (скачати   Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів) та ін. нормативно-правових  документів.

           

         Спеціалізована Ремонтно-будівельна компанія „Портал”  встигла зарекомендувати себе як надійний партнер, що виконує роботи швидко і якісно.     

        Співпраця з нами – це впевненість у виконанні обумовлених зобов'язань, запорука успіху та стабільного економічного зростання.

       Наші клієнти по ліфтам варіюються від невеликих сімейних підприємств до великих в маштабах України, а також державні заклади. Ми - група амбітних і творчих людей. Тому, що завжди намагаємся потрапити "в колію", наші послуги зберігаються протягом багатьох років на найбільшому рівні. 


           Отримати безкоштовну консультацію чи цінову пропозицію на ліфт можете по тел. +3-8-050-585-39-28 або написавши на електронну почту srbkportal@ukr.net чи заповнити анкету попереднього запиту на ліфт. 

 

 

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ "ЯК ВИБРАТИ ЛІФТ"

 

Ліфти - це невід'ємна частина сьогодення.

       Велика потреба в ліфтах та підйомних механізмах в першу чергу зумовлена  будівельним бумом та тим, що ліфти які відпрацювали свій термін експлуатації потребують заміни або модернізації . А як відомо, попит викликає пропозицію, не тільки ліфтів, які виготовляються в Україні, а також ліфтів закордонних виробників. Ліфт повинен відповідати не тільки вимогам та побажанням Замовника ,але й відповідати Державним нормам та правилам.

      Основний пріорітет та вимоги при виборі ліфтів є можливість забезпечити їх  працездатність , довговічність, надійність та зручність використання на всьому періоді експлуатації  ліфтового обладнання та не менш важливий пріоритет - комфортність.  Для забезпечення потреб та втілення сміливих та оригінальних технічних завдань ПП СРБК "Портал" пропонує нестандартний підхід до  рішення  ліфтових шахт та ліфтового обладнання за замовленням, побажаннями та згідно вимог клієнтів,встановлює обладнання та здійснює подальше обслуговування ліфтового обладнання.

 

1. Вибір типу приводу ліфта.

Ліфти можуть бути з електричним чи гідравлічним приводом.

 

Електричний ліфт - класичний варіант конструкції підйомника з тяговими канатами і двигуном.

Гідравлічний ліфт "виштовхується" вижимним штоком за рахунок тиску масла (двигун, що приводить в рух гідравліку, теж електричний).

 

У кожного приводу є власні переваги і недоліки:

 

  • швидкість та висота підйому: гідравлічний ліфт забезпечує швидкість до 0, 3 м/с при висоті підйому до 20-22м, електричний- до 1-1,6 м/с при висоті підйому кабіни - до 60 м.
  • машинне приміщення: для електричних ліфтів слід передбачити спеціальне машинне відділення, (як правило, - над шахтою вище верхнього поверху),в якому розташована станція управління та власне силовий привід -лебідка. Існують електричні ліфти з нижнім машинним приміщенням або без нього ( двигун має форму диску, встановлюється всредині стандартної шахти і кріпиться до направляючих або на спеціальних балках. При встроюванні станції управління в дверну раму на верхньому поверсі для ліфта не потрібно машинного приміщення - досить шахти, в якій він працює). Гідравлічні ліфти потребують наявності тільки однієї несучої стіни шахти. Силовим приводом гідравлічних ліфтів є гідроагрегат ( бак, об"ємом 150-200 л для масла з погруженим в масло гідронасосом). Гідроагрегат і станція управління можуть розташовуватись як всередині шахти, так і на відстані до 15 м від шахти.
  • потужність приводу: потужність гідравлічного приводу в 1,5 рази більша, ніж в електричного. Тому при рівних умовах, гідравлічні мають більшу вантажопідйомність.
  • енергоспоживання: гідравлічний ліфт споживає енергію тільки при підйомі кабіни, спуск відбувається під дією ваги кабіни. Суттєвою перевагою гідравлічних ліфтів є автоматичне повернення кабіни на нижню зупинку при раптовому припиненні енергопостачання споруди, при цьому час евакуації пасажирів вимірюється секундами.

 

2. Вибір типу ліфта.

 

 

За сферою застосування ліфти розподіляються на кілька видів:

-пасажирські,

-вантажні,

-лікарняні 

 

Кожен вид, у свою чергу, поділяється на підгрупи.

Наприклад, пасажирські ліфти в залежності від виконання кабіни і ліфтової шахти умовно можна розподілити на:

-звичайні (у житлових будинках, готелях, адміністративних будівлях тощо);

-панорамні - з прозорою шахтою та кабіною.

 

Досить широка номенклатура і вантажних ліфтів:

-маловантажні (в т.ч. кухонні),

-автомобільні,

-ліфти для суден та ін.

 

Вантажопідйомність основної групи поділяється на 7 ступенів: від 630 до 3200 кг, маловантажної - на 5: це 5, 50, 100, 200, 250 кг.

 


3. Вибір дверей шахти і кабіни.

Якщо шахта широка, то, як правило, застосовуються двері розсувні, якщо більш вузька - краще двері, що відкриваються ручним способом. Переваги таких дверей в тому, що виглядають вони як звичайні міжкімнатні і не контрастують з іншими дверми споруди. Найбільш компактні - телескопічні двері. Вони складаються і не потребують додаткового місця з боків шахти. Можливий варіант і з кількома дверима (спереду, ззаду, збоку), - т.зв., прохідна кабіна, що надає можливість опинятися в потрібний час в потрібному місці.


4. Вибір оздоблення.

Враховуючи уподобання Замовника та призначення ліфта, купе кабіни може бути найрізноманітнішого виконання дизайну (стандартна комплектація ліфтів житлових будівель чи елітне виконання ліфтів бізнес-класу для адміністративних споруд).

В обрамленні ліфтів класу "люкс", призначених для житлових будинків особливої комфортності, а також банків, офісів, готелів (малоповерхових споруд) можуть бути використані рельєфна, полірована нержавіюча сталь з різним покриттям , дзеркальні поверхні, скляні панелі, стеля з полірованою нержавіючою сталю, дозволяючи знижувати ефект замкнутого простору, підлогові покриття - від штучного каменю до велюрового килиму.

Як правило, дизайнерська гамма виконання кабіни ліфта узгоджується індивідуально.


5. Енергопостачання.

Потужність ліфта, що рухається зі швидкістю від 0,3 до 0,6 м/с, - 2 кВт. Враховуючи, що ним не будуть користуватися щохвилинно, таке енергоспоживання можна назвати більш ніж економічним.

На Україні найбільш поширена причина несподіваної зупинки - раптове відключення електроенергії. Звичайно, в ліфтову систему можна вмонтувати вбудовані акумулятори (тільки в ліфтах з електроприводом), але це значно підвищує їх вартість. Тому розробники з особливою увагою продумують надійність і безпеку конструкцій.6. Додаткові опції.

 

  • в кабіні ліфта, наприклад, установлюється телефон, щоб у випадку необхідності можна було звернутися за допомогою.
  • пристрої, що здійснюють автоматичне комп"ютерне тестування роботи всіх основних пристроїв ліфта, електронний синтезатор мовлення.
  • кнопка відкривання дверей, що дозволяє утримувати двері відкритими при вході з дитячим візочком або при погрузці-вигрузці вантажу.
  • якщо в кабіну ввійде надто багато пасажирів, ліфт завдяки вмонтованому контролеру перевантаження не рушиться з місця.
  • за додаткову оплату моживе також встановлення системи автоматичного відкривання дверей при відсутності енергопостачання, коли кабіна зупинилася на нижній зупинці.
  • GSM - звязок, який цілком замінює систему диспетчеризації ліфтів та працює навіть при відсутності електроенергії чи інтернету.У випадку зупинки чи поломки - автоматично відсилає повідомлення обслуговуючому персоналу, а також дозволяє вести прямі розмови з пасажирами в кабіні ліфта

 

 

 

7. Про виробника.

На світовому ринку основними виробниками ліфтів є компанії Izamet, Otis, Schindler, Kone, Thyssen, концерн Mitsubishi. Ці фірми досить успішно просувають свою продукцію на українському ринку, та найвищий показник продаж на сьогоднішній день на Україні має Izamet та Отіс. Широко представлений на Україні "Могильовський ліфто-будівний завод", "Карат-ліфт-комплект", "Щербінський ліфто-будівний завод".

 

 8.Про ліфти. 

     Цікава статистика: щоденно ліфти перевозять приблизно 25 мільйонів пасажирів ( більше половини населення України). Це більше, ніж разом узяті всі інші види транспорту.  Тому не дивно,  що ринок ліфтів розвивається попри будь-які економічні кризи, адже без ліфтів неможливо уявити жодної сучасної будівлі. 

Сучасні вишукані та комфортабельні ліфти  стають  візитною карткою,  способом залучення якомога найбільше клієнтів торгівельних центрів, офісних споруд, житлових будівель, ресторанів, готелів, котеджів.

На Україні  останнім часом значним попитом користуютьсяч ліфти фірми Izamet .

        Активними  Замовниками  ліфтового обладнання  стають навіть власники приватних будинків.  І це не дивно, бо новітні технології дозволяють встановлювати ліфти, які не потребують машинного відділення.

Також, незважаючи на численні нещасні випадки на ліфтах,  все ж  відомо, що ліфт,  порівняно з іншими, є найбільш безпечним видом транспорту. Адже, завдяки строгому технічному конролю та практично безвідмовній системі безпеки (спеціальні уловлювачі вивішують кабіну на направляючих при підвищенні швидкості ) можливість нещасного випадку практично виключена. Однак  ліфтом не можна користуватися при пожежі.

       Також ліфт може застрягнути між поверхами у випадку відключення електроенергії. Хоча сучасні ліфти обладнані пристроєм (ARD), що дозволяє автоматично опуститись кабіні на нижній поверх, після чого двері відкриваються,  а управління ліфтом блокується.                           

             Ліфти - це чудовий здобуток цивілізації для підвищення комфорту життя. Встановлюйте їх разом з нами - й Ви отримаєте якісний та надійний ліфт по цінах виробника, яким будете з великим задоволенням користуватись протягом всього часу його експлуатації, що становить не меньше 25 років! 

Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop