Ukrainian (Ukraine)uk / Russian (CIS)ru / English (United Kingdom)en / Портал Форум по лифтах ( лифты и эсклаторы)

Who's Online

Сейчас 50 гостей онлайн

 

Словарь

 

Режим "Ревизия" (лифты) - управление лифтом с крыши кабины во время проведения осмотра и ремонта оборудования, установ-ленного в шахте лифта.

  

Реконструкция - изменение кинематической схемы лифта, увеличение грузоподъемности и номинальной скорости, которые осуществляются после ввода лифта в эксплуатацию.

 

 

Ремонт - восстановление поврежденных, старых или таких, ставших непригодными по любой причине, составляющих частей лифтов и подъемников (метал-лических конструкций, механиз-мов, гидропривода, электро-привода, приборов и устройств безопасности и т.д.)

 

 

с доведением лифтов и подъемников до работоспособ-ного и исправном состоянии, в том числе проведено в соответствии с системой планово-предупредительных ремонтов.

 

Лифты Izamet в Украине.От производителей лифтов.Izamet.Лифт Киев , лифт Otis, Лифты Отис.Лифт Крым, лифт грузовой, лифты пассажирские.Лифты, эскалаторы, подъемники всех типов от производителей. Цена лифта. Портал. Лифты Izamet.Форум.Izamet лифт.Заказать лифт.Вакуумные лифты.Izamet.com - сайт по лифтам и эскалаторам
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Ескалатори Otis ( эскалатор Отис)
#168
Андрій (User)
Senior Boarder
Posts: 55
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Ескалатори Otis ( эскалатор Отис) 10 Years, 1 Month ago Karma: 0  
Ескалатор OTIS 506 NCE. Конструкція заснована на модульному принципі. Ідеально придатний для установки в торгових центрах, центрах проведення дозвілля, в адміністративних будівлях. Економічний, характеризується малим рівнем шуму при роботі і плавністю ходу. Різноманітність варіантів дизайну забезпечує індивідуальність кожному ескалатору ОТІС 506 NCE. Це, в свою чергу, означає, що він вільно "вписується" в будь-який інтер'єр.Ескалатор ОТІС 513 NPE. Спеціально розроблений для громадського сектору. Герметична нижня частина плити ферми разом з ізоляційним матеріалом високої якості дозволяють регулярно мити ескалатор зі шланга, а маслоотделитель збирає і відокремлює змащувальні речовини від води, що використовується для миття. Для задоволення індивідуальних потреб, ескалатор може оснащуватися різними сучасними пристроями, такими як: не вимагають догляду килимками з п'єзоелектричними контактами; електропроводкою, не містить галогену; ланцюгами, не вимагають мастила. Може також забезпечуватися автоматичне натяг поручнів.Траволатор OTIS 606 NCT (рухома доріжка). Призначений для транспортування як людей, так і, наприклад, продовольчих візків. Відрізняється високим рівнем безпеки. Має клиновидні дефлектори, перешкоджаючі попаданню предметів в гирлі поручня. Балюстрада сконструйована з високоміцного скла товщиною 10 мм. Контролер на мікропроцесорах забезпечує високу надійність, а багатофункціональна панель керування дає чітку інформацію про робочий стан обладнання, а також діагностику збоїв.

Замовити ескалатор Отіс можна по тел. - +3-8-063-024-65-92
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop